16.05.2017 2925

Представники 1С прокоментували, як санкції вплинуть на користувачів в Україні

На прес-конференції щодо опублікованого на сайті Президента України Указу №133/2017 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", у якому в переліку юридичних осіб значиться ряд компаній, що займаються виробництвом та підтримкою рішень «1С:Підприємство», представники компанії 1С заявили, що вважають рішення РНБО помилковим.

Також вони повідомили, що є висновок, що комплекс захищено i всi права на продукт зараз належать українській компанiї. «Усі зобов'язання перед клієнтами ми будемо намагатись виконувати, оновлення будуть виходити Прямої заборони продукту ми не бачимо, вважаємо це некомпетентними діями влади», - така заява пролунала на прес-конференції, повідомляє кореспондент «Дебету-Кредиту».

Понад 500 компаній є франчайзі 1С, а під заборону потрапило тільки 3-4. Оновлення для їх клієнтів будуть надавались через інші компанії

Банки програми 1С не використовують, адже їх софт не сертифiковано, тож на роботу банківської системи це рішення не вплине

«Ми не вiримо, що це через конкуренцiю, адже ми поза конкуренцiєю, але це теж можливо, - ввважають представники компанії. – Спроби технiчного обходу заборони, звісно, є, але нам такі методи не подобаються. Щодо платежів за межі України: ми не здiйснюємо нiяких платежiв на росiйську юр. особу, адже лiцензiя була викуплена у кiпрськоi компанii».

 

Оценка материала:

5.00 / 3
Представники 1С прокоментували, як санкції вплинуть на користувачів в Україні 5.00 5 3
Бизнес / Рынки и компании
16.05.2017 2925
Еще материалы раздела «Рынки и компании»