Пресс-релизы
Энергетика
17.05.2017 177

«ЕкоФорум-2017»: у Запоріжжі відбудеться міжнародний екологічний форум

З 30 травня по 1 червня 2017 року у виставковому центрі «Козак-Палац» (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70б) відбудеться cпеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум – «Еко Форум – 2017».  

Організатори заходу: 

Запорізька міська рада

Міністерство екології та природних ресурсів України

Міністерство освіти і науки України

Запорізька торгово-промислова палата

Комітет підприємців з питань природокористування та охорони навколишнього середовища ТПП України

Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал»

Еко Форум – це багатогалузевий проект, що об’єднає експозиційний, дискусійний та комунікаційний майданчики. Протягом трьох днів сучасні напрацювання у сфері екології демонструватимуться у рамках ековиставки, обговорюватимуться під час численних тематичних «круглих столів», семінарів, майстер-класів та інтерактивних акцій за участю влади, бізнесу, громадськості, студентів та школярів.

Масштабний екологічний проект покликаний стати майданчиком для розвитку міжнародного природоохоронного співробітництва, представлення досвіду зарубіжних країн у сфері екологічної безпеки, інструментів підвищення якості навколишнього середовища як одного з визначальних факторів конкурентоспроможності країни. Очікується, що Еко Форум стане поштовхом до реалізації нових екологічних проектів, створення системи кооперації та субконтрактингу між великими та малими підприємствами на засадах запровадження екопрограм, сприятиме залученню інвестицій та інновацій, стимулюватиме розвиток екологічної культури.

Бізнес-спільнота, громадськість Запорізького регіону - розвинутого промислового, аграрного, наукового, історико-культурного центру - зацікавлена у залученні до активної участі в Еко Форумі широкої аудиторії. Напередодні Міжнародного дня охорони навколишнього середовища до Запоріжжя запрошуються представники бізнесу та влади, дипломати та громадські діячі, науковці, організації з підтримки бізнесу, інвестиційні інституції. Адже поліпшення екологічного стану та покращення якості життя особливо важливо для мешканців індустріальних міст і регіонів України, де зосереджена значна кількість металургійних, машинобудівних, хімічних та інших виробництв.

Свою участь в Еко Форумі вже підтвердили підприємства запорізького проммайданчика, комунальні підприємства міста, які поінформують про свою роботу з модернізації виробництва, реалізації природоохоронних заходів, перспективні плани в цьому напрямку. Власні розробки у сфері охорони довкілля, нові екологічні товари представлять малі та середні компанії. Серед учасників – міжнародні організації, що поділяться досвідом реалізації екологічних програм в Україні та за кордоном.

До уваги громадян – експозиції органічних продуктів харчування, екомобілей, ландшафтного дизайну та інші пропозиції на користь екологічного способу життя.

«ЕкоФорум» об’єднає експозиційний, дискусійний та комунікаційний майданчики

Ековиставка – місце зустрічі великих промислових підприємств, що активно запроваджують нові екологічні стандарти у свою діяльність, комунальних підприємств та розробників сучасних екологічних проектів, товарів та послуг – науково-дослідних інститутів, малих та середніх підприємств. Також будуть представлені органічні продукти харчування, екомобілі, експозиції ландшафтного дизайну та інші пропозиції на користь екологічного способу життя.

Тематичні сесії будуть присвячені таким питанням:

- реформування системи управління природоохоронною діяльністю та державного природоохоронного нагляду;

- охорона повітряного басейну, технології та обладнання захисту атмосферного повітря від викидів забруднюючих речовин стаціонарними та пересувними джерелами;

- охорона водних ресурсів, водопостачання, водовідведення, технології та обладнання з очищення природної та стічної води;

- система контролю та моніторингу стану навколишнього природного середовища;

- переробка промислових та побутових відходів, енергетичний потенціал відходів, використання вторинної сировини;

- боротьба з карантинними рослинами;

- енергозбереження та енергоефективність.

Комунікаційний майданчик – платформа для презентації та обговорення проектів, проведення майстер-класів, інтерактивних акцій за участю бізнесу, громадськості, студентів та школярів.

Реєстрація на сайті

www.ziif.in.ua 

Додаткова інформація

(061) 213-50-26

Оценка материала:

5.00 / 2
«ЕкоФорум-2017»: у Запоріжжі відбудеться міжнародний екологічний форум 5.00 5 2
Пресс-релизы / Энергетика
17.05.2017 177
Еще материалы раздела «Энергетика»