НОВОСТИ ДНЯ: В некоторых регионах Украины выпало до 33 см снега  Томос будущему главе поместной церкви вручат 6 января - УПЦ КП  Синоптики рассказали, когда снежная стихия успокоится  Украинские системы противотанковой защиты "Заслон-Л" и "Дуплет" испытают в Турции   За сутки в Киевской области случились более 100 ДТП  «Фантастична ніч на каналі «Україна»: Олег Винник решил сменить образ  Новогодняя дилемма в США: искусственные елки наступаютвсе новости дня
Пресс-релизы
Рынок FMCG
04.09.2017 597

До школи на гіроборді: Нова промо-акція від START!

4 вересня ТМ START! розпочинає осінню промо-акцію, під час якої щодня даруватиме покупцям зі всієї України гіроборди та яскраві рюкзаки.

START_Cocoa_pics

З 4.09 і по 2.11 покупці сухих сніданків ТМ START! зможуть взяти участь у новій промо-акції від бренду. Протягом 8-ми тижнів START! розігруватиме між учасниками щоденні дитячі подарунки: червоні гіроборди та рюкзаки-іграшки.

Механіка акції полягає в наступному: учасники мають знаходити на акційних упаковках ТМ START! 250-375 г. промокоди та реєструвати їх на офіційному веб-сайті: start-promo.com.ua. На ресурсі можна отримати онлайн-консультацію, дізнатися повний список акційної продукції, а також там щодня будуть виставлятися фото переможців.

Нещодавно у лінійці продуктів бренду з’явилась новинка – START! Cocoa Pics. Нові пластівці мають унікальну форму та підвищений вміст какао, і вже доступні у трьох форматах – 80 г., 280 г., 500 г. Упаковки START! Cocoa Pics 280 г. також беруть участь в осінній промо-акції.

Повну інформацію щодо правил та умов акції можна дізнатися за посиланням.

Оценка материала:

5.00 / 3
До школи на гіроборді: Нова промо-акція від START! 5.00 5 3
Пресс-релизы / Рынок FMCG
04.09.2017 597
Еще материалы раздела «Рынок FMCG»