НОВОСТИ ДНЯ: На Закарпатье больше нет «частной» границы - ГПСУ  Власти Киева продолжают сносить незаконные МАФы возле метро - Кличко  Китайцы построят в Киеве метро на Троещину - Кубив  Киевсовет хочет лишить нардепов бесплатного проезда  Самым опасным мегаполисом для женщин признан Каир  Квоты для 45-летних: Минсоцполитики определяется с санкциями в отношении нарушителей  Рева объяснил, что повлияло на размер пересчитанных пенсийвсе новости дня
Пресс-релизы
Финансы
20.09.2017 224

ТЕРМІНОВА НОВИНА! До уваги журналістів та Клієнтів КРИСТАЛБАНКУ! Офіційне повідомлення Служби безпеки України

«Служба безпеки України не оприлюднювала повідомлення стосовно народного депутата України Романюка Р.С. та ПАТ «Кристалбанк». Зазначене повідомлення, поширене в Інтернеті з посиланням на Службу безпеки України як на джерело інформації, є фейковим».

До Служби безпеки України звернувся народний депутат України Романюк Р.С. з проханням спростувати розміщену на окремих веб-сайтах інформацію про нібито оприлюднені Службою безпеки України відомості щодо його причетності до незаконних оборудок, які начебто здійснювалися через ПАТ «Кристалбанк». З аналогічним проханням про спростування поширеного в Інтернеті неправдивого повідомлення до Служби безпеки України звернувся голова правління ПАТ «Кристалбанк» Гребінський Л.А.

У зв’язку з цим заявляємо, що Служба безпеки України не оприлюднювала повідомлення стосовно народного депутата України Романюка Р.С. та ПАТ «Кристалбанк». Зазначене повідомлення, поширене в Інтернеті з посиланням на Службу безпеки України як на джерело інформації, є фейковим. 

Служба безпеки України також не створювала канал на YouTube, на якому були розміщені зазначені відомості, та не здійснювала його контентне наповнення.

Наголошуємо, що на веб-сайті Служби безпеки України (www.ssu.gov.ua) розміщено банер офіційного каналу Служби безпеки України на YouTube, зареєстрованого 7 квітня 2014 року. Інших каналів на ресурсі YouTube Служба безпеки України не має.

Прес-служба СБ України

https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/3915#.QOXu9WGy.dpbs

Оценка материала:

5.00 / 1
ТЕРМІНОВА НОВИНА! До уваги журналістів та Клієнтів КРИСТАЛБАНКУ! Офіційне повідомлення Служби безпеки України 5.00 5 1
Пресс-релизы / Финансы
20.09.2017 224
Еще материалы раздела «Финансы»