<
НОВИНИ ДНЯ: Україну накрило сильне похолодання: де 19 квітня будуть дощі, сніг та заморозки  Чехія планує передати Україні півтора мільйона снарядів до кінця року, - прем'єр  ПАРЄ ухвалила сенсаційні рішення про Путіна, РПЦ та російські НПЗ  Україна отримає перші снаряди від чеської ініціативи пізніше, ніж очікувалося: нові терміни  Сніг не лише в Карпатах. Синоптик дала прогноз на 19 квітня в Україні  Коли фронт відчує американську допомогу? Оптимістичний і песимістичний сценарії  Боррель пояснив, чому США не збиватимуть російські ракети над Україноювсі новини дня
Бізнес
Технології
16.07.2018 14729

Шпион Google: как не дать поисковику собирать о вас данные

Google следит как за местоположением, так и за действиями в сети. Вероятно, вы заметили, как после поиска некоего продукта, вам сразу же показывают его рекламу.

6b229b47f6f0ee93719e6167aa03cbaf_16.07.18

Если бы такого механизма не существовало, то реклама был б не эффективной. Может показаться, что в этом ничего плохого нет.

Однако если вспомнить недавнее происшествие с Google Docs, то могут возникнуть сомнения в защищенности персональных данных. Как показывает практика, гарантий предотвращения утечки информации нет. Читай также: Не хандри: как убить кризис среднего возраста

Геолокация

Поисковик Google способен отслеживать и записывать ваше местонахождение, и на основе этих данных втюхивать персонализированную рекламу. Можете сами в этом убедится перейдя по ссылке. Выберите любую дату, и карта отобразит где вы путешествовали и каким транспортом двигались.

Поисковая история

Google хранит также ваши запросы, прочитанные статьи и просмотренные видео на YouTube.

Информация с ваших устройств

Ваши контакты, планы в календаре, будильник, приложения, которые вы регулярно используете и даже уровень заряда аккумулятора – все это способен хранить поисковик здесь.

Голосовые запросы

Если вы неоднократно использовали фразу «Окей, Google», то ваши голосовые команды для управления гаджетом хранятся на серверах Google. Прослушать их можно по ссылке.

Рекламная информация о вас

Персонализация рекламы –основная цель сбора информации о пользователях. Это основной источник дохода компании. Вы можете узнать, что о ваших интересах известно рекламодателям и избавиться от назойливой рекламы продукта, который ранее искали.

Фото с телефона

Если вы счастливый обладатель смартфона на Android, то вероятно ваши фото и видео уже загружены в облачное хранилище. При утечке данных, а она иногда случается со всеми хранилищами, ваши персональные фотографии могут оказаться в открытом доступе.

Сookie-файлы

Возможно вы видели, как много ресурсов компьютера съедает Google Chrome? Браузер работает в фоновом режиме, потому что собирает данные о вас, даже после закрытия и хранит файлы cookie. Что это за файлы и зачем они нужны написано здесь.

Если вы не желаете, чтобы вкладки работали в фоновом режиме, перейдите в настройки браузера Chrome и в пункте «Система» уберите галочку «Не отключать работающие в фоновом режиме сервисы при закрытии браузера». Это доступно только для Windows-версии, у пользователей macOS такого пункта в Chrome нет.

Как же запретить нежелательный сбор данных?

Вначале следует перейти сюда и отключить сбор данных. Затем нужно удалить уже собранные данные по ссылке. После чего изменить личные данные здесь. Если вы не используете Google Play, проверьте не хранятся ли платежные данные.

Оценка материала:

3.60 / 5
Шпион Google: как не дать поисковику собирать о вас данные 3.60 5 5
Бізнес / Технології
16.07.2018 14729
Еще материалы раздела «Технології»
  • За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити

    Microsoft вже оголосила, що підтримка Windows 10 закінчиться 14 жовтня 2025 року. Після цього для безпечного користування операційною системою потрібно буде щороку платити.

  • Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя

    Такий прорив дає можливість вченим вивчити найбільш ранні еволюційні стадії життя.

  • ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік

    Про останні інновації та новини у сфері бізнесу, поради стосовно шляхів пошуку фінансів, про монополії, інвестиції, експорт та інші спеціалізовані теми можна прочитати на сторінках медіа про бізнес. В Україні налічуються десятки різноманітних сайтів, де журналісти відслідковують поточну ситуацію і публікують актуальні новини у даній сфері, експерти дають сотні порад, створюють рейтинги, бізнес-кейси та відео.

  • Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх

    Після року закритого тестування Bluesky дозволила реєструватися всім. Раніше соцмережа допускала нових користувачів лише за допомогою коду-запрошення, щоб гарантувати, що технологія, яка підтримує мережу, зможе впоратися з трафіком.

  • Гідролокація та підводні дрони Гідролокація та підводні дрони

    Гідролокація та підводні дрони є важливими компонентами сучасних морських технологій, що знаходять застосування як у військових, так і в цивільних сферах. Гідролокація, яка використовує звукові хвилі для виявлення та визначення положення об'єктів під водою, є фундаментальною для підводної навігації, розвідки та мапування. В той же час, підводні дрони, здатні до самостійного виконання задач у водному середовищі, революціонізували підходи до дослідження океанів, оборонної стратегії та екологічного моніторингу. Ця стаття має на меті дослідити історію, технічні аспекти, а також сучасні застосування гідролокації та підводних дронів, з акцентом на їх використанні в Україні.