Пресс-релизы
Другое
16.07.2018 280

Державні закупівлі та публічні торги за допомогою электронної площадки SmartTender

В державних закупівлях беруть участь держструктури і різні підприємства. Вони бувають допороговими і надпороговими.

державні закупівлі

До допорогових відносяться ті закупівлі, в рамках яких купується товар на суму, що не перевищує 200 000 гривень, а також види робіт, сумарна вартість яких не більше 1,5 млн. гривень. Вартість надпорогових закупівель перевищує ці цінові показники. Існує три можливих порядку їх здійснення:

 • відкриті торги;
 • конкурентний діалог;
 • переговорна процедура.

За участі в надпорогових торгах замовник має право відхилити найбільш економічно вигідну пропозицію учасника на підставі невідповідності кваліфікованим вимогам пропозиції або у разі відсутності наданого з боку учасника забезпечення тендерної пропозиції.

Державні закупівлі онлайн

Сьогодні державні закупівлі та публічні торги можуть відбуватися в онлайн-режимі. Все це можливо завдяки роботі електронної торгової площадки SmartTender. Її функціонування є абсолютно прозорим, що дозволяє створити всі умови для того, щоб процес торгів став зрозумілим і доступним для його учасників. Це сприяє організованому і результативному їх проведенню.

Робота майданчика сприяє визначенню справедливої ринкової ціни на товари, вона виступає в якості надійного інструменту, який дозволяє мінімізувати корупційні ризики.

Основні переваги електронної торгової площадки

SmartTender являє собою комплекс технічних і інформаційних рішень, що дозволяють забезпечити взаємодію продавця і покупця з використанням електронних каналів зв'язку на кожному етапі проведення операцій.

Використання електронного майданчика дає можливість істотно заощадити час, мінімізувати вплив на процес закупівель з боку людського фактору. При цьому всі угоди відбуваються на умовах прозорості та відкритості.

Ще один плюс полягає в підвищенні якості закупівель та їх оперативності. Взяти участь в торгах через SmartTender можна, перебуваючи у будь-якій точці світу. Для цього достатньо мати доступ до Інтернету. Скористатися можливостями електронного майданчика можуть представники будь-якого виду бізнесу, умови лота і його вартість не мають обмежень. Специфіка роботи сайту дозволяє аналізувати економічну ефективність закупівельної діяльності, що особливо важливо для холдингів і великих корпорацій.

Крім цього, робота з майданчиком підвищує точність планування завдяки отриманню результатів аналізу, спрямованих на визначення рівня потреб в товарноматеріальних цінностях.

Оценка материала:

5.00 / 1
Державні закупівлі та публічні торги за допомогою электронної площадки SmartTender 5.00 5 1
Пресс-релизы / Другое
16.07.2018 280
Еще материалы раздела «Другое»
 • Сколько стоят услуги репетитора по математике? Сколько стоят услуги репетитора по математике?

  В изучении математики часто не обойтись без репетитора. Причины, по которым обращаются к частным преподавателям, ясны. Но что можно сказать о стоимости частных занятий? Насколько высокая цена за услуги репетиторства соотносится с качеством преподавания?

  Другое 17.12.2018 102
 • Бельё Марк Андре Бельё Марк Андре

  Сегодня много торговых марок, которые специализируются на пошиве нижнего белья. Если удалось найти свою фирму, где и трусики, и бюстгальтер идеально «садятся» по фигуре — остановитесь на комплектах этого производителя.

  Другое 17.12.2018 87
 • Алкоголизм: вредная привычка, или болезнь? Алкоголизм: вредная привычка, или болезнь?

  К сожалению, мало кто способен «трезво» оценить собственную зависимость от алкогольных напитков, считая это не болезнью, а просто способом расслабиться и уйти от проблем.

  Другое 17.12.2018 87
 • Как защитить экран iPhone 7/ 7 Plus от повреждений и устранить последствия таковых? Как защитить экран iPhone 7/ 7 Plus от повреждений и устранить последствия таковых?

  Как вы думаете, с какой проблемой владельцы айфонов, чаще всего, обращаются в сервисы? Аккумулятор? Камера? Программные сбои? Нет! Несмотря на то, что экраны эппловских телефонов разрекламированы как супер-стойкие и несокрушимые, наиболее частая проблема, приводящая в сервисный центр - трещины и сколы на передней панели. iPhone 7/ 7 Plus - не исключения. Их дисплеи бьются на прогулке, во время занятий спортом, на кухне, в ванной, при экспериментах на прочность - да где угодно.

  Другое 17.12.2018 146
 • Что учитывать при выборе мебели в ванную Что учитывать при выборе мебели в ванную

  При планировке уборной учитывают не только многофункциональность, но и эстетику.

  Другое 17.12.2018 132