Пресс-релизы
Другое
17.07.2018 232

Державні закупівлі та публічні торги за допомогою электронної площадки SmartTender

В державних закупівлях беруть участь держструктури і різні підприємства. Вони бувають допороговими і надпороговими.

державні закупівлі

До допорогових відносяться ті закупівлі, в рамках яких купується товар на суму, що не перевищує 200 000 гривень, а також види робіт, сумарна вартість яких не більше 1,5 млн. гривень. Вартість надпорогових закупівель перевищує ці цінові показники. Існує три можливих порядку їх здійснення:

 • відкриті торги;
 • конкурентний діалог;
 • переговорна процедура.

За участі в надпорогових торгах замовник має право відхилити найбільш економічно вигідну пропозицію учасника на підставі невідповідності кваліфікованим вимогам пропозиції або у разі відсутності наданого з боку учасника забезпечення тендерної пропозиції.

Державні закупівлі онлайн

Сьогодні державні закупівлі та публічні торги можуть відбуватися в онлайн-режимі. Все це можливо завдяки роботі електронної торгової площадки SmartTender. Її функціонування є абсолютно прозорим, що дозволяє створити всі умови для того, щоб процес торгів став зрозумілим і доступним для його учасників. Це сприяє організованому і результативному їх проведенню.

Робота майданчика сприяє визначенню справедливої ринкової ціни на товари, вона виступає в якості надійного інструменту, який дозволяє мінімізувати корупційні ризики.

Основні переваги електронної торгової площадки

SmartTender являє собою комплекс технічних і інформаційних рішень, що дозволяють забезпечити взаємодію продавця і покупця з використанням електронних каналів зв'язку на кожному етапі проведення операцій.

Використання електронного майданчика дає можливість істотно заощадити час, мінімізувати вплив на процес закупівель з боку людського фактору. При цьому всі угоди відбуваються на умовах прозорості та відкритості.

Ще один плюс полягає в підвищенні якості закупівель та їх оперативності. Взяти участь в торгах через SmartTender можна, перебуваючи у будь-якій точці світу. Для цього достатньо мати доступ до Інтернету. Скористатися можливостями електронного майданчика можуть представники будь-якого виду бізнесу, умови лота і його вартість не мають обмежень. Специфіка роботи сайту дозволяє аналізувати економічну ефективність закупівельної діяльності, що особливо важливо для холдингів і великих корпорацій.

Крім цього, робота з майданчиком підвищує точність планування завдяки отриманню результатів аналізу, спрямованих на визначення рівня потреб в товарноматеріальних цінностях.

Оценка материала:

5.00 / 1
Державні закупівлі та публічні торги за допомогою электронної площадки SmartTender 5.00 5 1
Пресс-релизы / Другое
17.07.2018 232
Еще материалы раздела «Другое»
 • Выбираем фильтр для воды в квартиру Выбираем фильтр для воды в квартиру

  От качества питьевой воды без преувеличения зависит качество нашей жизни. Здоровье, самочувствие и внешний вид – все это может существенно улучшиться при потреблении очищенной от вредных примесей воды.

  Другое 18.10.2018 97
 • Ветошь оптом по невысокой цене с доставкой в Украине Ветошь оптом по невысокой цене с доставкой в Украине

  Производственная деятельность представляет собой совокупность определенных операций, направленных на осуществление технологических процессов. Каждое промышленное предприятие функционирует с применением современного оборудования. Наиболее успешного результата удается добиться только тем компаниям, которые используют инновационную высокотехнологичную технику, а также специальные расходные материалы, дополнительные приспособления.

  Другое 18.10.2018 76
 • Як навчитися танцювати - корисні поради для початківців Як навчитися танцювати - корисні поради для початківців

  Якщо ви думаєте, що у вас немає почуття ритму, гнучкості, вік не той, це ще не означає, що вам не можна записуватися на танці. Всі страхи живуть в голові. Сучасні види танців прекрасно розвивають всі ці якості.

  Другое 18.10.2018 64
 • Имплантация зубов от А до Я: преимущества, этапы и отзывы пациентов Имплантация зубов от А до Я: преимущества, этапы и отзывы пациентов

  Потеря постоянного зуба отнюдь не безобидная проблема. Если не заняться вовремя восстановлением зубного ряда, последствия накатываются как снежный ком. Плохая эстетика улыбки, дискомфорт при жевании, и самое опасное — вероятность утраты соседних, с отсутствующим, зубов. Как эффективно решить проблему отсутствующего зуба знает украинско-швейцарская стоматология Порцелян.

  Другое 18.10.2018 87
 • Металлопластиковые окна «Рехау»: надежные, удобные, выгодные Металлопластиковые окна «Рехау»: надежные, удобные, выгодные

  Металлопластиковые окна «Рехау» — это высокотехнологичные конструкции всемирно известного немецкого качества. Компания, в которой вначале работали всего три сотрудника, сегодня является концерном с миллиардными оборотами.

  Другое 15.10.2018 107