Пресс-релизы
Другое
17.07.2018 159

Державні закупівлі та публічні торги за допомогою электронної площадки SmartTender

В державних закупівлях беруть участь держструктури і різні підприємства. Вони бувають допороговими і надпороговими.

державні закупівлі

До допорогових відносяться ті закупівлі, в рамках яких купується товар на суму, що не перевищує 200 000 гривень, а також види робіт, сумарна вартість яких не більше 1,5 млн. гривень. Вартість надпорогових закупівель перевищує ці цінові показники. Існує три можливих порядку їх здійснення:

 • відкриті торги;
 • конкурентний діалог;
 • переговорна процедура.

За участі в надпорогових торгах замовник має право відхилити найбільш економічно вигідну пропозицію учасника на підставі невідповідності кваліфікованим вимогам пропозиції або у разі відсутності наданого з боку учасника забезпечення тендерної пропозиції.

Державні закупівлі онлайн

Сьогодні державні закупівлі та публічні торги можуть відбуватися в онлайн-режимі. Все це можливо завдяки роботі електронної торгової площадки SmartTender. Її функціонування є абсолютно прозорим, що дозволяє створити всі умови для того, щоб процес торгів став зрозумілим і доступним для його учасників. Це сприяє організованому і результативному їх проведенню.

Робота майданчика сприяє визначенню справедливої ринкової ціни на товари, вона виступає в якості надійного інструменту, який дозволяє мінімізувати корупційні ризики.

Основні переваги електронної торгової площадки

SmartTender являє собою комплекс технічних і інформаційних рішень, що дозволяють забезпечити взаємодію продавця і покупця з використанням електронних каналів зв'язку на кожному етапі проведення операцій.

Використання електронного майданчика дає можливість істотно заощадити час, мінімізувати вплив на процес закупівель з боку людського фактору. При цьому всі угоди відбуваються на умовах прозорості та відкритості.

Ще один плюс полягає в підвищенні якості закупівель та їх оперативності. Взяти участь в торгах через SmartTender можна, перебуваючи у будь-якій точці світу. Для цього достатньо мати доступ до Інтернету. Скористатися можливостями електронного майданчика можуть представники будь-якого виду бізнесу, умови лота і його вартість не мають обмежень. Специфіка роботи сайту дозволяє аналізувати економічну ефективність закупівельної діяльності, що особливо важливо для холдингів і великих корпорацій.

Крім цього, робота з майданчиком підвищує точність планування завдяки отриманню результатів аналізу, спрямованих на визначення рівня потреб в товарноматеріальних цінностях.

Оценка материала:

5.00 / 1
Державні закупівлі та публічні торги за допомогою электронної площадки SmartTender 5.00 5 1
Пресс-релизы / Другое
17.07.2018 159
Еще материалы раздела «Другое»
 • Где купить семена лука и как правильно посадить севок Где купить семена лука и как правильно посадить севок

  Существует множество овощей, содержащих витамины и оказывающих укрепляющее воздействие на иммунную систему, среди которых неизменным лидером остается лук. Его сок выполняет функции природного антибиотика, способствует улучшению обмена веществ, обладает хорошими дезинфицирующими свойствами. Употребление этого продукта в чистом виде или в составе салатов позволяет организму успешно противостоять вирусным заболеваниям.

  Другое 20.08.2018 102
 • Ветошь оптом в Украине Ветошь оптом в Украине

  Поставки для производственных нужд ветоши необходимы для любого предприятия. Даже если вы не специализируетесь на выпуске промышленных товаров, она пригодится в любом офисе.

  Другое 20.08.2018 81
 • Виды и текстуры современных фотообоев Виды и текстуры современных фотообоев

  При выборе подходящих фотообоев для украшения интерьера обычно учитывается их рисунок, вид и текстура. Среди большого разнообразия предложений современных производителей иногда бывает сложно определить подходящий вариант. Проще всего купить дорогие полотна, которые по умолчанию должны быть качественными. Но на практике это оказывается далеко не так.

  Другое 20.08.2018 92
 • Все о Samsung Note 8 Все о Samsung Note 8

  Чего можно ожидать от смартфона с диагональю дисплея – 6,3 дюйма, разрешением – 2960 х 1440 точек и соотношением сторон – 18,5:9? Да чего угодно, тем более, когда речь идет о совершенно новеньком Galaxy Note 8, который, как и все гаджеты данной модели, оснащен стилусом и прочими фишками. Они то и отличают его от Samsung Galaxy S8. В общем, все нужно узнавать детальнее, сравнивать с предыдущими моделями и по возможности радоваться приобретению, если новинка вас таки заинтересует.

  Другое 14.08.2018 112
 • Как построить бизнес на сладостях Как построить бизнес на сладостях

  Плюсы и минусы начала кондитерского бизнеса.

  Другое 14.08.2018 87