20.09.2018 488

Напади на активістів: можна бити, можна вбивати? Це система. Свідома, послідовна система

Більше 40 нападів на активістів та журналістів тільки за останні три місяці. За останній рік після нападів є смерті. Не одна смерть. Є важкі травми. Є такі що, вже вилікувались. Є такі, що не зламались, а є дуже залякані люди. Є такі, яких за рік намагалися вбити три рази. Три. За рік. Раз за разом. І після всього цього по всіх (всіх!) цих справах оголошено: 0 замовників. Нуль. Нуууль. Просто нуль.


Навіть у справі Ноздровської, яку дебіли Авакова вважають показовою для себе, типу вони там спрацювали на 100% і дуже молодці, навіть в цій справі все розвалюється і всю провину вішають на старого діда, який на слідчому експерименті не зміг повторити подвиг вбивці по переносу тіла. Бо дід старий і при всьому бажанні взяти на себе злочин тіло перенести не зміг. Але поліції пофіг.
Тому що вбивства, напади на журналістів та активістів не розслідуються свідомо. Це система. Свідома, послідовна система. Система, в якій всім хочеться мати право нападати на активних людей та за потреби вбивати їх. Це не гучні слова. Це раціональний висновок.
Якщо в тебе є масив з 40+ нападів і немає ЖОДНОГО замовника у ЖОДНІЙ справі, то це не співпадіння. Це позиція. Активістів можна бити. Можна вбивати. За це нічого не буде. Тому що комфорт нападників важливіший за життя гучних громадян. Гроші важливіші за свободи. Влада важливіша за життя. Аваков, Луценко, Порошенко, Тимошенко, Медведчук, Бойко і навіть друзі Рамзана Кадирова в Україні важливіші та тебе особисто. Ти ніщо. А в них все буде нормально, не переживай.
40+ нападів. 0 замовників.
Це не "вибачте, але не можна розслідувати всі справи, якісь справи лишаться не розслідуваними". Знаєте звідки ця цитата? Це цитата з Антона Геращенка на закритому заході на минулому тижні. Цитата, якою він відповів на публічне питання про замовника у справі Гандзюк. У справі де вже затримані виконавці, і ніщо не заважає вийти на замовників.
Але Антон як гучномовець міліцейських позицій вже все вирішив: не все розслідується. Отак от просто. 40+ нападів. 0 замовників. І навіть у найрезонанснішій справі, де під публічним тиском від громадськості, ЗМІ, посольств та ООН були затримані виконавці – все одно ніхто замовника шукати і карати не хоче. Тому що це система. Вже викрита і явна система. Не здогадка. Факт.
Тому мені начхати, що сьогодні в Раді розповідав наш мужній сивий від Ротердаму+ Президент, якщо в нього не вистачає мужності визнати проблему систематичності нападів на активістів, якщо в нього не вистачає мужності визнати проблему участі МВС та ГПУ у покриванні замовників злочинів.
Я не хочу слухати про зріст ВВП на розмір комариного пісюна, поки когось з моїх друзів можуть просто взяти і вбити, побити, облити кислотою, порізати ножем, а поліція та прокуратура буде стояти і сміятися нам всім в обличчя, називаючи агентами Кремля. Поки спражній агент Кремля Медведчук спокійно домовляється з людиною Президента про спонсорство збірної України з Футболу. Поки днрівець Голубан спокійно продовжує служити Авакову.
40+ нападів. 0 замовників.
Реформи можна вважати завершиними.
Всім дякую за увагу. Можете не репостити.
Автор: Іван Оберемко, блогер, громадський активіст

Оценка материала:

5.00 / 2
Напади на активістів: можна бити, можна вбивати? Це система. Свідома, послідовна система 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
20.09.2018 488
Еще колонки: Колонки / Блоги
 • Кровавые боги Керчи. И выводы. Плохие Кровавые боги Керчи. И выводы. Плохие

  Мир сегодня безумен. Достаточно просто сойти с ума от самого себя, взять автомат или взрывчатку и пойти разбираться с этим «миром» в школы или на автопарковки. Стрелять, жечь, взрывать...

  Колонки / Блоги 18.10.2018 1045
 • Семочко как ходячая реклама необходимости Службы Финансовых Расследований Семочко как ходячая реклама необходимости Службы Финансовых Расследований

  Проблема с роликом Семочко не в том, что он такой, а в том, что он решил сделать этот ролик. Что из себя представляют департаменты СБУ по борьбе с экономическими преступлениями знают все бизнесмены в стране. Соответственно, ожидать от высокого чина оттуда можно мало. Он такой каким должен быть.

 • Элегантное отшпиливание «солсберецких» Элегантное отшпиливание «солсберецких»

  Много лет назад, совсем в другой стране, хитрые, но злобные «чекисты» придумали, как выявить всю сеть иностранной разведки на своей территории. Коварные «спецы вооруженного отряда партии» нанесли на дверные ручки посольств иностранных государств, а также на ручки дверей автомобилей послов и прочих служащих посольств, специально разработанный для этого радиоактивный маркер.

 • Мовне питання: мы чумой лечим холеру Мовне питання: мы чумой лечим холеру

  Опыт человеческий для дураков пустой звук. Наблюдая, как наши мовные экстремисты в очередной раз разгоняются перед прыжком на грабли, я думаю, что эту энергию надо бы направить на путинскую агрессию – российским найманцям точно бы не поздоровилось. У нас война за мову, которая на моих глазах выросла в культурном пространстве процентов на 30%. Это еще при злочинной владе. И сражение против языка, которым на фронте пользуется добрая половина бойцов, воюющих за Украину.

 • «У этого офицера за плечами – большие заслуги перед Украиной»: Порошенко отреагировал на скандал с Семочко «У этого офицера за плечами – большие заслуги перед Украиной»: Порошенко отреагировал на скандал с Семочко

  Подоспела первая реакция от президента Украины на скандал с сбушником Семочко. Конечно, это не прямая речь. Порошенко пообщался тет-а-тет с тщательно отобранной блогершей (или там их много было, я не понял, но не суть) и прокомментировал ситуацию с Семочко.