<
НОВИНИ ДНЯ: Допомога Україні від США: згідно з законопроєктом американська влада має розробити довгострокову стратегію підтримки  Буданов анонсував нові атаки на РФ: Маємо показати, що Путін не може захистити росіян  Зеленський звернувся до лідерів країн ЄС: треба переграти Путіна в рішучості  Оладки з капустою: рецепт від Євгена Клопотенка  Розкрита одна з таємниць виникнення життя на Землі – дослідження  Виробник Iris-T анонсував передачу Україні ще однієї ЗРК найближчими тижнями  Російські кораблі створюють загрозу в Балтійському морі — очільник МЗС Швеціївсі новини дня
Бізнес
Технології
09.10.2018 1990

Супрун назвала плюсы клинических испытаний лекарств в Украине

Всего в Украине продолжается 502 активных клинических испытания, и ежегодно их количество увеличивается.

Об этом на своей странице в Facebook сообщила и.о. министра здравоохранения Украины Ульяна Супрун.

"Более трех четвертей клинических испытаний, которые одобряют к проведению в Украине - это международные исследования препаратов, которые одновременно проходят испытания во многих странах мира. Клинические испытания проводятся по всей территории Украины, однако больше всего исследований проходит в Киеве, Харьковской, Днепропетровской и Львовской областях.

Она сообщила, что в Реестре клинических испытаний лекарственных средств можно найти информацию о том, какие испытания проводятся в определенном регионе страны.

"Клинические исследования помогают пациентам с очень сложными заболеваниями получить доступ к инновационным лекарствам и полному медицинскому сопровождению за счет фармпроизводителя, то есть абсолютно бесплатно. Украинским врачам - получить опыт работы с наиболее современными мировыми методами лечения", - написала Супрун.

Она подчеркнула, что в Украине благодаря клиническим исследованиям можно получить бесплатную медицинскую помощь в области онкологии, психиатрии и неврологии, гастроэнтерологии, ревматологии, кардиологии, эндокринологии и гематологии.

"Больше всего испытаний касаются именно таких заболеваний, которые трудно поддаются лечению, становятся причиной инвалидности, или же существенно ухудшают качество жизни человека. Такая возможность - очень ценная для пациентов с тяжелыми болезнями, которые не имеют средств на лечение, или на рынке просто нет действенных лекарств именно для них", - отметила Супрун.

По ее словам, в Украине преимущественно испытывают лекарства с уже подтвержденным действием.

"Это исследование 3-й фазы, когда лекарство испытано на безопасность и действенность - 64% всех клинических исследований в Украине в 2017 году были именно такие. Их задача - уточнить дозировки, сравнить эффективность с другими препаратами, или определить побочные эффекты. Шансов получить пользу от такого лечения намного больше, чем рисков. Конечно, есть исследования 1-й и 2-й фазы, когда надо проверить, безопасен ли препарат, сохраняется ли он в организме нужное время, чтобы начать действовать, может ли он предотвратить заболевание ", - написала Супрун.

Она отметила, что в таких исследованиях участвуют небольшие группы людей - здоровые добровольцы или пациенты с болезнями, которые должен лечить препарат; соглашаться участвовать в исследовании - всегда собственное желание человека.

Оценка материала:

5.00 / 1
Супрун назвала плюсы клинических испытаний лекарств в Украине 5.00 5 1
Бізнес / Технології
09.10.2018 1990
Еще материалы раздела «Технології»
  • За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити

    Microsoft вже оголосила, що підтримка Windows 10 закінчиться 14 жовтня 2025 року. Після цього для безпечного користування операційною системою потрібно буде щороку платити.

  • Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя

    Такий прорив дає можливість вченим вивчити найбільш ранні еволюційні стадії життя.

  • ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік

    Про останні інновації та новини у сфері бізнесу, поради стосовно шляхів пошуку фінансів, про монополії, інвестиції, експорт та інші спеціалізовані теми можна прочитати на сторінках медіа про бізнес. В Україні налічуються десятки різноманітних сайтів, де журналісти відслідковують поточну ситуацію і публікують актуальні новини у даній сфері, експерти дають сотні порад, створюють рейтинги, бізнес-кейси та відео.

  • Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх

    Після року закритого тестування Bluesky дозволила реєструватися всім. Раніше соцмережа допускала нових користувачів лише за допомогою коду-запрошення, щоб гарантувати, що технологія, яка підтримує мережу, зможе впоратися з трафіком.

  • Гідролокація та підводні дрони Гідролокація та підводні дрони

    Гідролокація та підводні дрони є важливими компонентами сучасних морських технологій, що знаходять застосування як у військових, так і в цивільних сферах. Гідролокація, яка використовує звукові хвилі для виявлення та визначення положення об'єктів під водою, є фундаментальною для підводної навігації, розвідки та мапування. В той же час, підводні дрони, здатні до самостійного виконання задач у водному середовищі, революціонізували підходи до дослідження океанів, оборонної стратегії та екологічного моніторингу. Ця стаття має на меті дослідити історію, технічні аспекти, а також сучасні застосування гідролокації та підводних дронів, з акцентом на їх використанні в Україні.