<
НОВИНИ ДНЯ: Буданов розкрив план зі знищення путінської армії в Україні  Допомога Україні від США: згідно з законопроєктом американська влада має розробити довгострокову стратегію підтримки  Буданов анонсував нові атаки на РФ: Маємо показати, що Путін не може захистити росіян  Зеленський звернувся до лідерів країн ЄС: треба переграти Путіна в рішучості  Оладки з капустою: рецепт від Євгена Клопотенка  Розкрита одна з таємниць виникнення життя на Землі – дослідження  Виробник Iris-T анонсував передачу Україні ще однієї ЗРК найближчими тижнямивсі новини дня
Бізнес
Технології
04.11.2018 6806

Утечка данных: Facebook требует удалить токсическое расширение для браузера

Администрация Facebook требует у разработчиков браузера удалить из магазина вредоносное расширение, из-за которого могла произойти утечка данных пользователей, а от правоохранителей — удалить веб-сайт, разместивший информацию с учетных записей.

Об этом сообщил заместитель министра информполитики Украины Дмитрий Золотухин.

"Известно, что Facebook связался с разработчиками браузера, чтобы удалить вредоносное расширение из магазина. Социальная сеть также обратилась к правоохранительным органам и местным органам власти, чтобы удалить веб-сайт, разместивший информацию из учетных записей Facebook", — написал он.

Золотухин добавил, что больше всего пострадали пользователи из Центральной и Восточной Европы.

Впрочем, по его словам, администрация соцсети формально не подтвердила утечку данных из 120 миллионов аккаунтов.

Чиновник также отметил, что инцидент не связывают с деятельностью Cambridge Analytica или событиями 28 сентября".

Заместитель министра призвал пользователей соцсети проверить установленные в браузере расширения и удалить те, в надежности которых нет полной уверенности. С инструкцией можно ознакомиться по адресу.

Кроме того, он советует проверить приложения, в которых пользователи авторизовались с помощью своего аккаунта в Facebook.

2 ноября Русская служба ВВС сообщила о публикации хакерами в открытом доступе данных о 257 тыс. пользователей, причем 47 тысяч профайлов — с Украины. Кроме того, в 81 тыс. аккаунтов были доступны даже личные сообщения. В связи с расследованием Facebook, хакеры использовали для этого вредоносные расширения для браузеров. По информации ВВС, следы преступления ведут в Россию.

Оценка материала:

5.00 / 1
Утечка данных: Facebook требует удалить токсическое расширение для браузера 5.00 5 1
Бізнес / Технології
04.11.2018 6806
Еще материалы раздела «Технології»
  • За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити

    Microsoft вже оголосила, що підтримка Windows 10 закінчиться 14 жовтня 2025 року. Після цього для безпечного користування операційною системою потрібно буде щороку платити.

  • Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя

    Такий прорив дає можливість вченим вивчити найбільш ранні еволюційні стадії життя.

  • ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік

    Про останні інновації та новини у сфері бізнесу, поради стосовно шляхів пошуку фінансів, про монополії, інвестиції, експорт та інші спеціалізовані теми можна прочитати на сторінках медіа про бізнес. В Україні налічуються десятки різноманітних сайтів, де журналісти відслідковують поточну ситуацію і публікують актуальні новини у даній сфері, експерти дають сотні порад, створюють рейтинги, бізнес-кейси та відео.

  • Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх

    Після року закритого тестування Bluesky дозволила реєструватися всім. Раніше соцмережа допускала нових користувачів лише за допомогою коду-запрошення, щоб гарантувати, що технологія, яка підтримує мережу, зможе впоратися з трафіком.

  • Гідролокація та підводні дрони Гідролокація та підводні дрони

    Гідролокація та підводні дрони є важливими компонентами сучасних морських технологій, що знаходять застосування як у військових, так і в цивільних сферах. Гідролокація, яка використовує звукові хвилі для виявлення та визначення положення об'єктів під водою, є фундаментальною для підводної навігації, розвідки та мапування. В той же час, підводні дрони, здатні до самостійного виконання задач у водному середовищі, революціонізували підходи до дослідження океанів, оборонної стратегії та екологічного моніторингу. Ця стаття має на меті дослідити історію, технічні аспекти, а також сучасні застосування гідролокації та підводних дронів, з акцентом на їх використанні в Україні.