НОВОСТИ ДНЯ: Райская весна в Киеве: в ботсаду зацвели азалии и камалии  В Киеве с 1 мая готовят повышение тарифов на свет и тепло   Путешествие в прошлое: в Виннице курсировал ретротроллейбус  Украинские Кентавры c морскими пехотинцами вышли в Черное море   Стало известно, сколько киевлян получают субсидии  Верка Сердючка выступит на "Евровидение-2019" в Израиле  Волонтеры "Миротворца" завербовали 300 россиян якобы для ЧВК "Вагнер"все новости дня
Политика
Украина
13.11.2018 453

Пристебніть ремені та згрупуйтеся або За кого голосувати, коли голосувати немає за кого

Чим ближче вибори – тим частіше люди задаються питанням: а за кого голосувати, коли голосувати немає за кого? З цією невизначенністю у людей починає зростати внутрішня напруга, стан починає розбалансовуватись, і навіть дуже притомні і, здавалося б, адекватні персонажі – починають мочити таке, що не піддається діагностиці навіть дуже серйозних спеціалістів.


Власне, щоб не потрапити в такий стан, я питання виборів для себе вирішив закрити ще до активної їх фази.
Вибори, на скільки я їх собі розумію, це процес, коли я делегую право приймати рішення стосовно долі країни громадянину чи групі громадян, які у владі будуть представляти мої інтереси. Яких інтересів в суспільстві більше – той кандидат і перемагає.
Але є одне але. В поточному зоопарку вибора і кандидатів, мої особисто інтереси не представляє ніхто. Мало того, жоден кандидат на пост президента чи політична сила не декларують те, що було б мені близько, зрозуміло, і за що я б віддав свій голос. Є якісь напів-міри і шось десь далеко схоже, але я вже виріс з віку, коли серед двох куп лайна я маю обирати меншу. А окрім лайна там нічого немає. Нажаль.
Тому, для мене особисто, ситуація дуже схожа на момент, коли машина вилетіла з дороги і вже летить неконтрольовано. Що ти в цій ситуації можеш робити? Можеш крутити кермо, але машина вже летить. Можеш кричати – але це жодним чином не вплине на аеродинаміку автомобіля. Можеш хреститись, але це знову не зменшить прискорення. Єдине, що ти можеш зробити – пристебнутись паском безпеки і згрупуватись, чекаючи удара. Хріновий стан, коли ти не контролюєш процес, але він вже такий. Ми вже летимо. Всі разом. В одному хріново склепаному авто без подушок безпеки. Тобто, ми вилітаємо в кювет точно, але от зловимо на всій швидкості дерево чи просто кубарем покатимось по полю – то вже ніхто нічого гарантувати не може, бо і дерева рясно посаджені, але і відстань між ними є нормальна.
Тому, я намагаюсь працювати над своїм паском безпеки, який складається з диверсифікованих фінансових накопичень, можливих зачепок для майбутніх проектів і інших речей, які знадобляться, щоб в момент удару в мене було більше шансів залишитись цілим.
Так, дехто назве це інфантильною позицією, бо треба боротись і йти голосувати, бо якщо ти не підеш, то твій голос і бла-бла-бла. Але, ей… ми вже летим. Авто вже некероване. А іконки на торпеді, з обличчами основних кандидатів вже нікому і нічим не допоможуть. Тому пристебністься і спробуйте розслабитись, бо, як кажуть, при лобовому ударі найбільш напружені точно ламаються.
Автор: Руслан Хаврюта, блогер, програміст, ІТ-підприємець

Оценка материала:

5.00 / 2
Пристебніть ремені та згрупуйтеся або За кого голосувати, коли голосувати немає за кого 5.00 5 2
Политика / Украина
13.11.2018 453
Еще материалы раздела «Украина»