<
НОВИНИ ДНЯ: Коли фронт відчує американську допомогу? Оптимістичний і песимістичний сценарії  Боррель пояснив, чому США не збиватимуть російські ракети над Україною  Місія Juno NASA відобразила вулканічний світ супутника Юпітера  "Погрілися, пора померзнути": синоптик прогнозує потужну негоду в Україні  Як F-16 вплинуть на перебіг війни в Україні: Євлаш пояснив  "Погрілися, пора померзнути": синоптикиня уточнила прогноз погоди в Україні на четвер  Синоптик назвала точну дату, коли в Україні очікуються заморозкивсі новини дня
Бізнес
Технології
30.05.2019 4238

Хмельницкий студент создал электрический велосипед

Новый транспорт совершенно бесшумный и заряжается от обычной розетки.

В Хмельницком студент своими руками создал экономный и экологически чистый электрический велосипед, который заряжается от обычной розетки. Он совершенно бесшумен, а проехать может более 200 километров. Изобретением уже заинтересовались инвесторы.

"Есть спидометр – показывает скорость, дальность, заряд батареи. Также есть повороты бля безопасной езды по городу, фары и гудок", – рассказал сам изобретатель.

Внешне электробайк напоминает мотоцикл, однако, в отличие от него, он совершенно бесшумный.

Создать электрический велосипед Евгений Богачук решил еще в прошлом году. Собирал его сам, в собственной комнате. Детали заказывал украинские и китайские, а на работу потратил приблизительно полторы тысячи долларов.

Велосипед развивает скорость до 60 километров в час, а для езды на нем не нужны водительские права и регистрация. Однако для собственной безопасности нужно знать правила дорожного движения и научиться маневрировать.

"Нужно понимать, что он стоит 58 килограммов, потому нужно аккуратно поворачивать, учитывать это", – заявил Евгений Богачук.

Стоимость полной зарядки – всего лишь пять гривен.

"Бесшумный, маневренный, он хорошо подойдет для бездорожья и для города. Он универсальный. Нужно будет поставить покрышки пошире, чтобы было лучше сцепление, но я доволен", – признался студент.

В Хмельницкому национальном университете, где учится Евгений Богачук, говорят, что его изобретение – транспорт будущего.

"Он нашел какие-то свои модификационные особенности, которые заинтересовали сегодня инвесторов, и они готовы вкладывать деньги в то, чтобы развивать это производство у нас", – похвалился проректор университета Михаил Войнаренко.

Для развития проекта Евгению Богачуку придется рассчитать себестоимость велобайка. Будущие электрические велосипеды будут уже усовершенствованными и более легкими. Приблизительная стоимость одного – около 60 тысяч гривен – отметили в новостях «Сегодня» на телеканале «Украина».

Оценка материала:

5.00 / 1
Хмельницкий студент создал электрический велосипед 5.00 5 1
Бізнес / Технології
30.05.2019 4238
Еще материалы раздела «Технології»
  • За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити

    Microsoft вже оголосила, що підтримка Windows 10 закінчиться 14 жовтня 2025 року. Після цього для безпечного користування операційною системою потрібно буде щороку платити.

  • Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя

    Такий прорив дає можливість вченим вивчити найбільш ранні еволюційні стадії життя.

  • ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік

    Про останні інновації та новини у сфері бізнесу, поради стосовно шляхів пошуку фінансів, про монополії, інвестиції, експорт та інші спеціалізовані теми можна прочитати на сторінках медіа про бізнес. В Україні налічуються десятки різноманітних сайтів, де журналісти відслідковують поточну ситуацію і публікують актуальні новини у даній сфері, експерти дають сотні порад, створюють рейтинги, бізнес-кейси та відео.

  • Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх

    Після року закритого тестування Bluesky дозволила реєструватися всім. Раніше соцмережа допускала нових користувачів лише за допомогою коду-запрошення, щоб гарантувати, що технологія, яка підтримує мережу, зможе впоратися з трафіком.

  • Гідролокація та підводні дрони Гідролокація та підводні дрони

    Гідролокація та підводні дрони є важливими компонентами сучасних морських технологій, що знаходять застосування як у військових, так і в цивільних сферах. Гідролокація, яка використовує звукові хвилі для виявлення та визначення положення об'єктів під водою, є фундаментальною для підводної навігації, розвідки та мапування. В той же час, підводні дрони, здатні до самостійного виконання задач у водному середовищі, революціонізували підходи до дослідження океанів, оборонної стратегії та екологічного моніторингу. Ця стаття має на меті дослідити історію, технічні аспекти, а також сучасні застосування гідролокації та підводних дронів, з акцентом на їх використанні в Україні.