НОВИНИ ДНЯ: Саміт миру у Швейцарії: Портников попередив про "пастку" Китаю для України  Секретар РНБО України назвав умови для перевороту проти Путіна  Україна зможе бити за лінією фронту: Норвегія обіцяє значну кількість F-16 із найновішим озброєнням  Синоптик прогнозує заморозки в Україні: де та коли буде "мінус"  Секретар РНБО відповів на заклик США не бити по НПЗ в Росії  Весна дійшла до піку і повернула на зиму: які сюрпризи готує погода  Зливи з грозами, а у Карпатах до 0 градусів: прогноз погоди на тижденьвсі новини дня
Бізнес
Технології
18.07.2019 2090

Крупнейшее издательство образовательной литературы отказывается от печатных книг

Компания Pearson, крупнейший в мире издательство образовательной литературы, переходит к концепции "digital first": приоритетом для фирмы становятся цифровые, а не печатные копии книг.

630_360_1539847310-139_18.07.19

Об этом пишет BBC.

Идея Pearson заключается в том, чтобы печатные версии учебных изданий можно было только взять в аренду, - при этом обновляться они будут намного реже.

Компания надеется, что это заставит большее количество студентов покупать электронные версии изданий, которые обновляются регулярно.

"Это переломный момент. Более половины наших годовых доходов мы уже получаем с продаж цифровых копий книг. Поэтому мы решили, что так же, как и в других отраслях - например, в музыке или СМИ, - пришло время пересмотреть приоритеты в создании наших продуктов", - заявил глава Pearson Джон Фэллон.

В следующем году компания обновит только 100 из 1500 учебных изданий.

"Издательство печатных книг еще на протяжении многих лет будет существовать, но тиражи будут становиться все меньше", - отметил Фэллон.

По словам руководителя Pearson, сначала новые правила в работе компании будут касаться только США, но со временем распространятся и на другие рынки.

Оценка материала:

5.00 / 1
Крупнейшее издательство образовательной литературы отказывается от печатных книг 5.00 5 1
Бізнес / Технології
18.07.2019 2090
Еще материалы раздела «Технології»
  • За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити

    Microsoft вже оголосила, що підтримка Windows 10 закінчиться 14 жовтня 2025 року. Після цього для безпечного користування операційною системою потрібно буде щороку платити.

  • Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя

    Такий прорив дає можливість вченим вивчити найбільш ранні еволюційні стадії життя.

  • ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік

    Про останні інновації та новини у сфері бізнесу, поради стосовно шляхів пошуку фінансів, про монополії, інвестиції, експорт та інші спеціалізовані теми можна прочитати на сторінках медіа про бізнес. В Україні налічуються десятки різноманітних сайтів, де журналісти відслідковують поточну ситуацію і публікують актуальні новини у даній сфері, експерти дають сотні порад, створюють рейтинги, бізнес-кейси та відео.

  • Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх

    Після року закритого тестування Bluesky дозволила реєструватися всім. Раніше соцмережа допускала нових користувачів лише за допомогою коду-запрошення, щоб гарантувати, що технологія, яка підтримує мережу, зможе впоратися з трафіком.

  • Гідролокація та підводні дрони Гідролокація та підводні дрони

    Гідролокація та підводні дрони є важливими компонентами сучасних морських технологій, що знаходять застосування як у військових, так і в цивільних сферах. Гідролокація, яка використовує звукові хвилі для виявлення та визначення положення об'єктів під водою, є фундаментальною для підводної навігації, розвідки та мапування. В той же час, підводні дрони, здатні до самостійного виконання задач у водному середовищі, революціонізували підходи до дослідження океанів, оборонної стратегії та екологічного моніторингу. Ця стаття має на меті дослідити історію, технічні аспекти, а також сучасні застосування гідролокації та підводних дронів, з акцентом на їх використанні в Україні.