<
НОВИНИ ДНЯ: Скільки українців можуть отримати право на новий статус у Чехії  Коли пілоти, які вирушили на навчання до Британії, сядуть за штурвал F-16: відповідь Євлаша  Синоптики попереджають про сильні заморозки: де і коли суттєво знизиться температура  МВФ оцінив кількість населення України та дав прогноз на найближчі роки  Актив для інвестицій та платіжний інструмент. Що таке криптовалюта  Україну накрило сильне похолодання: де 19 квітня будуть дощі, сніг та заморозки  Чехія планує передати Україні півтора мільйона снарядів до кінця року, - прем'єрвсі новини дня
Бізнес
Технології
01.08.2019 1027

В Одесской области фермер выращивает квадратные арбузы

Необычные ягоды скоро поступят в продажу.

Арбузы причудливой квадратной формы вырастили одесские аграрии.

Позади – два года экспериментов с различными сортами и формами. Теперь эти ягоды массово покупают на подарки и на выставки. Технологию подсмотрели у зарубежных фермеров.

"В Азии, в Японии, в Китае люди такие арбузы успешно выращивают уже 20-50 лет. Но у них он часто получается не спелым. У меня была задача, чтоб он вырос спелым, вкусным, органическим", – говорит аграрий Роман Дяжук.

Ягоды тут выращивают органические, следовательно – без добавления химических веществ. А квадратным арбуз делают специальные формы.

Экспериментировал фермер Роман Дяжук с различными сортами два года.

"Вот, к примеру, тонкошкурый сорт – не принял форму. Не совсем идеальная форма получилась, поэтому мы такие запускать в продаже не можем", – говорит Роман Дяжук.

Корреспонденты продегустировали один из квадратных арбузов.

Он оказался сладким, как мед. Самым успешным фермер считает сорт "зеленый полосатый" – он наиболее популярный в Украине. Квадратный арбуз этого сорта весит около пяти килограмм.

Если же оставить его круглым – он будет вдвое тяжелее.

"Чтобы не было пятен, мы постоянно этот арбуз переворачиваем, в неделю два-три раза", – рассказывает работник бахчи Михаил Параскива.

Пока здесь вырастили около сотни квадратных арбузов – рассказали в новостях «Сегодня» на телеканале «Украина».

Для продажи мало, но украинским кубическими арбузами уже заинтересовалась одна из всемирных сетей супермаркетов, говорит фермер.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Одесской области фермер выращивает квадратные арбузы 5.00 5 1
Бізнес / Технології
01.08.2019 1027
Еще материалы раздела «Технології»
  • За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити

    Microsoft вже оголосила, що підтримка Windows 10 закінчиться 14 жовтня 2025 року. Після цього для безпечного користування операційною системою потрібно буде щороку платити.

  • Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя

    Такий прорив дає можливість вченим вивчити найбільш ранні еволюційні стадії життя.

  • ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік

    Про останні інновації та новини у сфері бізнесу, поради стосовно шляхів пошуку фінансів, про монополії, інвестиції, експорт та інші спеціалізовані теми можна прочитати на сторінках медіа про бізнес. В Україні налічуються десятки різноманітних сайтів, де журналісти відслідковують поточну ситуацію і публікують актуальні новини у даній сфері, експерти дають сотні порад, створюють рейтинги, бізнес-кейси та відео.

  • Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх

    Після року закритого тестування Bluesky дозволила реєструватися всім. Раніше соцмережа допускала нових користувачів лише за допомогою коду-запрошення, щоб гарантувати, що технологія, яка підтримує мережу, зможе впоратися з трафіком.

  • Гідролокація та підводні дрони Гідролокація та підводні дрони

    Гідролокація та підводні дрони є важливими компонентами сучасних морських технологій, що знаходять застосування як у військових, так і в цивільних сферах. Гідролокація, яка використовує звукові хвилі для виявлення та визначення положення об'єктів під водою, є фундаментальною для підводної навігації, розвідки та мапування. В той же час, підводні дрони, здатні до самостійного виконання задач у водному середовищі, революціонізували підходи до дослідження океанів, оборонної стратегії та екологічного моніторингу. Ця стаття має на меті дослідити історію, технічні аспекти, а також сучасні застосування гідролокації та підводних дронів, з акцентом на їх використанні в Україні.