Бизнес
Экономика
13.09.2019 2438

Гривня зростає, а долар все падає… Щось пішло не так?

Тарас Козак, громадський діяч, політик, засновник та президент інвестгрупи УНIВЕР: Спостерігаю розгубленість в очах хитрих українців. Щось пішло не так...

Ну, дивіться, ніби все правильно вони робили. На початку літа досвідчені доморощені фінансисти накупили долярів на всі гроші. Дехто навіть взяв позики в гривнях і на них теж закупився баксами. Бо ситуація ж безпрограшна – в кінці літа/на початку вересня долар виросте «по-любому!»

Лише якісь недоумки-експерти попереджали про необхідність диверсифікації, про можливу відсутність яскраво вираженої сезонності, про позитивну для України динаміку світових цін на сировину тощо. Але навіщо їх слухати?! Розумний українець точно знає – восени гривня падає! Так повелося з прадавніх часів, про це і легенди в народі ходять.

Що маємо зараз? Гривня знову зростає, курс долара падає і в обмінках, і на міжбанку. Тут би його і купити по 24.90-24.95 ₴/$, але ж вільних гривень ні в кого немає, а банківські сейфи ломляться від готівкового долара...
PS. Не сприймайте допис як пораду продати всю валюту. Просто дотримуйтеся простого правила – не можна класти всі яйці в один кошик.

Автор: Тарас Козак

Оценка материала:

5.00 / 3
Гривня зростає, а долар все падає… Щось пішло не так? 5.00 5 3
Бизнес / Экономика
13.09.2019 2438
Еще материалы раздела «Экономика»