НОВОСТИ ДНЯ: Комету Neowise можно увидеть в Украине невооруженным глазом: куда смотреть  Сравнивать языковую ситуацию в Швейцарии и Украине неуместно – австрийский профессор  США с Японией договорились совместно исследовать Луну  Дуров обвинил Apple и Google в злоупотреблении положением на рынке  Фуд-ликбез: почему к кофе подают стакан воды?  На Донбассе погиб 31-летний офицер Тарас Матвеев   Зеленский просит отменить ограничения на зарплаты чиновникам все новости дня
30.06.2020 272

Цирк "Дю Солей" оголосив про банкрутство

Цирк "du Soleil" оголосив про банкрутство через закриття шоу в результаті пандемії COVID-19.

Про це пише УП. CNN з посиланням на повідомлення компанії.

Деталі: Причиною свого банкрутства назвали "величезний збій і примусове закриття шоу в результаті пандемії COVID-19". В компанії мають намір реструктуризувати свій борг за допомогою канадського уряду і приватних інвестиційних компаній.

Пряма мова генерального директора Cirque du Soleil Entertainment Group Даніеля Ламарр: "Протягом останніх 36 років Cirque du Soleil був дуже успішною і прибутковою організацією. Однак з нульовими доходами після примусового закриття всіх наших шоу через COVID-19, керівництво повинно було діяти рішуче, щоб захистити майбутнє компанії".

Довідка: Cirque du Soleil заснований Гі Лаліберте і Жілем Сент-Круа в 1984 році в Канаді. Цирк відомий відмовою від участі тварин в спектаклях і своїми шоу, в яких циркова майстерність поєднується з хореографією.

Оценка материала:

5.00 / 2
Цирк "Дю Солей" оголосив про банкрутство 5.00 5 2
Бизнес / Рынки и компании
30.06.2020 272
Еще материалы раздела «Рынки и компании»