<
НОВИНИ ДНЯ: Виробник Iris-T анонсував передачу Україні ще однієї ЗРК найближчими тижнями  Російські кораблі створюють загрозу в Балтійському морі — очільник МЗС Швеції  Рецепт ніжного "Наполеону" з вишнею  Церковний календар на травень 2024 року: дата Великодня та інших важливих релігійних свят  Дощі чи сонце? Синоптики розповіли, якої погоди чекати в Україні на Великдень  США хочуть дати фінансову допомогу Україні в кредит, але його можуть списати  Приготування домашньої ковбаси зі свинини до Великодня: смакота на святковий стілвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
23.07.2020 570

Анна Панова поделилась рецептом летнего десерта без выпечки

Популярная ведущая новостей «Сегодня» на канале «Украина» Анна Панова знает множество рецептов полезных и простых в приготовлении блюд.

На этот раз телеведущая поделилась рецептом творожного десерта без выпечки, который порадует вас нежным вкусом в жаркий летний день.

Для десерта нужны такие ингредиенты:

Творог - 1 пачка (300 г)

Сметана - 2 ст. л.

Мед - 2 ст. л.

Молоко - 150 мл

Желатин - 1 ст. л.

Печенье - 6 шт.

Сухофрукты, орехи и ягоды

Способ приготовления:

Добавьте желатин в почти горячее молоко, размешайте и оставьте на 15 минут. Разотрите творог со сметаной до однородности. Добавьте в смесь мед, молоко с желатином, сухофрукты и орехи. Выложите массу в форму слоями: сыр, ягоды, сыр, печенье и так далее. Оставьте в холодильнике на 3-4 часа или на ночь. Наслаждайтесь вкусностью!

Оценка материала:

5.00 / 1
Анна Панова поделилась рецептом летнего десерта без выпечки 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
23.07.2020 570
Еще материалы раздела «Суспільство»