<
НОВИНИ ДНЯ: Церковний календар на травень 2024 року: дата Великодня та інших важливих релігійних свят  Дощі чи сонце? Синоптики розповіли, якої погоди чекати в Україні на Великдень  США хочуть дати фінансову допомогу Україні в кредит, але його можуть списати  Приготування домашньої ковбаси зі свинини до Великодня: смакота на святковий стіл  Перед вихідними дощів в Україні поменшає, але тепліше не стане  Генсек НАТО відреагував на потребу України в ППО  Чи зберігає Україна суверенітет та чи здатна ухвалювати власні рішення: думка громадянвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
21.01.2021 1197

Майже третина українців вважають себе дуже щасливими - опитування

  Майже третина українців вважають себе дуже щасливими людьми, і тільки 2% - абсолютно нещасними.

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи Рейтинг, які були опубліковані в четвер, 21 січня.
Повідомляється, що в січні 2021 року показник щасливих українців, який склав 29%, значно вищий, ніж навесні 2020 року, коли він досягав 19%.
При цьому половина українців вважає себе скоріше щасливими, а 17% - не дуже.
Відзначається, що чим молодші за віком - тим щасливішими себе відчувають опитані.
Щодо джерела щастя в житті, то 64% ​​вважають, що воно перш за все залежить від внутрішнього стану людини.
У той же час 27% упевнені - що від зовнішніх обставин.
Жінки більше схильні вважати, що щастя - це в першу чергу результат внутрішнього стану людини. При цьому наголошується, що чим щасливіша людина, тим частіше вона погоджується з такою думкою.
Крім того, рівень щастя безпосередньо пов'язаний із психоемоційними станами: чим вищим є рівень щастя у опитаних, тим нижчий рівень негативних емоційних станів вони переживають.
У цілому в українців знизилися ознаки депресії, тривожності та втоми. Досить низьким залишається рівень паніки і розладів сну.
Відзначається, що зниження рівня депресії, тривожності та втоми пояснюється тим, що опитування проводилося в період зимових свят, коли є відпустки, зустрічі з близькими і рідними, надії і плани на 2021-й.
Також соціологи підкреслюють, що серед тих, хто частіше комунікує зі своїми близькими - рівень негативних емоційних станів нижчий.
При цьому поступове погіршення психоемоційних станів все одно спостерігається з віком. У групі 60+ яскраво виражені ознаки депресії, розладів сну і втоми.
Разом з тим слід зауважити, що рівень тривожності є відносно високим серед усіх вікових груп.

Оценка материала:

5.00 / 1
Майже третина українців вважають себе дуже щасливими - опитування 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
21.01.2021 1197
Еще материалы раздела «Суспільство»