НОВОСТИ ДНЯ: Власти Киева продолжают сносить незаконные МАФы возле метро - Кличко  Китайцы построят в Киеве метро на Троещину - Кубив  Киевсовет хочет лишить нардепов бесплатного проезда  Самым опасным мегаполисом для женщин признан Каир  Квоты для 45-летних: Минсоцполитики определяется с санкциями в отношении нарушителей  Рева объяснил, что повлияло на размер пересчитанных пенсий  Украинцы уже 7,5 миллиона раз воспользовались безвизомвсе новости дня
Политика
Украина
11.02.2013 3184

Новим Папою може стати африканець – і це буде останній Папа перед кінцем світу

У XII столітті святий описав однією фразою правління кожного з 112 римських пап, починаючи з Целестина II (обраний в 1143) і аж до Другого пришестя. Останнім Папою має бути Петро II.

За найпоширенішим тлумаченням пророцтва, передостаннім Папою є нинішній глава католицької церкви Бенедикт XVI, який асоціюється з фразою De Gloria Olivae («Від слави оливи»).

Згідно пророцтву, при останньому Папі, «Петрові Римлянинові», відбудеться наступне: «Під час останніх гонінь на Святому Римському Престолі буде сидіти Петро Римлянин, який буде пасти овець серед безлічі роздирань; після цього місто семи пагорбів буде зруйноване, і Суддя страшний буде судити народ свій. Кінець».

При цьому найбільш вірогідним наступником Бенедикта XVI букмекери вважають кардинала Пітера Кодво Аппіаха Тарксона з Гани.

Тим часом букмекери закликають робити ставки на те, хто змінить Папу Римського Бенедикта XVI, який оголосив про своє зречення, на святому престолі. Ірландське букмекерське агентство Paddy Power пропонує поставити гроші не тільки на те, кого з кардиналів вибере конклав, але й на те, з якої країни буде новий Папа Римський і яке тронне ім'я він вибере собі.

Найвірогіднішим наступником Бенедикта XVI ірландські букмекери вважають чорношкірого кардинала з Гани Пітера Кодво Аппіаха Тарксона - ставки на його кандидатуру приймаються з коефіцієнтом 5/4. У той же час найвірогіднішим місцем походження наступного Папи називається Італія (5/4), на другому місці Африка (2/1), на третьому - Канада (5/2).

В якості свого тронного імені новий понтифік, швидше за все, вибере ім'я Петро, хоча за традицією Папи ніколи не беруть собі це ім'я першого єпископа Риму, вказує Газета.ру.

Оценка материала:

3.67 / 3
Новим Папою може стати африканець – і це буде останній Папа перед кінцем світу 3.67 5 3
Политика / Украина
11.02.2013 3184
Еще материалы раздела «Украина»