НОВОСТИ ДНЯ: Определены сроки смены оператора с сохранением номера мобильного   Астрономы увидели рождение двойной нейтронной звезды   В России отрицают информацию, что Сенцов в реанимации  В Германии засняли Роллс-Ройс на украинских номерах за 12 млн гривен   Умер легендарный украинский футболист и тренер Олег Базилевич  Британская авиакомпания Virgin Atlantic осуществит первый в истории ЛГБТ-рейс   Нафтогаз будет судиться с Киевом из-за неустойкивсе новости дня
Политика
Украина
18.02.2013 3502

«Регіонали» тихцем підтримують опозицію - експерт

Оточення президента Віктора Януковича може навмисно створювати недієздатність Верховної Ради.

Таку думку висловив голова правління Центру соціологічних та політологічних досліджень Сергій Таран у ефірі «Ера-FM».

«Звісно, для Партії регіонів буде дешевше піти на особисте голосування. Але якщо люди, які оточують президента, грають у довшу стратегічну гру, то вони можуть грати на знищення парламентаризму як такого і навмисне провокувати ситуацію не-компромісу, доводити до недієздатності парламенту. Існує такий сценарій. Хоча навіть сьогодні у Партії регіонів є люди, які згодні особисто голосувати, ходять на засідання і тихцем хочуть, щоб опозиція у цьому протистоянні виграла ... Влада має піти на особисте голосування, це вигідно всім, окрім кількох функціонерам у Партії регіонів, зокрема наближеним до сім'ї президента. Їм неперсональне голосування дає змогу контролювати фракцію. В цих людях і є основна проблема», - сказав Таран.

За його словами, народні депутати від фракції Комуністичної партії України, голосуючи персонально, фактично підтримують опозицію.

«Для комуністів особисте голосування ніколи не було великою проблемою. Вони-то якраз ходять на засідання Верховної Ради. Особисте голосування становить проблему лише для Партії регіонів. Не можна сказати, що комуністи підтримають чи не підтримають Партію регіонів у цьому питанні. Вони просто ходять на засідання і тим самим підтримують якраз опозицію», - зазначив Таран.

Оценка материала:

5.00 / 1
«Регіонали» тихцем підтримують опозицію - експерт 5.00 5 1
Политика / Украина
18.02.2013 3502
Еще материалы раздела «Украина»