НОВОСТИ ДНЯ: Польский генерал предложил передать Украине танки  Россиянам не советуют хранить валюту в банках  У нового кабмина Греции особое мнение по поводу антироссийских санкций  Порошенко призвал срочно провести консультации с подписантами минских договоренностей о прекращении огня  Нафтогаз выставил Газпрому счет на 6,2 миллиарда долларов  Немцов: Антикризисный план РФ - это бюджет войны с Украиной  Свободная и мирная Европа восстанет или падет с Украиной - Нуландвсе новости дня
Политика
Украина
03.05.2013 16:00 25983

Азаров розповів про золотий унітаз Януковича

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що в Україні існує чимало засобів масової інформації, які відкрито критикують президента Віктора Януковича, і це – свідчення демократії.

 

Про це він заявив в інтерв'ю німецькому виданню Badische Zeitung.

Зокрема, Азаров вважає, що угода про асоціацію між Україною і ЄС буде підписана не пізніше саміту «Східного партнерства» у листопаді цього року.

На уточнення журналіста, що ЄС критикує українське керівництво через дефіцит демократії в країні, а тому підписання угоди затримується, Азаров заявив:
«Досі угода не підписана тому, що це тривала технічна процедура. Тільки в тому випадку, якщо ми не укладемо договір до осені, можна говорити про затримку».

Водночас щодо критики України за дефіцит демократії прем'єр заявив:

«Вона (критика. - Ред.) ґрунтується на неправдивій інформації. Що ж мається на увазі під «дефіцитом демократії»? В опозиції в нашій країні є абсолютна свобода дій. Є чимало засобів масової інформації, які відкрито критикують президента Віктора Януковича. Ніхто не перешкоджає їм у тому, навіть якщо твердження, які вони поширюють, нічого спільного з реальністю не мають», - заявив Азаров.

«Приклад: були повідомлення, що у президента є золотий туалет у його резиденції. Це просто брехня. Назвіть ж мені випадки демократичних дефіцитів в Україні!» – додав він, передає слова прем'єра «Тиждень».

Оценка материала:

2.75 / 4
Азаров розповів про золотий унітаз Януковича 2.75 5 4
Политика / Украина
 Елена Шрамко 03.05.2013 16:00 25983
comments powered by Disqus
Еще материалы раздела «Украина»