НОВОСТИ ДНЯ: Экс-министр финансов Колобов и бывший глава "Укртелекома" Дзекон объявлены в розыск  ЕС вряд ли отменит визы для украинцев до конца года - Томбински  Яценюк назвал приемлемую цену на российский газ  Луценко может стать спикером, а Богомолец и Пинзеник - министрами - СМИ  Курс евро к рублю установил новый рекорд  "Газпром" требует финансовых гарантий от Украины и ЕС  "Свобода" не проходит в Раду из-за своих министров - политологвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Столица
21.06.2013 5816

Названі найбільш забруднені райони Києва

У Києві в травні 2013 року найбільш забрудненим районом визнано Бессарабську площу, найменш забрудненим - Гідропарк.

 Про це повідомила Центральна геофізична обсерваторія гідрометслужби України.

Серед високозабруднених районів столиці також площа Перемоги, Московська площа, проспект Перемоги, Оболонський проспект і бульвар Лесі Українки. Підвищене забруднення дослідники спостерігають на вулиці Скляренка, Попудренка, Довженка, Стражеско, Каунаській.

Нижчий рівень забруднення зафіксовано на вулиці Лазо (район ДВРЗ), на території Національного комплексу «Експоцентр» і в районі Багринової гори.

Рівень забруднення повітря в Києві порівняно з травнем 2012 року знизився за рахунок зниження вмісту формальдегіду, фенолу і діоксиду азоту.

У квітні 2013 року порівняно з березнем поточного року індекс забрудненості атмосферного повітря в столиці збільшився на один ступінь – до «високого».

Забрудненість атмосферного повітря характеризується чотирма рівнями: низький, підвищений, високий і дуже високий.

За інформацією УНІАН

Оценка материала:

5.00 / 1
Названі найбільш забруднені райони Києва 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Столица
 Елена Шрамко 21.06.2013 5816
comments powered by Disqus
Еще материалы раздела «Столица»