НОВОСТИ ДНЯ: Экс-министр финансов Колобов и бывший глава "Укртелекома" Дзекон объявлены в розыск  ЕС вряд ли отменит визы для украинцев до конца года - Томбински  Яценюк назвал приемлемую цену на российский газ  Луценко может стать спикером, а Богомолец и Пинзеник - министрами - СМИ  Курс евро к рублю установил новый рекорд  "Газпром" требует финансовых гарантий от Украины и ЕС  "Свобода" не проходит в Раду из-за своих министров - политологвсе новости дня
 Елена Шрамко 13.12.2013 18:30 3924

У Києві обмежено продаж зброї

У Києві з початку грудня обмежили продаж вогнепальної зброї. Крім того, в дефіциті зараз і патрони.

"Як тільки в країні почалися заворушення, дозвільна система України більше не видає документи на зброю. Простими словами, законно купити гвинтівку зараз не можна. Але, якщо ви вже отримали дозвіл, збройові магазини вам нічого не продадуть. Міліція ввела тимчасову заборону на продаж, як зброї, так і патронів, - повідомив Віталій Помазан, голова правління української стрілецької асоціації.

"З таким ми стикаємося не вперше. Наприклад, в 2004 році, коли почався Майдан вже була аналогічна заборона на продаж зброї. Обмежили продаж і в 2008 році, коли гривня обвалилася", - додав він.

Помазан також повідомив, що за виконанням заборони стежить система МВС.

"Всі магазини, які продають зброю, так чи інакше пов'язані з дозвільною системою. Надійшла команда - її треба виконувати. Більшість магазинів зараз зовсім закриті", - зазначив Помазан.

За повідомленням «Комсомольской правды в Украине».

 

 

Оценка материала:

2.67 / 3
У Києві обмежено продаж зброї 2.67 5 3
Бизнес / Рынки и компании
 Елена Шрамко 13.12.2013 18:30 3924
comments powered by Disqus
Еще материалы раздела «Рынки и компании»