НОВОСТИ ДНЯ: Демчишин назвал размер скидки на российский газ  Меркель и Олланд вынесли приговор сепаратистским выборам в Донбассе  Аваков рассказал, где и когда появится новая патрульная полиция  Меркель, Олланд и Путин "благословили" прекращение огня в Донбассе  Яценюк советует России забрать деньги у Януковича и Азарова  Яресько говорит, что из своих задач недовыполнила лишь реформы  Полторак заявил об увеличении контрактников и пообещал восстановить ВМСвсе новости дня
13.12.2013 19:30 3943

У Києві обмежено продаж зброї

У Києві з початку грудня обмежили продаж вогнепальної зброї. Крім того, в дефіциті зараз і патрони.

"Як тільки в країні почалися заворушення, дозвільна система України більше не видає документи на зброю. Простими словами, законно купити гвинтівку зараз не можна. Але, якщо ви вже отримали дозвіл, збройові магазини вам нічого не продадуть. Міліція ввела тимчасову заборону на продаж, як зброї, так і патронів, - повідомив Віталій Помазан, голова правління української стрілецької асоціації.

"З таким ми стикаємося не вперше. Наприклад, в 2004 році, коли почався Майдан вже була аналогічна заборона на продаж зброї. Обмежили продаж і в 2008 році, коли гривня обвалилася", - додав він.

Помазан також повідомив, що за виконанням заборони стежить система МВС.

"Всі магазини, які продають зброю, так чи інакше пов'язані з дозвільною системою. Надійшла команда - її треба виконувати. Більшість магазинів зараз зовсім закриті", - зазначив Помазан.

За повідомленням «Комсомольской правды в Украине».

 

 

Оценка материала:

2.67 / 3
У Києві обмежено продаж зброї 2.67 5 3
Бизнес / Рынки и компании
 Елена Шрамко 13.12.2013 19:30 3943
comments powered by Disqus
Еще материалы раздела «Рынки и компании»