НОВОСТИ ДНЯ: Волонтеры узнали, кто планировал провальную операцию вагнеровцев в Сирии   Украинцы перестанут пользоваться отчеством. Его решили отменить  Озимые в Украине взошли почти на 100%  Горняки трех шахт едут в Киев требовать выплатить зарплаты  Каким будет курс доллара на этой неделе – валютные качели  Стали известны самые большие продуктовые сети Украины  Четыре года назад «Беркут» штурмовал Майдан в Киевевсе новости дня
13.12.2013 18:30 4022

У Києві обмежено продаж зброї

У Києві з початку грудня обмежили продаж вогнепальної зброї. Крім того, в дефіциті зараз і патрони.

"Як тільки в країні почалися заворушення, дозвільна система України більше не видає документи на зброю. Простими словами, законно купити гвинтівку зараз не можна. Але, якщо ви вже отримали дозвіл, збройові магазини вам нічого не продадуть. Міліція ввела тимчасову заборону на продаж, як зброї, так і патронів, - повідомив Віталій Помазан, голова правління української стрілецької асоціації.

"З таким ми стикаємося не вперше. Наприклад, в 2004 році, коли почався Майдан вже була аналогічна заборона на продаж зброї. Обмежили продаж і в 2008 році, коли гривня обвалилася", - додав він.

Помазан також повідомив, що за виконанням заборони стежить система МВС.

"Всі магазини, які продають зброю, так чи інакше пов'язані з дозвільною системою. Надійшла команда - її треба виконувати. Більшість магазинів зараз зовсім закриті", - зазначив Помазан.

За повідомленням «Комсомольской правды в Украине».

 

 

Оценка материала:

2.67 / 3
У Києві обмежено продаж зброї 2.67 5 3
Бизнес / Рынки и компании
13.12.2013 18:30 4022
Еще материалы раздела «Рынки и компании»