НОВОСТИ ДНЯ: Польша приостанавливает малое пограничное движение с Украиной  США ввели новые санкции против российских компаний  Министр обороны Польши анонсировал решение НАТО, которое заставит Россию уйти из Украины  Украинцам обещают среднюю зарплату 6 тысяч гривен в 2017 году  ЕС продлил экономические санкции против РФ до 2017 года  В Украине вдвое подорожало тепло и горячая вода  Предполагаемый организатор терактов в Стамбуле ранее "засветился" в Украиневсе новости дня
13.12.2013 19:30 3980

У Києві обмежено продаж зброї

У Києві з початку грудня обмежили продаж вогнепальної зброї. Крім того, в дефіциті зараз і патрони.

"Як тільки в країні почалися заворушення, дозвільна система України більше не видає документи на зброю. Простими словами, законно купити гвинтівку зараз не можна. Але, якщо ви вже отримали дозвіл, збройові магазини вам нічого не продадуть. Міліція ввела тимчасову заборону на продаж, як зброї, так і патронів, - повідомив Віталій Помазан, голова правління української стрілецької асоціації.

"З таким ми стикаємося не вперше. Наприклад, в 2004 році, коли почався Майдан вже була аналогічна заборона на продаж зброї. Обмежили продаж і в 2008 році, коли гривня обвалилася", - додав він.

Помазан також повідомив, що за виконанням заборони стежить система МВС.

"Всі магазини, які продають зброю, так чи інакше пов'язані з дозвільною системою. Надійшла команда - її треба виконувати. Більшість магазинів зараз зовсім закриті", - зазначив Помазан.

За повідомленням «Комсомольской правды в Украине».

 

 

Оценка материала:

2.67 / 3
У Києві обмежено продаж зброї 2.67 5 3
Бизнес / Рынки и компании
 Елена Шрамко 13.12.2013 19:30 3980
comments powered by Disqus
Еще материалы раздела «Рынки и компании»