НОВОСТИ ДНЯ: В Минсоцполитики объяснили, как получить сэкономленную субсидию  Порошенко подписал закон о слиянии банков  Гройсман рассказал, как Украине сэкономить 3,89 млн т угля в год  Табачный дистрибьютор "Тедис Украина" заплатил штраф 300 млн гривен  Иностранные инспекторы на Донбассе собирают доказательства вмешательства РФ  Победительница конкурса люстраторов рассказала, как будет чистить власть  Составлен рейтинг худших украинских губернатороввсе новости дня
14.04.2014 12:10 446

АФ «ENGARDE» отримала високі рейтинги від Legal 500 EMEA

«ENGARDE» рекомендують в галузі финансів та ринків капиталу, в корпоративному праві та злиттях і поглинаннях, у вирішенні спорів.

Міжнародний довідник провідних юридичних фірм світу Legal 500 нещодавно видав огляд провідних юридичних фірм регіону Європи, Близького Сходу та Африки – Legal 500 Europe Middle East & Africa. Видання рекомендує АФ «ENGARDE» у трьох галузях юридичної практики: банки, фінанси та ринки капіталу; корпоративне право та злиття і поглинання; вирішення спорів.

Партнер АФ «ENGARDE» Ірина Назарова увійшла до числа провідних юристів у сфері вирішення спорів, також Ірина рекомендована у галузі корпоративного права та злиттів і поглинань. Партнер Андрій Вишневський рекомендований в сферах банків, фінансів та ринку капіталу; корпоративного права та злиттів і поглинань, а також в галузі вирішення спорів. Партнер «ENGARDE» Роман Огнев’юк рекомендований довідником Legal 500 в галузі корпоративного права та злиттів і поглинань.

Серія видань Legal 500 широко визнана в світі як найбільший юридичний довідник. Він є незалежним по своїй природі, а фірми та юристи отримують рекомендації експертів виходячи виключно з їх заслуг як спеціалістів в галузі права, у якій вони практикують.

Більш детально з оглядом Legal 500 Europe Middle East & Africa можна ознайомитись, перейшовши за посиланням http://www.legal500.com/books/lfe 

Оценка материала:

5.00 / 1
АФ «ENGARDE» отримала високі рейтинги від Legal 500 EMEA 5.00 5 1
Бизнес / Новости предприятий
14.04.2014 12:10 446
comments powered by Disqus
Еще материалы раздела «Новости предприятий»