НОВОСТИ ДНЯ: Климкин не верит в "большое соглашение" США и РФ  В Польше в ДТП погибла украинская журналистка  Геращенко о переговорах с ОРДЛО: Легитимизации бандитов не будет  Минобороны уволило сотрудницу за оскорбительный пост о волонтерах  Стало известно, кто представит Украину на "Евровидении"  Минфин выступает за особый режим налогообложения в зоне АТО  Суд арестовал у Охендовского автомобиль и 100 гривенвсе новости дня
23.12.2016 403

Сергій Притула: футбол, Шовковський, війна, Приват та люди.

Сергій Притула, артист та волонтер: «Панове, а можна я подякую у цьому пості кільком людям? А то бажання є, а руки по кожному окремо не доходять. Отже»…


Дякую за понад двадцять років у «рамці» Олександру Шовковському! Маю за честь бути особисто знайомим із цим напрочуд розкішним чоловіком. На мою скромну думку, це один з найбільш інтелектуальних гравців Збірної та ДК. Чоловік вдумливий, інтелігентний, який не вживає нецензурної лексики (що, відверто кажучи, доволі рідкісне явище серед футболістів). Як вболівальник, я почав «молитись» на СаШо ще після тих пенальті у Празі зі «Спартою». ЧС 2006 і його РЕКОРД – це взагалі тема окремого посту! Так, у Олександра були моменти у кар’єрі, про які йому, ймовірно, боляче згадувати… тому і я не буду! Просто хочу подякувати. За відданість клубу і Україні!
Дякую Олегу Гусєву! Фактично за те ж. З часів Олега Лужного, якого вболівальники лондонського Арсеналу йменували не інакше, як «Ukrainian horse», я не пам’ятаю гравця Збірної і ДК, який би так «пахав» на полі. Я не знаю, чи пан Лужний передавав «естафетну паличку» тезці, але те, що виробляв на полі Гусєв, як він йшов у стики, як боровся, як шанував уболівальників – все це заслуговує на низький уклін і побажання не чіпляти бутси якомога довше! Шкодую, що так і не наважився підійти до Олега і сказати йому про це особисто.
Хочу подякувати Інні Музичук. І тут усі такі: а хто це? Ну, ок… не усі. Інна доволі активний дописувач у ФБ. Інна очолює відділ зв’язків із громадськістю ПриватБанку. Під час істерії навколо ПБ, єдине про що я переживав – це щоб Інна залишилась на своєму місці і уникнула потоку негативу, який лився звідусіль на її роботодавців. Феноменально на своєму місці жінка! Яка вміла «розрулити» найскладніші питання вмить. І я, наразі, не про якісь особисті моменти. Я про те, що коли мені приватівські «манагери» з власної ініціативи поміняли реквізити волонтерських рахунків і переконували, що повернути все назад, як було: «Серьож… ну ет нєвазможна», то Інна вирішила це питання за одну ніч. І Армія не позбулась кількох мільйонів гривень підтримки! Саме Інна за 9-ть хвилин вирішила питання отримання заробітної плати бійцями одного дуже крутого підрозділу ЗСУ, документи бійців якого згоріли вщент після російського артилерійського удару. Командирам було якось пофіг, що бійці 2 місяці без зарплатні (ні паспорта, ні картки, нічого…). А Інні було не пофіг. Один дзвінок їй і хлопці вервечкою потяглись у філію ПБ у Старобільську! В дні націоналізації ПБ не знаю чи вона спала, але її цілодобові пости допомагали людям позбутись зайвих переживань щодо питання: «а що буде з моїми грошима?».
І ще дуже хочу подякувати матері Сергія Стефанківа з м.Тернопіль. Страйкболісти всієї України знають його як Нео з команди «Venom». Сергій покинув цей світ 2 тижні тому. 2 роки тому переніс важку хворобу і ледве видряпався з того світу. Був слабкий, але максимально намагався бути корисним. Допомагав мені переганяти машини на АТО. Був добрим хлопцем. Стояв горою за справедливість. Майдан, волонтерство… Помер. Зателефонував матері, висловив слова співчуття і запропонував докластись до пам’ятника на Сергійовій могилі. Матір ввічливо відмовила і сказала, що, знаючи Сергія, він був би радий, якби ті кошти я спрямував на допомогу хлопцям у АТО. На концерті «Вар*ятів» у Тернополі я звітував куди піде частина із зароблених коштів: 10 000 на соляру на перегін джипів морпіхам і десанту, 30 000 на реабілітаційний центр і 50 000 на транспорт для 44-ї артбригади. Так от тих 50 000 – це прощальний подарунок від Сєрого. Сьогодні на ці кошти (46 357 грн) було придбано VW T4, який в ближчому часі буде пригнано з Данії і переобладнано під «швидку» для нашої «арти»!!! Дякую Вам, Мамо, за Сина і за Вчинок!
Усім вище згаданим добрим людям зичу міцного здоров’я і здобуття нових життєвих вершин! Дякую, що можу надихатись Вашим прикладом!

Автор: Сергій Притула

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Сергій Притула: футбол, Шовковський, війна, Приват та люди. 5.00 5 1
23.12.2016 403
comments powered by Disqus
Еще колонки: Колонки / Блоги
 • Дві хвилини ненавесті. А судьи кто? Дві хвилини ненавесті. А судьи кто?

  Волонтер Роман Доник: Последние годы, ну лет, так 10 последних точно, для того, чтобы "сесть судьей" (именно так это у судейских называется, как на княжество), в зависимости от "вкусности" суда, в среднем нужно было занести $50-$100тыс. Или должен быть кто то, кто двигал молодое (или не очень молодое) дарование и оказывал или мог, в потенциале, оказать услуги в примерно равном эквиваленте.

 • Коммунистическая партия имени Степана Бандеры Коммунистическая партия имени Степана Бандеры

  Марш националистов разных видов довершил череду безумств в центре города. Не зря четыре дня перекрывали центр и весь город стоял в пробках. Помимо того, что у этих людей есть привычка бросать гранаты куда попало, от них еще можно было бы заразиться какой-то болезнью мозга. Пришли к парламенту люди, чей общий электоральный запас не составляет и 5% и выдвинули ультиматум. Говоря простым языком, обещали «бить в морду».

 • Перед тем как объявлять себя островом - позаботьтесь о провианте и веслах Перед тем как объявлять себя островом - позаботьтесь о провианте и веслах

  "Мы требуем разрыва дипломатических отношений с Российской Федерацией", - заявил сегодня в парламенте Андрей Билецкий, лидер Азова. Оно то конечно ё то ё, так сказать нехитрое дело. Чик, и нет официальных дипломатических отношений.

 • Разрушение украинских ценностей – цель информационной войны Кремля Разрушение украинских ценностей – цель информационной войны Кремля

  Политтехнолог Дмитрий Бачевский: Разрушение системы ценностей противника и замена их на свои – стратегическая цель любой информационно-психологической войны. Это – классика жанра. Система ценностей – это своеобразный смысл жизни отдельного человека и общества, ядро, программирующее замыслы, действия и цели, к которым стремишься каждый день. И если система разрушена – смысл жизни и дальнейшей борьбы исчезает.

  Колонки / Блоги 21.02.2017 1206
 • Псевдомайдан проходимцев Псевдомайдан проходимцев

  Сергей Фурса: Многие политические силы в Украине проходят естественный жизненный цикл. Сначала они показывают себя прогрессивными, чуждыми популизма и готовыми к реформам. Потом у них проявляются скрепы. Потом скрепы становятся основным. Это сужает круг избирателей, закрывает в своем гетто и вынуждает падать в популизм. Потом популизм становится основным. Но они играют на чужом поле и проигрывают настоящим популистам. И потом они падают в маргинес. Откуда уже не выбраться. А потом они умирают. И их выносят на мусорник истории.