НОВОСТИ ДНЯ: Аваков предложил перечень товаров для "критического" импорта из ОРДЛО  США: признание Россией документов ОРДЛО противоречит Минску  В ОБСЕ хотят создать 20 зон безопасности на Донбассе  К планируемым акциям на Майдане причастны "Курченко и товарищи", - Аваков  Экс-советник Путина назвал страну наиболее вероятного вторжения России  Петренко: мы выполнили 3000 решений ЕСПЧ, полученных в "наследство"  КС просят отменить мораторий на продажу земливсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
14.02.2017   Україна   Укрзалізниця

Готелі на колесах: елітні вагон-салони «Укрзалізниці»

Вагони класу "люкс"(СВ) або перший клас "Інтерсіті" - це далеко не верхня межа того, що може запропонувати вам вітчизняний монополіст залізничних перевезень. Якщо ви маєте певну кількість грошей (до речі, не таку вже і космічну, навіть як на "шиканути разочок") і готові обміняти ії на дійсно комфортну подорож - "Укрзалізниця" має елітні вагони-салони.
Вагон-салон є справжнім готелем на колесах, який  облаштований кухнею, великою залою та просторим спальним купе. Кухня обладнана холодильником, мікрохвильовою піччю та електроплитою. Велику залу облаштовано м’яким куточком, комп’ютером, аудіо- та відеотехнікою. У спальному купе розташовано ліжко, письмовий стіл, шафа, кондиціонер, ванна кімната. Кількість спальних місць становить від 5 до 11 (в залежності від конструкції вагону, Укрзалізниця" має в розпорядженні з десяток варіантів елітних вагонів). Також вагони-салони облаштовані спеціальними купе для охорони та службового персоналу.
Квитки на такі вагони не продаються у звичайних залізничних касах або на сайті "Укрзалізниці". Замовити послугу перевезення у вагоні-салоні слід не пізніше ніж за 5 робочих днів до відправлення поїзда та подати письмову заявку. За кожний замовлений спеціальний вагон-салон сплачується вартість проїзду 11 дорослих пасажирів за тарифом м’якого вагона з двохмісними купе «СВ» відповідної категорії поїзда. За пробіг спеціалізованого вагону–салону у порожньому стані  від пункту приписки до місця використання або у пункт приписки після звільнення сплачується вартість за перевезення цих вагонів у порожньому стані (порожній пробіг).

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
чемпионат, ЕВРО-2012, собака, Порошенко, религия, традиции, Майдан, беспорядки, США, концерты, солдат, Honda, самолеты, красота, конкурс, Донецк, история, культура, Путин, ВМС, пожар, общество, велосипеды, суд, парады, футбол, #Євромайдан, Янукович, Сергей Смоленцев, фотоподборки, джаз, дети, люди, стихийные бедствия, Рождество, праздники, досуг, Верховная Рада, город, мода, ВСУ, политика, полиция, Шахтер, Александр Зубко, тест-драйв, цирк, Киев, архитектура, гонки, юмор, Парижский автосалон, автомобили, музыка, технологии, катастрофы, живопись, искусство, Россия, фестивали, реконструкция, война, животные, Одесса, фотография, Донбасс, Лига Европы УЕФА, путешествия, туризм, транспорт, мотоциклы, Лига Чемпионов УЕФА, бизнес, военная техника, Саакашвили, музеи, Динамо, корабли, оппозиция, кошки, фотопроект, выставки, дизайн, протесты, терроризм, милиция, митинги, Львов, Тимошенко, соревнования, Китай, природа, столица, мир, кино, спорт, учения, АТО, авиация, выборы