Фото и Видео
Фоторепортажи
26.05.2017   Київ, Україна   bykvu.com/ Кличко - мер

Новий сучасний дитячий садочок на Осокорках

У Дарницькому районі майже 2 тисячі дітей перебувають у черзі на зарахування в дитсадки. Тому я дуже радий сьогодні відкривати новий дитсадок - гарний, сучасний, комфортний. А загалом цього року у Дарницькому районі планується створити 660 місць у дитсадках, що є найвищим показником по місту. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час відкриття дитсадка-новобудови № 370 у Дарницькому районі.
"Дитсадок №370 побудований за рахунок пайової участі забудовника, який взяв на себе відповідальність облаштувати соціальні заклади в тих кварталах, які будує. Забудовникам важливо не забувати про соціальну інфраструктуру - дитсадки, парки, школи, дитячі і спортивні майданчики", - підкреслив Віталій Кличко. Дитсадок вже переданий до комунальної власності.
У закладі облаштовані спортивна і музична зали, ігротека, комп’ютерний клас і все, що потрібно дітям для гармонійного розвитку і виховання. У дитсадку будуть виховуватися 120 дітей. "Він облаштований, сучасний, світлий, з технологіями енергозбереження, відповідає всім сучасним стандартам. Впевнений, і батькам, і дітям садочок сподобається", - наголосив мер Києва.
Він відзначив, що минулого року у Києві збудували та відновили 7 дитсадків. Цього року планується відкрити 10 дитячих садків: 4 з них - новозбудовані, та 6 - реконструйовані. "Можливо, встигнемо зробити 11, - зазначив Віталій Кличко. - Але черга залишається. На сьогодні у Києві більше 10 тис дітей у черзі. І наше завдання - аби за 2-3 роки черг до дошкільних навчальних закладів столиці не було".
Загалом цього року у Дарницькому районі планується створити 660 місць в дитячих садочках, що є найбільшим показником по місту. Зокрема, на Позняках до кінця року відкриється новий дитсадок на 280 місць.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Донецк, искусство, юмор, Путин, ЕВРО-2012, выставки, велосипеды, ВСУ, митинги, Россия, выборы, столица, животные, фотопроект, дизайн, фотоподборки, Тимошенко, соревнования, корабли, музеи, суд, #Євромайдан, военная техника, история, культура, цирк, Шахтер, город, Динамо, марш, парады, мотоциклы, конкурс, Киев, Львов, тест-драйв, автомобили, футбол, война, архитектура, собака, религия, терроризм, Александр Зубко, Лига Чемпионов УЕФА, Китай, ВМС, спорт, Honda, кошки, акции, Донбасс, пожар, технологии, живопись, Порошенко, Львів, США, досуг, полиция, туризм, общество, солдат, природа, Парижский автосалон, чемпионат, мир, праздники, стихийные бедствия, мода, Майдан, Саакашвили, катастрофы, традиции, кино, концерты, фотография, Сергей Смоленцев, транспорт, Верховная Рада, бизнес, милиция, гонки, люди, путешествия, учения, реконструкция, АТО, протесты, беспорядки, Одесса, самолеты, фестивали, джаз, оппозиция, дети, политика, музыка, авиация, Янукович