Фото и Видео
Фоторепортажи
10.01.2018   Львівська обл., Україна   zaxid.net, Варта-1

Мітингувальники перекрили дороги до трьох пунктів пропуску на Львівщині

10 січня, приблизно о 10:00 мітингувальники перекрили дорогу до пунктів пропуску «Шегині – Медика» та «Рава-Руська – Гребенне», що на українсько-польському кордоні. Згодом митники повідомили про перекриття дороги у селі Роснівка, що приблизно у 10 км від пункту пропуску «Краковець –Корчова».
У Шегинях протестувальники пообіцяли патрульним, що кожні 30 хвилин пропускатимуть по 10 автомобілів, щоб уникнути сутичок між активістами та людьми, що їдуть за кордон. Станом на 14:30 протестувальники розблокували дорогу до Шегинь та Краковця.
Мітингувальники виступають проти змін до Подактового кодексу, які набули чинності з початку року. Раніше протестувальники анонсовували, що 10 січня перекриють дороги до усіх пунктів пропуску на Львівщині.
Додамо, що поліція Волині також інформує, що протестувальники перекрили дорогу до пункту пропуску у Ягодині. Акція протесту розпочалась приблизно о 9:00.
Станом на 15:00, за інформацією поліції, люди розблокували дороги до усіх трьох пунктів пропуску на кордоні із Польщею.
Нагадаємо, що змінами до Податкового кодексу передбачено, що без мита в Україну можна ввозити товари в ручному або супроводжуваному багажі сумою до 150 євро (в аеропортах – до 1000 євро) і вагою до 50 кг. Однак ці норми діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні більше 24 годин і в'їжджає до країни не частіше одного разу протягом 72 годин. Якщо ж норма про 72 години не буде дотримана (тобто якщо перетин кордону відбувається частіше), то без податків можна завезти лише товар на суму до 50 євро.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
фотография, учения, туризм, досуг, женщины, беспорядки, дети, реконструкция, гонки, Олимпиада, музеи, Донецк, автомобили, митинги, транспорт, катастрофы, Александр Зубко, Динамо, терроризм, Россия, Львов, путешествия, солдат, фотоподборки, цирк, кошки, велосипеды, тест-драйв, протесты, кино, аннексия Крыма, религия, искусство, Тимошенко, ВСУ, традиции, фотопроект, Верховная Рада, технологии, футбол, мода, марш, стихийные бедствия, Львів, музыка, животные, живопись, самолеты, Порошенко, дизайн, юмор, авиация, война, ЕВРО-2012, фестивали, Донбасс, Китай, концерты, бизнес, выборы, спорт, Майдан, Путин, мир, архитектура, Сергей Смоленцев, милиция, история, депутаты, джаз, корабли, пейзажи, люди, культура, военная техника, Одесса, общество, мотоциклы, выставки, #Євромайдан, суд, соревнования, полиция, столкновения, акции, АТО, оккупация, город, фотоконкурсы, США, Киев, Дмитрий Дятлов, Саакашвили, политика, конкурс, природа, ВМС, зима, Шахтер, праздники