Фото и Видео
Фоторепортажи
10.01.2018   Львівська обл., Україна   zaxid.net, Варта-1

Мітингувальники перекрили дороги до трьох пунктів пропуску на Львівщині

10 січня, приблизно о 10:00 мітингувальники перекрили дорогу до пунктів пропуску «Шегині – Медика» та «Рава-Руська – Гребенне», що на українсько-польському кордоні. Згодом митники повідомили про перекриття дороги у селі Роснівка, що приблизно у 10 км від пункту пропуску «Краковець –Корчова».
У Шегинях протестувальники пообіцяли патрульним, що кожні 30 хвилин пропускатимуть по 10 автомобілів, щоб уникнути сутичок між активістами та людьми, що їдуть за кордон. Станом на 14:30 протестувальники розблокували дорогу до Шегинь та Краковця.
Мітингувальники виступають проти змін до Подактового кодексу, які набули чинності з початку року. Раніше протестувальники анонсовували, що 10 січня перекриють дороги до усіх пунктів пропуску на Львівщині.
Додамо, що поліція Волині також інформує, що протестувальники перекрили дорогу до пункту пропуску у Ягодині. Акція протесту розпочалась приблизно о 9:00.
Станом на 15:00, за інформацією поліції, люди розблокували дороги до усіх трьох пунктів пропуску на кордоні із Польщею.
Нагадаємо, що змінами до Податкового кодексу передбачено, що без мита в Україну можна ввозити товари в ручному або супроводжуваному багажі сумою до 150 євро (в аеропортах – до 1000 євро) і вагою до 50 кг. Однак ці норми діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні більше 24 годин і в'їжджає до країни не частіше одного разу протягом 72 годин. Якщо ж норма про 72 години не буде дотримана (тобто якщо перетин кордону відбувається частіше), то без податків можна завезти лише товар на суму до 50 євро.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
общество, животные, кошки, оппозиция, Россия, автомобили, Рождество, бизнес, женщины, Китай, военная техника, США, самолеты, авиация, туризм, традиции, культура, фотопроект, Майдан, мотоциклы, ВСУ, история, религия, солдат, акции, Донбасс, Саакашвили, Александр Зубко, дизайн, природа, аннексия Крыма, соревнования, путешествия, Одесса, депутаты, Динамо, протесты, музеи, музыка, реконструкция, джаз, тест-драйв, Киев, марш, оккупация, люди, беспорядки, Донецк, Львов, гонки, город, мир, юмор, Лига Чемпионов УЕФА, ЕВРО-2012, фотография, Порошенко, концерты, парады, суд, Верховная Рада, цирк, Шахтер, митинги, Тимошенко, велосипеды, пожар, архитектура, стихийные бедствия, полиция, #Євромайдан, милиция, футбол, Сергей Смоленцев, выборы, досуг, выставки, фестивали, дети, столкновения, мода, транспорт, Путин, война, терроризм, технологии, искусство, корабли, учения, АТО, Львів, ВМС, политика, конкурс, фотоподборки, катастрофы, живопись, спорт, праздники, кино