Фото и Видео
Фоторепортажи
13.04.2018   Польща   Прес-служба Командування ДШВ ЗС України

Кращі з кращих: українські десантники перемогли на міжнародному курсі S.W.A.T.

Неподалік міста Познань в Польщі, протягом тижня троє військовослужбовців Збройних Сил України проходили курс контр-штурмових дій для маленьких груп S.W.A.T. (Special Weapons And Tactics). Загалом, до даного курсу залучалися військовослужбовці Збройних Сил України, Великої Британії та Ліванської Республіки. За підсумками, найкращий результат показали українські військові, учасники бойових дій на Сході країни.
Двоє з них – воїни Десантно-штурмових військ, майор з позивним «Кеп» та старший сержант з позивним «Шарік». Третій  – військовослужбовець підрозділу спецпризначення Військової служби правопорядку.
Учасників курсу було розподілено на чотири багатонаціональних груп, по п’ять військовослужбовців в кожній. Заняття та тренування розпочиналися у шостій ранку і тривали до першої ночі. На ранковій фіззарядці перевірялися всі якості штурмовиків: сила, швидкість, витривалість та психологічна стійкість, причому саме у командного складу.
За словами десантників, досить цікавим для них були заняття з тактичної підготовки: дії під час штурму будівель, зачистки приміщень, нальотів, знищення конкретних цілей, причому в правильній послідовності тощо. Від інструкторів було багато різних ввідних, наприклад поранення нашого бійця, його характер, правила та послідовність надання першої медичної допомоги. Або проникнення у відповідне приміщення завдяки спеціальному приладдю (болгарці, кліщам, кувалди, тросу, тощо).
– Такі завдання більш характерні для спецпідрозділів, однак для нас це дуже цінний та важливий досвід, – підкреслює майор з позивним «Кеп». – Вся штурмова група діє наче одне ціле, проте кожен виконує різні функції.
Щоденні заняття проходили в постійному інтенсивному ритмі. Протягом одного дня було навчання, а вже наступного – все проходило на залік. Цікавим є навіть і те, що українські десантники показали найкращі результати із гірської підготовки.
– Для мене це своєрідне хобі, я ще раніше почав займатися гірською підготовкою, маю відповідне спорядження. Деяку інформацію шукаю в Інтернеті, читаю відповідну літературу, – розповідає старший сержант з позивним «Шарік».
Цікавим та дуже корисним для наших десантників було і те, що навчальні завдання вони відпрацьовували не лише із вітчизняною штатною зброєю, а і спеціальним озброєнням підрозділів S.W.A.T. А це – відомі нам із Голівудьских бойовиків автоматичні гвинтівки, пістолети-кулемети та напівавтоматичні пістолети різних моделей.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
война, конкурс, культура, ВМС, Верховная Рада, традиции, транспорт, Динамо, выставки, город, кошки, солдат, дизайн, корабли, терроризм, фестивали, люди, праздники, акции, общество, знаменитости, протесты, авиация, концерты, гонки, цирк, велосипеды, депутаты, марш, соревнования, Россия, мода, женщины, фотопроект, оккупация, технологии, Львов, футбол, уикенд, путешествия, выборы, экология, религия, искусство, джаз, досуг, архитектура, Саакашвили, Донбасс, животные, столкновения, Тимошенко, катастрофы, Путин, бизнес, мир, Олимпиада, полиция, военная техника, Донецк, юмор, дети, история, учения, АТО, Киев, зима, тест-драйв, стихийные бедствия, спорт, Майдан, Александр Зубко, природа, аннексия Крыма, фотоконкурсы, Одесса, Порошенко, живопись, самолеты, ВСУ, фотоподборки, милиция, суд, мотоциклы, #Євромайдан, Нацгвардия, Дмитрий Дятлов, ЕВРО-2012, митинги, Львів, Шахтер, туризм, беспорядки, США, пейзажи, фотография, Сергей Смоленцев, политика, автомобили, музыка