НОВОСТИ ДНЯ: Путин облегчил жизнь россиянам - разрешил собирать валежник  Названы 200 богатейших бизнесменов России   Найдена гитлеровская подлодка, пропавшая в мае 1945 года   Украина намерена полностью заблокировать российское телерадиовещание вдоль границы с РФ   "Киевстар" поднимет с мая абонплату для контрактных абонентов на 30-50%  В ЕС ужесточили контроль за криптовалютами  Производители молока заподозрили переработчиков в сговоревсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
13.04.2018   Польща   Прес-служба Командування ДШВ ЗС України

Кращі з кращих: українські десантники перемогли на міжнародному курсі S.W.A.T.

Неподалік міста Познань в Польщі, протягом тижня троє військовослужбовців Збройних Сил України проходили курс контр-штурмових дій для маленьких груп S.W.A.T. (Special Weapons And Tactics). Загалом, до даного курсу залучалися військовослужбовці Збройних Сил України, Великої Британії та Ліванської Республіки. За підсумками, найкращий результат показали українські військові, учасники бойових дій на Сході країни.
Двоє з них – воїни Десантно-штурмових військ, майор з позивним «Кеп» та старший сержант з позивним «Шарік». Третій  – військовослужбовець підрозділу спецпризначення Військової служби правопорядку.
Учасників курсу було розподілено на чотири багатонаціональних груп, по п’ять військовослужбовців в кожній. Заняття та тренування розпочиналися у шостій ранку і тривали до першої ночі. На ранковій фіззарядці перевірялися всі якості штурмовиків: сила, швидкість, витривалість та психологічна стійкість, причому саме у командного складу.
За словами десантників, досить цікавим для них були заняття з тактичної підготовки: дії під час штурму будівель, зачистки приміщень, нальотів, знищення конкретних цілей, причому в правильній послідовності тощо. Від інструкторів було багато різних ввідних, наприклад поранення нашого бійця, його характер, правила та послідовність надання першої медичної допомоги. Або проникнення у відповідне приміщення завдяки спеціальному приладдю (болгарці, кліщам, кувалди, тросу, тощо).
– Такі завдання більш характерні для спецпідрозділів, однак для нас це дуже цінний та важливий досвід, – підкреслює майор з позивним «Кеп». – Вся штурмова група діє наче одне ціле, проте кожен виконує різні функції.
Щоденні заняття проходили в постійному інтенсивному ритмі. Протягом одного дня було навчання, а вже наступного – все проходило на залік. Цікавим є навіть і те, що українські десантники показали найкращі результати із гірської підготовки.
– Для мене це своєрідне хобі, я ще раніше почав займатися гірською підготовкою, маю відповідне спорядження. Деяку інформацію шукаю в Інтернеті, читаю відповідну літературу, – розповідає старший сержант з позивним «Шарік».
Цікавим та дуже корисним для наших десантників було і те, що навчальні завдання вони відпрацьовували не лише із вітчизняною штатною зброєю, а і спеціальним озброєнням підрозділів S.W.A.T. А це – відомі нам із Голівудьских бойовиків автоматичні гвинтівки, пістолети-кулемети та напівавтоматичні пістолети різних моделей.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
зима, транспорт, природа, фотоподборки, люди, Александр Зубко, гонки, женщины, история, концерты, протесты, Китай, столкновения, полиция, кошки, Россия, пейзажи, Порошенко, реконструкция, депутаты, терроризм, оккупация, мода, выставки, катастрофы, живопись, милиция, автомобили, акции, Тимошенко, политика, корабли, аннексия Крыма, Донбасс, фестивали, животные, мотоциклы, Путин, мир, Шахтер, фотопроект, футбол, цирк, кино, Сергей Смоленцев, город, дети, ВСУ, выборы, праздники, музеи, марш, путешествия, фотография, авиация, ЕВРО-2012, досуг, Одесса, общество, религия, самолеты, война, джаз, тест-драйв, Олимпиада, культура, туризм, архитектура, искусство, дизайн, спорт, беспорядки, солдат, Майдан, музыка, технологии, учения, #Євромайдан, Динамо, Саакашвили, конкурс, традиции, Донецк, ВМС, суд, юмор, Верховная Рада, соревнования, военная техника, митинги, велосипеды, бизнес, пожар, фотоконкурсы, Львів, Киев, США, Львов, АТО, стихийные бедствия