Фото и Видео
Фоторепортажи
26.04.2018   Киев, Украина   Facebook/ Кличко - мер

Василь Вірастюк став моделлю для пам’ятника Іллі Муромцю

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook показав процес створення пам’ятника богатирю Іллі Муромцю, який встановлять в оновленому столичному парку, що тепер називається "Муромець". Позує скульптору сучасний український богатир Василь Вірастюк.
«Встановити пам'ятник плануємо влітку в парку «Муромець» (колишній парк Дружби народів), де зараз триває реконструкція. У конкурсі на облаштування зеленої зони перемогла авторська група на чолі з молодим талановитим художником-скульптором Володимиром Журавлем, - зазначив Віталій Кличко. - Його скульптури прикрашають сьогодні Поштову площу. У новому парку поєднаються і дух нашої доблесної старовини, і сучасність», - написав мер. Він підкреслив, що назву «Муромець» парк отримав не випадково, бо розташований в історичному місці, де у 12-13 століттях була територія сторожової застави та місце постійної дислокації київської дружини.
Висота скульптурної композиції буде приблизно 15 метрів – зазначає Володимир Журавель. За його словами, сама фігура богатиря буде заввишки 4 метри та відлита з бронзи. На фото, яке оприлюднив Віталій Кличко, скульптор демонструє модель пам’ятника та один з уже готових елементів композиції – богатирський меч.
За словами Василя Вірастюка, сучасного українського богатиря, який погодився позувати скульптору, за час спільної роботи над пам’ятником він почав відчувати себе частиною легенди: «Може воно так і було. Сидів Ілля. Дивився за небокрай. Чи не сунуть на нас непрохані злі люди».
Віталій Кличко також зазначив, що парк "Муромець" буде облаштовано із використанням сучасних трендів в ландшафтній архітектурі, сучасною системою інформації та навігації, велодоріжками, сучасним освітленням.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Сергей Смоленцев, путешествия, туризм, транспорт, культура, Донбасс, мир, фестивали, Дмитрий Дятлов, история, фотография, солдат, Путин, Киев, самолеты, музыка, природа, соревнования, гонки, зима, бизнес, митинги, полиция, военная техника, праздники, стихийные бедствия, ВМС, Одесса, архитектура, красота, Порошенко, искусство, Нацгвардия, суд, уикенд, женщины, аннексия Крыма, город, животные, концерты, Львів, учения, Верховная Рада, оккупация, пейзажи, кошки, живопись, АТО, столкновения, экология, дизайн, Тимошенко, люди, выставки, фотоподборки, джаз, терроризм, марш, война, фотопроект, цирк, футбол, политика, юмор, технологии, ВСУ, дети, Динамо, Саакашвили, спорт, автомобили, #Євромайдан, фотографы, милиция, авиация, протесты, Шахтер, депутаты, выборы, конкурс, досуг, катастрофы, беспорядки, акции, мода, Россия, корабли, общество, фотоконкурсы, Майдан, Львов, мотоциклы, традиции, тест-драйв, Донецк, Олимпиада, знаменитости, Александр Зубко, религия, США