Фото и Видео
Фоторепортажи
26.04.2018   Киев, Украина   Facebook/ Кличко - мер

Василь Вірастюк став моделлю для пам’ятника Іллі Муромцю

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook показав процес створення пам’ятника богатирю Іллі Муромцю, який встановлять в оновленому столичному парку, що тепер називається "Муромець". Позує скульптору сучасний український богатир Василь Вірастюк.
«Встановити пам'ятник плануємо влітку в парку «Муромець» (колишній парк Дружби народів), де зараз триває реконструкція. У конкурсі на облаштування зеленої зони перемогла авторська група на чолі з молодим талановитим художником-скульптором Володимиром Журавлем, - зазначив Віталій Кличко. - Його скульптури прикрашають сьогодні Поштову площу. У новому парку поєднаються і дух нашої доблесної старовини, і сучасність», - написав мер. Він підкреслив, що назву «Муромець» парк отримав не випадково, бо розташований в історичному місці, де у 12-13 століттях була територія сторожової застави та місце постійної дислокації київської дружини.
Висота скульптурної композиції буде приблизно 15 метрів – зазначає Володимир Журавель. За його словами, сама фігура богатиря буде заввишки 4 метри та відлита з бронзи. На фото, яке оприлюднив Віталій Кличко, скульптор демонструє модель пам’ятника та один з уже готових елементів композиції – богатирський меч.
За словами Василя Вірастюка, сучасного українського богатиря, який погодився позувати скульптору, за час спільної роботи над пам’ятником він почав відчувати себе частиною легенди: «Може воно так і було. Сидів Ілля. Дивився за небокрай. Чи не сунуть на нас непрохані злі люди».
Віталій Кличко також зазначив, що парк "Муромець" буде облаштовано із використанням сучасних трендів в ландшафтній архітектурі, сучасною системою інформації та навігації, велодоріжками, сучасним освітленням.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
аннексия Крыма, фестивали, США, солдат, война, Верховная Рада, музеи, бизнес, суд, концерты, Дмитрий Дятлов, депутаты, реконструкция, марш, столкновения, военная техника, Путин, архитектура, Китай, акции, футбол, соревнования, технологии, кино, протесты, кошки, ВМС, выборы, живопись, фотоконкурсы, Шахтер, тест-драйв, Россия, Киев, полиция, пейзажи, Тимошенко, общество, женщины, искусство, история, туризм, #Євромайдан, праздники, милиция, конкурс, Майдан, АТО, зима, Одесса, дети, Олимпиада, путешествия, джаз, ЕВРО-2012, Львов, транспорт, музыка, мотоциклы, Львів, корабли, фотография, мир, велосипеды, спорт, Сергей Смоленцев, митинги, город, самолеты, авиация, культура, люди, религия, Донбасс, фотопроект, гонки, беспорядки, Порошенко, природа, ВСУ, автомобили, терроризм, стихийные бедствия, цирк, оккупация, катастрофы, политика, досуг, дизайн, Динамо, выставки, Саакашвили, юмор, учения, животные, Александр Зубко, фотоподборки, Донецк, мода, традиции