Фото и Видео
Фоторепортажи
26.04.2018   Киев, Украина   Facebook/ Кличко - мер

Василь Вірастюк став моделлю для пам’ятника Іллі Муромцю

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook показав процес створення пам’ятника богатирю Іллі Муромцю, який встановлять в оновленому столичному парку, що тепер називається "Муромець". Позує скульптору сучасний український богатир Василь Вірастюк.
«Встановити пам'ятник плануємо влітку в парку «Муромець» (колишній парк Дружби народів), де зараз триває реконструкція. У конкурсі на облаштування зеленої зони перемогла авторська група на чолі з молодим талановитим художником-скульптором Володимиром Журавлем, - зазначив Віталій Кличко. - Його скульптури прикрашають сьогодні Поштову площу. У новому парку поєднаються і дух нашої доблесної старовини, і сучасність», - написав мер. Він підкреслив, що назву «Муромець» парк отримав не випадково, бо розташований в історичному місці, де у 12-13 століттях була територія сторожової застави та місце постійної дислокації київської дружини.
Висота скульптурної композиції буде приблизно 15 метрів – зазначає Володимир Журавель. За його словами, сама фігура богатиря буде заввишки 4 метри та відлита з бронзи. На фото, яке оприлюднив Віталій Кличко, скульптор демонструє модель пам’ятника та один з уже готових елементів композиції – богатирський меч.
За словами Василя Вірастюка, сучасного українського богатиря, який погодився позувати скульптору, за час спільної роботи над пам’ятником він почав відчувати себе частиною легенди: «Може воно так і було. Сидів Ілля. Дивився за небокрай. Чи не сунуть на нас непрохані злі люди».
Віталій Кличко також зазначив, що парк "Муромець" буде облаштовано із використанням сучасних трендів в ландшафтній архітектурі, сучасною системою інформації та навігації, велодоріжками, сучасним освітленням.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
конкурс, терроризм, красота, музыка, аннексия Крыма, оккупация, музеи, праздники, Саакашвили, корабли, футбол, Сергей Смоленцев, мир, полиция, Майдан, Львів, выставки, досуг, Динамо, столкновения, общество, выборы, беспорядки, АТО, Тимошенко, уикенд, Шахтер, милиция, дети, технологии, Верховная Рада, мода, дизайн, Донецк, Донбасс, культура, путешествия, учения, джаз, пейзажи, цирк, традиции, парады, авиация, туризм, тест-драйв, Путин, транспорт, искусство, природа, США, акции, животные, город, женщины, зима, ВМС, архитектура, стихийные бедствия, фестивали, спорт, живопись, Дмитрий Дятлов, Львов, солдат, фотопроект, Россия, Нацгвардия, религия, протесты, суд, самолеты, Олимпиада, Одесса, Порошенко, #Євромайдан, автомобили, бизнес, катастрофы, Александр Зубко, экология, юмор, депутаты, люди, фотоподборки, военная техника, митинги, марш, фотоконкурсы, Киев, концерты, фотография, ВСУ, знаменитости, война, мотоциклы, политика, кошки, соревнования, история