Фото и Видео
Фоторепортажи
26.04.2018   Киев, Украина   Facebook/ Кличко - мер

Василь Вірастюк став моделлю для пам’ятника Іллі Муромцю

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook показав процес створення пам’ятника богатирю Іллі Муромцю, який встановлять в оновленому столичному парку, що тепер називається "Муромець". Позує скульптору сучасний український богатир Василь Вірастюк.
«Встановити пам'ятник плануємо влітку в парку «Муромець» (колишній парк Дружби народів), де зараз триває реконструкція. У конкурсі на облаштування зеленої зони перемогла авторська група на чолі з молодим талановитим художником-скульптором Володимиром Журавлем, - зазначив Віталій Кличко. - Його скульптури прикрашають сьогодні Поштову площу. У новому парку поєднаються і дух нашої доблесної старовини, і сучасність», - написав мер. Він підкреслив, що назву «Муромець» парк отримав не випадково, бо розташований в історичному місці, де у 12-13 століттях була територія сторожової застави та місце постійної дислокації київської дружини.
Висота скульптурної композиції буде приблизно 15 метрів – зазначає Володимир Журавель. За його словами, сама фігура богатиря буде заввишки 4 метри та відлита з бронзи. На фото, яке оприлюднив Віталій Кличко, скульптор демонструє модель пам’ятника та один з уже готових елементів композиції – богатирський меч.
За словами Василя Вірастюка, сучасного українського богатиря, який погодився позувати скульптору, за час спільної роботи над пам’ятником він почав відчувати себе частиною легенди: «Може воно так і було. Сидів Ілля. Дивився за небокрай. Чи не сунуть на нас непрохані злі люди».
Віталій Кличко також зазначив, що парк "Муромець" буде облаштовано із використанням сучасних трендів в ландшафтній архітектурі, сучасною системою інформації та навігації, велодоріжками, сучасним освітленням.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
#Євромайдан, Донбасс, Львів, суд, бизнес, религия, депутаты, ВСУ, зима, Олимпиада, мотоциклы, митинги, искусство, футбол, транспорт, путешествия, фотоконкурсы, милиция, ВМС, АТО, политика, Китай, Шахтер, ЕВРО-2012, технологии, юмор, военная техника, аннексия Крыма, Киев, Александр Зубко, корабли, солдат, дети, Львов, Сергей Смоленцев, полиция, тест-драйв, история, выставки, Тимошенко, кошки, мир, музеи, учения, стихийные бедствия, протесты, авиация, катастрофы, фотопроект, люди, Россия, женщины, природа, гонки, цирк, Саакашвили, Майдан, концерты, оккупация, кино, Донецк, дизайн, общество, город, фотоподборки, музыка, традиции, архитектура, фестивали, война, Верховная Рада, животные, выборы, туризм, Путин, самолеты, беспорядки, досуг, праздники, автомобили, Динамо, живопись, мода, соревнования, конкурс, терроризм, акции, столкновения, спорт, США, марш, Порошенко, велосипеды, пейзажи, Дмитрий Дятлов, фотография, культура, джаз, Одесса, реконструкция