Фото и Видео
Фоторепортажи
26.04.2018   Киев, Украина   Facebook/ Кличко - мер

Василь Вірастюк став моделлю для пам’ятника Іллі Муромцю

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook показав процес створення пам’ятника богатирю Іллі Муромцю, який встановлять в оновленому столичному парку, що тепер називається "Муромець". Позує скульптору сучасний український богатир Василь Вірастюк.
«Встановити пам'ятник плануємо влітку в парку «Муромець» (колишній парк Дружби народів), де зараз триває реконструкція. У конкурсі на облаштування зеленої зони перемогла авторська група на чолі з молодим талановитим художником-скульптором Володимиром Журавлем, - зазначив Віталій Кличко. - Його скульптури прикрашають сьогодні Поштову площу. У новому парку поєднаються і дух нашої доблесної старовини, і сучасність», - написав мер. Він підкреслив, що назву «Муромець» парк отримав не випадково, бо розташований в історичному місці, де у 12-13 століттях була територія сторожової застави та місце постійної дислокації київської дружини.
Висота скульптурної композиції буде приблизно 15 метрів – зазначає Володимир Журавель. За його словами, сама фігура богатиря буде заввишки 4 метри та відлита з бронзи. На фото, яке оприлюднив Віталій Кличко, скульптор демонструє модель пам’ятника та один з уже готових елементів композиції – богатирський меч.
За словами Василя Вірастюка, сучасного українського богатиря, який погодився позувати скульптору, за час спільної роботи над пам’ятником він почав відчувати себе частиною легенди: «Може воно так і було. Сидів Ілля. Дивився за небокрай. Чи не сунуть на нас непрохані злі люди».
Віталій Кличко також зазначив, що парк "Муромець" буде облаштовано із використанням сучасних трендів в ландшафтній архітектурі, сучасною системою інформації та навігації, велодоріжками, сучасним освітленням.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
туризм, Тимошенко, уикенд, #Євромайдан, искусство, общество, история, милиция, фестивали, протесты, фотоподборки, политика, город, Александр Зубко, Львов, полиция, животные, конкурс, технологии, Донецк, ВМС, фотопроект, Нацгвардия, война, соревнования, ВСУ, фотография, дизайн, Дмитрий Дятлов, Донбасс, Одесса, Киев, джаз, путешествия, цирк, досуг, тест-драйв, Сергей Смоленцев, Шахтер, выставки, АТО, авиация, экология, стихийные бедствия, юмор, оккупация, люди, велосипеды, живопись, Путин, марш, Верховная Рада, солдат, музеи, мир, религия, транспорт, Россия, мотоциклы, концерты, самолеты, учения, футбол, столкновения, архитектура, традиции, кошки, Порошенко, суд, аннексия Крыма, пейзажи, Олимпиада, праздники, музыка, военная техника, катастрофы, акции, США, мода, митинги, дети, гонки, Майдан, Львів, ЕВРО-2012, бизнес, Динамо, выборы, фотоконкурсы, природа, спорт, автомобили, корабли, культура, депутаты, зима, терроризм, беспорядки, женщины, Саакашвили