НОВОСТИ ДНЯ: В Украине испытали беспилотник Bayraktar TB2  Все пляжи в Одессе отдадут в частные руки за 15-16 млн грн  Россия перебросила в Крым бомбардировщики Ту-22М3  Детей и учителей ждут новации: представлен законопроект о среднем образовании  Весна будет теплее обычного, но апрель начнется с похолодания – ученые  Украинских заробитчан зарегистрируют и заставят платить взносы в Фонд благополучия   В Украине выросло число мошеннических операций с банковскими картамивсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
26.04.2018   Киев, Украина   Facebook/ Кличко - мер

Василь Вірастюк став моделлю для пам’ятника Іллі Муромцю

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook показав процес створення пам’ятника богатирю Іллі Муромцю, який встановлять в оновленому столичному парку, що тепер називається "Муромець". Позує скульптору сучасний український богатир Василь Вірастюк.
«Встановити пам'ятник плануємо влітку в парку «Муромець» (колишній парк Дружби народів), де зараз триває реконструкція. У конкурсі на облаштування зеленої зони перемогла авторська група на чолі з молодим талановитим художником-скульптором Володимиром Журавлем, - зазначив Віталій Кличко. - Його скульптури прикрашають сьогодні Поштову площу. У новому парку поєднаються і дух нашої доблесної старовини, і сучасність», - написав мер. Він підкреслив, що назву «Муромець» парк отримав не випадково, бо розташований в історичному місці, де у 12-13 століттях була територія сторожової застави та місце постійної дислокації київської дружини.
Висота скульптурної композиції буде приблизно 15 метрів – зазначає Володимир Журавель. За його словами, сама фігура богатиря буде заввишки 4 метри та відлита з бронзи. На фото, яке оприлюднив Віталій Кличко, скульптор демонструє модель пам’ятника та один з уже готових елементів композиції – богатирський меч.
За словами Василя Вірастюка, сучасного українського богатиря, який погодився позувати скульптору, за час спільної роботи над пам’ятником він почав відчувати себе частиною легенди: «Може воно так і було. Сидів Ілля. Дивився за небокрай. Чи не сунуть на нас непрохані злі люди».
Віталій Кличко також зазначив, що парк "Муромець" буде облаштовано із використанням сучасних трендів в ландшафтній архітектурі, сучасною системою інформації та навігації, велодоріжками, сучасним освітленням.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
музеи, кошки, концерты, митинги, музыка, солдат, люди, фестивали, Майдан, юмор, фотоподборки, экология, Киев, пейзажи, Порошенко, традиции, досуг, полиция, марш, выборы, суд, зима, футбол, автомобили, Саакашвили, аннексия Крыма, культура, Верховная Рада, АТО, война, протесты, животные, политика, мир, общество, #Євромайдан, акции, катастрофы, дети, оккупация, ВСУ, самолеты, мода, стихийные бедствия, дизайн, парады, заводы, Тимошенко, Львів, транспорт, тест-драйв, Дмитрий Дятлов, Львов, фотографы, город, знаменитости, авиация, столкновения, корабли, Донбасс, Россия, путешествия, женщины, архитектура, соревнования, Александр Зубко, выставки, США, джаз, Динамо, туризм, история, Олимпиада, Одесса, милиция, спорт, религия, беспорядки, Нацгвардия, цирк, фотопроект, технологии, Путин, живопись, искусство, церковь, бизнес, праздники, портрет, фотография, конкурс, природа, мотоциклы, ВМС, Шахтер, Сергей Смоленцев, военная техника, уикенд, учения, фотоконкурсы