НОВОСТИ ДНЯ: В пяти киевских водоемах нашли кишечную палочку  Бойцы ВСУ ведут активную оборону на Донбассе  Чехия упростит трудоустройство для украинцев  Усыновленными могут быть не более 5% воспитанников интернатов  Подписан закон об упрощении ввоза импортных автомобилей  Родителям первоклассников не нужно указывать в заявлениях государственный язык обучения - Гриневич  Британия обязала Абрамовича объяснить происхождение состояния – СМИ все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
26.04.2018   Киев, Украина   Facebook/ Кличко - мер

Василь Вірастюк став моделлю для пам’ятника Іллі Муромцю

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook показав процес створення пам’ятника богатирю Іллі Муромцю, який встановлять в оновленому столичному парку, що тепер називається "Муромець". Позує скульптору сучасний український богатир Василь Вірастюк.
«Встановити пам'ятник плануємо влітку в парку «Муромець» (колишній парк Дружби народів), де зараз триває реконструкція. У конкурсі на облаштування зеленої зони перемогла авторська група на чолі з молодим талановитим художником-скульптором Володимиром Журавлем, - зазначив Віталій Кличко. - Його скульптури прикрашають сьогодні Поштову площу. У новому парку поєднаються і дух нашої доблесної старовини, і сучасність», - написав мер. Він підкреслив, що назву «Муромець» парк отримав не випадково, бо розташований в історичному місці, де у 12-13 століттях була територія сторожової застави та місце постійної дислокації київської дружини.
Висота скульптурної композиції буде приблизно 15 метрів – зазначає Володимир Журавель. За його словами, сама фігура богатиря буде заввишки 4 метри та відлита з бронзи. На фото, яке оприлюднив Віталій Кличко, скульптор демонструє модель пам’ятника та один з уже готових елементів композиції – богатирський меч.
За словами Василя Вірастюка, сучасного українського богатиря, який погодився позувати скульптору, за час спільної роботи над пам’ятником він почав відчувати себе частиною легенди: «Може воно так і було. Сидів Ілля. Дивився за небокрай. Чи не сунуть на нас непрохані злі люди».
Віталій Кличко також зазначив, що парк "Муромець" буде облаштовано із використанням сучасних трендів в ландшафтній архітектурі, сучасною системою інформації та навігації, велодоріжками, сучасним освітленням.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
природа, технологии, туризм, мотоциклы, Донецк, США, самолеты, автомобили, фотопроект, архитектура, соревнования, культура, Донбасс, кино, аннексия Крыма, ВМС, музыка, пейзажи, фестивали, город, спорт, протесты, Динамо, столкновения, оккупация, концерты, #Євромайдан, транспорт, фотоконкурсы, бизнес, терроризм, юмор, Верховная Рада, велосипеды, депутаты, праздники, люди, реконструкция, мир, корабли, конкурс, учения, Саакашвили, АТО, солдат, путешествия, гонки, ВСУ, Дмитрий Дятлов, религия, авиация, Львов, живопись, кошки, Россия, война, полиция, Александр Зубко, Порошенко, дети, Олимпиада, общество, Тимошенко, выборы, мода, история, Китай, Львів, животные, цирк, милиция, досуг, джаз, зима, Одесса, Киев, катастрофы, стихийные бедствия, акции, традиции, искусство, футбол, фотоподборки, Путин, женщины, политика, Сергей Смоленцев, митинги, суд, дизайн, тест-драйв, ЕВРО-2012, военная техника, марш, выставки, музеи, фотография, Шахтер, Майдан, беспорядки