Фото и Видео
Фоторепортажи
26.04.2018   Киев, Украина   Facebook/ Кличко - мер

Василь Вірастюк став моделлю для пам’ятника Іллі Муромцю

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook показав процес створення пам’ятника богатирю Іллі Муромцю, який встановлять в оновленому столичному парку, що тепер називається "Муромець". Позує скульптору сучасний український богатир Василь Вірастюк.
«Встановити пам'ятник плануємо влітку в парку «Муромець» (колишній парк Дружби народів), де зараз триває реконструкція. У конкурсі на облаштування зеленої зони перемогла авторська група на чолі з молодим талановитим художником-скульптором Володимиром Журавлем, - зазначив Віталій Кличко. - Його скульптури прикрашають сьогодні Поштову площу. У новому парку поєднаються і дух нашої доблесної старовини, і сучасність», - написав мер. Він підкреслив, що назву «Муромець» парк отримав не випадково, бо розташований в історичному місці, де у 12-13 століттях була територія сторожової застави та місце постійної дислокації київської дружини.
Висота скульптурної композиції буде приблизно 15 метрів – зазначає Володимир Журавель. За його словами, сама фігура богатиря буде заввишки 4 метри та відлита з бронзи. На фото, яке оприлюднив Віталій Кличко, скульптор демонструє модель пам’ятника та один з уже готових елементів композиції – богатирський меч.
За словами Василя Вірастюка, сучасного українського богатиря, який погодився позувати скульптору, за час спільної роботи над пам’ятником він почав відчувати себе частиною легенди: «Може воно так і було. Сидів Ілля. Дивився за небокрай. Чи не сунуть на нас непрохані злі люди».
Віталій Кличко також зазначив, що парк "Муромець" буде облаштовано із використанням сучасних трендів в ландшафтній архітектурі, сучасною системою інформації та навігації, велодоріжками, сучасним освітленням.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
оккупация, катастрофы, цирк, экология, дети, фотография, фотопроект, праздники, корабли, живопись, учения, фотоконкурсы, досуг, джаз, животные, Александр Зубко, красота, протесты, соревнования, женщины, конкурс, Олимпиада, Киев, столкновения, акции, технологии, Донецк, общество, туризм, выборы, война, политика, спорт, зима, искусство, авиация, Динамо, суд, бизнес, Нацгвардия, история, архитектура, митинги, музеи, транспорт, юмор, люди, депутаты, фотоподборки, мода, Шахтер, традиции, путешествия, АТО, фестивали, военная техника, Дмитрий Дятлов, мир, США, природа, город, полиция, стихийные бедствия, Верховная Рада, марш, ВМС, солдат, Сергей Смоленцев, Донбасс, Путин, выставки, милиция, мотоциклы, религия, автомобили, пейзажи, Россия, знаменитости, гонки, футбол, #Євромайдан, терроризм, Тимошенко, Одесса, самолеты, культура, беспорядки, концерты, кошки, уикенд, Львов, Порошенко, Саакашвили, ВСУ, Майдан, Львів, музыка, аннексия Крыма, дизайн, тест-драйв