Фото и Видео
Фоторепортажи
26.04.2018   Киев, Украина   Facebook/ Кличко - мер

Василь Вірастюк став моделлю для пам’ятника Іллі Муромцю

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook показав процес створення пам’ятника богатирю Іллі Муромцю, який встановлять в оновленому столичному парку, що тепер називається "Муромець". Позує скульптору сучасний український богатир Василь Вірастюк.
«Встановити пам'ятник плануємо влітку в парку «Муромець» (колишній парк Дружби народів), де зараз триває реконструкція. У конкурсі на облаштування зеленої зони перемогла авторська група на чолі з молодим талановитим художником-скульптором Володимиром Журавлем, - зазначив Віталій Кличко. - Його скульптури прикрашають сьогодні Поштову площу. У новому парку поєднаються і дух нашої доблесної старовини, і сучасність», - написав мер. Він підкреслив, що назву «Муромець» парк отримав не випадково, бо розташований в історичному місці, де у 12-13 століттях була територія сторожової застави та місце постійної дислокації київської дружини.
Висота скульптурної композиції буде приблизно 15 метрів – зазначає Володимир Журавель. За його словами, сама фігура богатиря буде заввишки 4 метри та відлита з бронзи. На фото, яке оприлюднив Віталій Кличко, скульптор демонструє модель пам’ятника та один з уже готових елементів композиції – богатирський меч.
За словами Василя Вірастюка, сучасного українського богатиря, який погодився позувати скульптору, за час спільної роботи над пам’ятником він почав відчувати себе частиною легенди: «Може воно так і було. Сидів Ілля. Дивився за небокрай. Чи не сунуть на нас непрохані злі люди».
Віталій Кличко також зазначив, що парк "Муромець" буде облаштовано із використанням сучасних трендів в ландшафтній архітектурі, сучасною системою інформації та навігації, велодоріжками, сучасним освітленням.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
беспорядки, Киев, Динамо, учения, Шахтер, природа, музыка, Олимпиада, общество, конкурс, традиции, концерты, религия, животные, Дмитрий Дятлов, авиация, фестивали, Новый Год, люди, аннексия Крыма, Верховная Рада, женщины, военная техника, происшествия, солдат, Саакашвили, Одесса, бизнес, мир, Львів, суд, красота, Донбасс, искусство, зима, спорт, столкновения, мотоциклы, Майдан, уикенд, город, Тимошенко, заводы, война, США, знаменитости, Александр Зубко, кошки, фотография, фотоконкурсы, выборы, живопись, АТО, досуг, корабли, технологии, праздники, соревнования, митинги, #Євромайдан, автомобили, юмор, джаз, музеи, Нацгвардия, стихийные бедствия, акции, марш, туризм, политика, Путин, экология, протесты, ВМС, фотоподборки, тест-драйв, транспорт, Россия, футбол, мода, Львов, культура, путешествия, Сергей Смоленцев, история, выставки, полиция, дети, милиция, катастрофы, ВСУ, пейзажи, самолеты, цирк, дизайн, Донецк, архитектура, Порошенко, оккупация, фотопроект