Фото и Видео
Фоторепортажи
26.04.2018   Киев, Украина   Facebook/ Кличко - мер

Василь Вірастюк став моделлю для пам’ятника Іллі Муромцю

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook показав процес створення пам’ятника богатирю Іллі Муромцю, який встановлять в оновленому столичному парку, що тепер називається "Муромець". Позує скульптору сучасний український богатир Василь Вірастюк.
«Встановити пам'ятник плануємо влітку в парку «Муромець» (колишній парк Дружби народів), де зараз триває реконструкція. У конкурсі на облаштування зеленої зони перемогла авторська група на чолі з молодим талановитим художником-скульптором Володимиром Журавлем, - зазначив Віталій Кличко. - Його скульптури прикрашають сьогодні Поштову площу. У новому парку поєднаються і дух нашої доблесної старовини, і сучасність», - написав мер. Він підкреслив, що назву «Муромець» парк отримав не випадково, бо розташований в історичному місці, де у 12-13 століттях була територія сторожової застави та місце постійної дислокації київської дружини.
Висота скульптурної композиції буде приблизно 15 метрів – зазначає Володимир Журавель. За його словами, сама фігура богатиря буде заввишки 4 метри та відлита з бронзи. На фото, яке оприлюднив Віталій Кличко, скульптор демонструє модель пам’ятника та один з уже готових елементів композиції – богатирський меч.
За словами Василя Вірастюка, сучасного українського богатиря, який погодився позувати скульптору, за час спільної роботи над пам’ятником він почав відчувати себе частиною легенди: «Може воно так і було. Сидів Ілля. Дивився за небокрай. Чи не сунуть на нас непрохані злі люди».
Віталій Кличко також зазначив, що парк "Муромець" буде облаштовано із використанням сучасних трендів в ландшафтній архітектурі, сучасною системою інформації та навігації, велодоріжками, сучасним освітленням.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
путешествия, фотоподборки, США, аннексия Крыма, автомобили, юмор, Донбасс, Львів, беспорядки, гонки, природа, Порошенко, катастрофы, тест-драйв, экология, цирк, выставки, фотоконкурсы, Шахтер, уикенд, Майдан, ВСУ, марш, Путин, протесты, Олимпиада, футбол, корабли, женщины, архитектура, самолеты, мотоциклы, спорт, депутаты, город, политика, Саакашвили, кошки, Александр Зубко, животные, пейзажи, мода, Киев, терроризм, ВМС, Дмитрий Дятлов, люди, история, фестивали, Львов, ЕВРО-2012, религия, досуг, оккупация, дети, акции, суд, живопись, культура, дизайн, мир, выборы, милиция, праздники, соревнования, фотопроект, конкурс, знаменитости, искусство, бизнес, авиация, стихийные бедствия, военная техника, концерты, фотография, Верховная Рада, Тимошенко, общество, Сергей Смоленцев, туризм, Одесса, музыка, Нацгвардия, учения, технологии, традиции, солдат, #Євромайдан, война, столкновения, транспорт, Динамо, зима, велосипеды, джаз, Донецк, митинги, полиция, Россия, АТО