Фото и Видео
Фоторепортажи
26.04.2018   Киев, Украина   Facebook/ Кличко - мер

Василь Вірастюк став моделлю для пам’ятника Іллі Муромцю

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook показав процес створення пам’ятника богатирю Іллі Муромцю, який встановлять в оновленому столичному парку, що тепер називається "Муромець". Позує скульптору сучасний український богатир Василь Вірастюк.
«Встановити пам'ятник плануємо влітку в парку «Муромець» (колишній парк Дружби народів), де зараз триває реконструкція. У конкурсі на облаштування зеленої зони перемогла авторська група на чолі з молодим талановитим художником-скульптором Володимиром Журавлем, - зазначив Віталій Кличко. - Його скульптури прикрашають сьогодні Поштову площу. У новому парку поєднаються і дух нашої доблесної старовини, і сучасність», - написав мер. Він підкреслив, що назву «Муромець» парк отримав не випадково, бо розташований в історичному місці, де у 12-13 століттях була територія сторожової застави та місце постійної дислокації київської дружини.
Висота скульптурної композиції буде приблизно 15 метрів – зазначає Володимир Журавель. За його словами, сама фігура богатиря буде заввишки 4 метри та відлита з бронзи. На фото, яке оприлюднив Віталій Кличко, скульптор демонструє модель пам’ятника та один з уже готових елементів композиції – богатирський меч.
За словами Василя Вірастюка, сучасного українського богатиря, який погодився позувати скульптору, за час спільної роботи над пам’ятником він почав відчувати себе частиною легенди: «Може воно так і було. Сидів Ілля. Дивився за небокрай. Чи не сунуть на нас непрохані злі люди».
Віталій Кличко також зазначив, що парк "Муромець" буде облаштовано із використанням сучасних трендів в ландшафтній архітектурі, сучасною системою інформації та навігації, велодоріжками, сучасним освітленням.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
оккупация, Верховная Рада, технологии, депутаты, кошки, Дмитрий Дятлов, выставки, авиация, животные, досуг, Путин, зима, женщины, Тимошенко, мотоциклы, автомобили, живопись, учения, тест-драйв, Александр Зубко, фотопроект, Саакашвили, искусство, концерты, США, транспорт, протесты, туризм, Львів, фотоподборки, гонки, юмор, природа, футбол, столкновения, мир, Киев, культура, соревнования, праздники, #Євромайдан, конкурс, суд, цирк, Шахтер, Порошенко, Донбасс, Львов, знаменитости, бизнес, аннексия Крыма, АТО, Сергей Смоленцев, город, ВСУ, экология, путешествия, мода, война, солдат, Динамо, фестивали, митинги, архитектура, музыка, Донецк, Нацгвардия, уикенд, музеи, катастрофы, религия, марш, люди, история, фотография, фотоконкурсы, выборы, Одесса, стихийные бедствия, Майдан, корабли, политика, джаз, Россия, милиция, красота, Олимпиада, полиция, военная техника, спорт, самолеты, общество, традиции, акции, ВМС, дизайн, дети, беспорядки, терроризм, пейзажи