Фото и Видео
Фоторепортажи
26.04.2018   Киев, Украина   Facebook/ Кличко - мер

Василь Вірастюк став моделлю для пам’ятника Іллі Муромцю

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook показав процес створення пам’ятника богатирю Іллі Муромцю, який встановлять в оновленому столичному парку, що тепер називається "Муромець". Позує скульптору сучасний український богатир Василь Вірастюк.
«Встановити пам'ятник плануємо влітку в парку «Муромець» (колишній парк Дружби народів), де зараз триває реконструкція. У конкурсі на облаштування зеленої зони перемогла авторська група на чолі з молодим талановитим художником-скульптором Володимиром Журавлем, - зазначив Віталій Кличко. - Його скульптури прикрашають сьогодні Поштову площу. У новому парку поєднаються і дух нашої доблесної старовини, і сучасність», - написав мер. Він підкреслив, що назву «Муромець» парк отримав не випадково, бо розташований в історичному місці, де у 12-13 століттях була територія сторожової застави та місце постійної дислокації київської дружини.
Висота скульптурної композиції буде приблизно 15 метрів – зазначає Володимир Журавель. За його словами, сама фігура богатиря буде заввишки 4 метри та відлита з бронзи. На фото, яке оприлюднив Віталій Кличко, скульптор демонструє модель пам’ятника та один з уже готових елементів композиції – богатирський меч.
За словами Василя Вірастюка, сучасного українського богатиря, який погодився позувати скульптору, за час спільної роботи над пам’ятником він почав відчувати себе частиною легенди: «Може воно так і було. Сидів Ілля. Дивився за небокрай. Чи не сунуть на нас непрохані злі люди».
Віталій Кличко також зазначив, що парк "Муромець" буде облаштовано із використанням сучасних трендів в ландшафтній архітектурі, сучасною системою інформації та навігації, велодоріжками, сучасним освітленням.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
зима, дети, катастрофы, мотоциклы, религия, цирк, Шахтер, бизнес, марш, туризм, футбол, оккупация, Тимошенко, военная техника, животные, юмор, искусство, экология, Одесса, авиация, Дмитрий Дятлов, политика, знаменитости, митинги, Львов, праздники, дизайн, Майдан, культура, Сергей Смоленцев, архитектура, фотография, Олимпиада, спорт, конкурс, кошки, путешествия, Киев, история, полиция, фестивали, мода, Нацгвардия, США, ВСУ, женщины, учения, традиции, фотоподборки, Донбасс, протесты, столкновения, стихийные бедствия, выставки, пейзажи, выборы, природа, люди, суд, автомобили, технологии, красота, Путин, самолеты, аннексия Крыма, уикенд, транспорт, Новый Год, Саакашвили, живопись, тест-драйв, #Євромайдан, ВМС, Александр Зубко, фотопроект, Донецк, акции, корабли, Львів, общество, Динамо, происшествия, беспорядки, концерты, мир, солдат, милиция, Порошенко, джаз, музеи, соревнования, заводы, АТО, Россия, фотоконкурсы, Верховная Рада, война, город, досуг, музыка