НОВОСТИ ДНЯ: Бойцы ВСУ ведут активную оборону на Донбассе  Чехия упростит трудоустройство для украинцев  Усыновленными могут быть не более 5% воспитанников интернатов  Подписан закон об упрощении ввоза импортных автомобилей  Родителям первоклассников не нужно указывать в заявлениях государственный язык обучения - Гриневич  Британия обязала Абрамовича объяснить происхождение состояния – СМИ   Розенблату не вернут семь миллионов гривен залога все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
26.04.2018   Киев, Украина   Facebook/ Кличко - мер

Василь Вірастюк став моделлю для пам’ятника Іллі Муромцю

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook показав процес створення пам’ятника богатирю Іллі Муромцю, який встановлять в оновленому столичному парку, що тепер називається "Муромець". Позує скульптору сучасний український богатир Василь Вірастюк.
«Встановити пам'ятник плануємо влітку в парку «Муромець» (колишній парк Дружби народів), де зараз триває реконструкція. У конкурсі на облаштування зеленої зони перемогла авторська група на чолі з молодим талановитим художником-скульптором Володимиром Журавлем, - зазначив Віталій Кличко. - Його скульптури прикрашають сьогодні Поштову площу. У новому парку поєднаються і дух нашої доблесної старовини, і сучасність», - написав мер. Він підкреслив, що назву «Муромець» парк отримав не випадково, бо розташований в історичному місці, де у 12-13 століттях була територія сторожової застави та місце постійної дислокації київської дружини.
Висота скульптурної композиції буде приблизно 15 метрів – зазначає Володимир Журавель. За його словами, сама фігура богатиря буде заввишки 4 метри та відлита з бронзи. На фото, яке оприлюднив Віталій Кличко, скульптор демонструє модель пам’ятника та один з уже готових елементів композиції – богатирський меч.
За словами Василя Вірастюка, сучасного українського богатиря, який погодився позувати скульптору, за час спільної роботи над пам’ятником він почав відчувати себе частиною легенди: «Може воно так і було. Сидів Ілля. Дивився за небокрай. Чи не сунуть на нас непрохані злі люди».
Віталій Кличко також зазначив, що парк "Муромець" буде облаштовано із використанням сучасних трендів в ландшафтній архітектурі, сучасною системою інформації та навігації, велодоріжками, сучасним освітленням.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
фотопроект, тест-драйв, оккупация, Киев, животные, Порошенко, женщины, джаз, фотоподборки, ВСУ, АТО, терроризм, бизнес, соревнования, Львов, суд, пейзажи, политика, аннексия Крыма, выборы, Шахтер, Динамо, музеи, катастрофы, люди, архитектура, технологии, Сергей Смоленцев, #Євромайдан, Донбасс, Одесса, футбол, военная техника, мода, стихийные бедствия, Дмитрий Дятлов, культура, митинги, туризм, фотография, традиции, Китай, кино, Майдан, велосипеды, милиция, концерты, природа, спорт, ЕВРО-2012, самолеты, Донецк, религия, живопись, Львів, праздники, протесты, юмор, путешествия, город, конкурс, Олимпиада, зима, ВМС, корабли, искусство, реконструкция, музыка, общество, дети, Путин, выставки, беспорядки, полиция, депутаты, кошки, фотоконкурсы, акции, учения, дизайн, война, Россия, транспорт, досуг, марш, США, мотоциклы, автомобили, Александр Зубко, мир, история, Верховная Рада, Тимошенко, столкновения, фестивали, солдат, цирк, гонки, Саакашвили, авиация