Фото и Видео
Фоторепортажи
26.04.2018   Киев, Украина   Facebook/ Кличко - мер

Василь Вірастюк став моделлю для пам’ятника Іллі Муромцю

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook показав процес створення пам’ятника богатирю Іллі Муромцю, який встановлять в оновленому столичному парку, що тепер називається "Муромець". Позує скульптору сучасний український богатир Василь Вірастюк.
«Встановити пам'ятник плануємо влітку в парку «Муромець» (колишній парк Дружби народів), де зараз триває реконструкція. У конкурсі на облаштування зеленої зони перемогла авторська група на чолі з молодим талановитим художником-скульптором Володимиром Журавлем, - зазначив Віталій Кличко. - Його скульптури прикрашають сьогодні Поштову площу. У новому парку поєднаються і дух нашої доблесної старовини, і сучасність», - написав мер. Він підкреслив, що назву «Муромець» парк отримав не випадково, бо розташований в історичному місці, де у 12-13 століттях була територія сторожової застави та місце постійної дислокації київської дружини.
Висота скульптурної композиції буде приблизно 15 метрів – зазначає Володимир Журавель. За його словами, сама фігура богатиря буде заввишки 4 метри та відлита з бронзи. На фото, яке оприлюднив Віталій Кличко, скульптор демонструє модель пам’ятника та один з уже готових елементів композиції – богатирський меч.
За словами Василя Вірастюка, сучасного українського богатиря, який погодився позувати скульптору, за час спільної роботи над пам’ятником він почав відчувати себе частиною легенди: «Може воно так і було. Сидів Ілля. Дивився за небокрай. Чи не сунуть на нас непрохані злі люди».
Віталій Кличко також зазначив, що парк "Муромець" буде облаштовано із використанням сучасних трендів в ландшафтній архітектурі, сучасною системою інформації та навігації, велодоріжками, сучасним освітленням.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
история, уикенд, Динамо, культура, музыка, митинги, Донецк, терроризм, праздники, фотография, ВМС, полиция, туризм, стихийные бедствия, мотоциклы, архитектура, суд, Сергей Смоленцев, акции, тест-драйв, корабли, дети, фотоподборки, АТО, город, дизайн, фотопроект, аннексия Крыма, транспорт, гонки, Нацгвардия, женщины, фотоконкурсы, конкурс, люди, цирк, военная техника, путешествия, политика, юмор, футбол, Саакашвили, спорт, ВСУ, фестивали, общество, религия, марш, живопись, концерты, учения, досуг, Киев, искусство, велосипеды, автомобили, США, мир, животные, милиция, Тимошенко, Львов, джаз, авиация, протесты, Верховная Рада, Путин, катастрофы, традиции, выставки, Львів, Одесса, столкновения, Олимпиада, Дмитрий Дятлов, Донбасс, #Євромайдан, Александр Зубко, солдат, Шахтер, депутаты, Майдан, самолеты, оккупация, кошки, ЕВРО-2012, экология, Порошенко, бизнес, беспорядки, знаменитости, Россия, соревнования, война, технологии, мода, пейзажи, зима, природа, выборы