Фото и Видео
Фоторепортажи
07.06.2018   Київ, Україна   uain.press

Стратегічний об’єкт: як виглядає завод цивільної авіації зсередини

Державне підприємство “Завод 410 цивільної авіації” (частина ДК “Укроборонпром”) є одним з тих об’єктів, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки нашої держави. Працівники цього підприємства влаштували для журналістів прес-тур територією заводу. Конструктори показали, як на вони проводять діагностику, ремонт, технічне обслуговування, переобладнання та модернізацію літаків та гелікоптерів.
“Зараз для нас пріоритетом є замовлення від військових. Зараз ми оновлюємо п’ять літаків для Міноборони. Однак крім робіт для Повітряних Сил, ми працюємо й для іноземних партнерів. На даний момент ми проводимо капітальний ремонт та відновлення літака Ан-32 для Республіки Бангладеш. Контракт з цією країною стосувався трьох машин, дві вже відправлені та працюють там”, – розповів головний конструктор підприємства Кіпров Олександр.
За його словами, нещодавно “Завод 410 ЦА” виконав величезне замовлення для Військово-Повітряних Сил Індії. Українці модернізували 40 Ан-32. Зараз підприємство постачає до Індії запчастини для літаків цього ж типу, іноземці планують відремонтувати в себе ще 60 машин.
“Наше підприємство співпрацює з багатьма країнами світу. Якщо комусь необхідна наша допомога з ремонтом чи створенням літаків, наші спеціалісти вирушають за кордон та проводять усю необхідну роботу”, – розповів Кіпров.
Разом з тим, на підприємстві наголосили, що сьогодні є нестача кваліфікованих працівників з робітничих та інженерно-технічних спеціальностей, а саме: інженерів з обліку матеріальних ресурсів, радіомеханіків, електромеханіків, складальників-клепальників, токарів та шліфувальників. Загалом на ДП “Завод 410 ЦА” працює близько 1000 осіб, однак підприємство має близько 40 вільних вакансій.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Львів, аннексия Крыма, НАТО, церковь, военная техника, заводы, Олимпиада, Дмитрий Дятлов, знаменитости, оккупация, США, путешествия, транспорт, Львов, Сергей Смоленцев, животные, Киев, культура, цирк, война, акции, пейзажи, Майдан, город, праздники, портрет, туризм, корабли, выставки, религия, ВМС, полиция, Донбасс, бизнес, фотопроект, Александр Зубко, выборы, авиация, учения, ВСУ, протесты, искусство, автомобили, традиции, юмор, природа, Верховная Рада, Динамо, спорт, Нацгвардия, политика, зима, политики, марш, концерты, стихийные бедствия, женщины, происшествия, фестивали, экология, митинги, технологии, суд, соревнования, Россия, Одесса, солдат, дети, музыка, кошки, футбол, беспорядки, Шахтер, Порошенко, фотоподборки, столкновения, #Євромайдан, люди, джаз, уикенд, милиция, фотографы, Путин, катастрофы, конкурс, мода, АТО, история, дизайн, архитектура, тест-драйв, фотоконкурсы, самолеты, досуг, общество, живопись, ЗСУ, Саакашвили, фотография, мир