Фото и Видео
Фоторепортажи
07.06.2018   Київ, Україна   uain.press

Стратегічний об’єкт: як виглядає завод цивільної авіації зсередини

Державне підприємство “Завод 410 цивільної авіації” (частина ДК “Укроборонпром”) є одним з тих об’єктів, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки нашої держави. Працівники цього підприємства влаштували для журналістів прес-тур територією заводу. Конструктори показали, як на вони проводять діагностику, ремонт, технічне обслуговування, переобладнання та модернізацію літаків та гелікоптерів.
“Зараз для нас пріоритетом є замовлення від військових. Зараз ми оновлюємо п’ять літаків для Міноборони. Однак крім робіт для Повітряних Сил, ми працюємо й для іноземних партнерів. На даний момент ми проводимо капітальний ремонт та відновлення літака Ан-32 для Республіки Бангладеш. Контракт з цією країною стосувався трьох машин, дві вже відправлені та працюють там”, – розповів головний конструктор підприємства Кіпров Олександр.
За його словами, нещодавно “Завод 410 ЦА” виконав величезне замовлення для Військово-Повітряних Сил Індії. Українці модернізували 40 Ан-32. Зараз підприємство постачає до Індії запчастини для літаків цього ж типу, іноземці планують відремонтувати в себе ще 60 машин.
“Наше підприємство співпрацює з багатьма країнами світу. Якщо комусь необхідна наша допомога з ремонтом чи створенням літаків, наші спеціалісти вирушають за кордон та проводять усю необхідну роботу”, – розповів Кіпров.
Разом з тим, на підприємстві наголосили, що сьогодні є нестача кваліфікованих працівників з робітничих та інженерно-технічних спеціальностей, а саме: інженерів з обліку матеріальних ресурсів, радіомеханіків, електромеханіків, складальників-клепальників, токарів та шліфувальників. Загалом на ДП “Завод 410 ЦА” працює близько 1000 осіб, однак підприємство має близько 40 вільних вакансій.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
фотопроект, выставки, мотоциклы, Олимпиада, Динамо, авиация, общество, спорт, цирк, политики, Александр Зубко, ЗСУ, культура, АТО, тест-драйв, Майдан, суд, Одесса, мода, полиция, религия, Саакашвили, оккупация, заводы, беспорядки, знаменитости, парады, животные, фотоподборки, Киев, политика, НАТО, акции, город, Львів, война, соревнования, Путин, женщины, автомобили, фотография, Львов, военная техника, история, учения, солдат, Сергей Смоленцев, Шахтер, музыка, выборы, митинги, футбол, люди, марш, Верховная Рада, туризм, бизнес, протесты, концерты, транспорт, аннексия Крыма, фотоконкурсы, корабли, технологии, портрет, традиции, зима, Порошенко, ВМС, мир, столкновения, фестивали, церковь, юмор, кошки, дизайн, милиция, Карпаты, ВСУ, дети, пейзажи, праздники, Дмитрий Дятлов, путешествия, архитектура, стихийные бедствия, досуг, джаз, Нацгвардия, уикенд, катастрофы, живопись, экология, искусство, самолеты, природа, США, Донбасс, Россия, #Євромайдан