НОВОСТИ ДНЯ: Украине обещают еще снег и мороз после нескольких теплых дней   Россия испытывает в Украине методы вмешательства в выборы - Расмуссен  Корпорация Amazon вложила в производителя электрических пикапов $700 миллионов  Безлюдный «рай» возле многомиллионного Стамбула  Курт Волер рассказал, почему не работает Минск-2  Джозефу Гордону-Левитту 38: Лучшие пять фильмов с его участием  Глава минобороны Польши – о Северный поток-2: Россия вооружается за деньги Западавсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
07.06.2018   Київ, Україна   uain.press

Стратегічний об’єкт: як виглядає завод цивільної авіації зсередини

Державне підприємство “Завод 410 цивільної авіації” (частина ДК “Укроборонпром”) є одним з тих об’єктів, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки нашої держави. Працівники цього підприємства влаштували для журналістів прес-тур територією заводу. Конструктори показали, як на вони проводять діагностику, ремонт, технічне обслуговування, переобладнання та модернізацію літаків та гелікоптерів.
“Зараз для нас пріоритетом є замовлення від військових. Зараз ми оновлюємо п’ять літаків для Міноборони. Однак крім робіт для Повітряних Сил, ми працюємо й для іноземних партнерів. На даний момент ми проводимо капітальний ремонт та відновлення літака Ан-32 для Республіки Бангладеш. Контракт з цією країною стосувався трьох машин, дві вже відправлені та працюють там”, – розповів головний конструктор підприємства Кіпров Олександр.
За його словами, нещодавно “Завод 410 ЦА” виконав величезне замовлення для Військово-Повітряних Сил Індії. Українці модернізували 40 Ан-32. Зараз підприємство постачає до Індії запчастини для літаків цього ж типу, іноземці планують відремонтувати в себе ще 60 машин.
“Наше підприємство співпрацює з багатьма країнами світу. Якщо комусь необхідна наша допомога з ремонтом чи створенням літаків, наші спеціалісти вирушають за кордон та проводять усю необхідну роботу”, – розповів Кіпров.
Разом з тим, на підприємстві наголосили, що сьогодні є нестача кваліфікованих працівників з робітничих та інженерно-технічних спеціальностей, а саме: інженерів з обліку матеріальних ресурсів, радіомеханіків, електромеханіків, складальників-клепальників, токарів та шліфувальників. Загалом на ДП “Завод 410 ЦА” працює близько 1000 осіб, однак підприємство має близько 40 вільних вакансій.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
знаменитости, Саакашвили, самолеты, уикенд, архитектура, праздники, мода, Новый Год, юмор, досуг, джаз, Шахтер, беспорядки, Нацгвардия, Александр Зубко, мир, Динамо, США, Россия, авиация, кошки, Донецк, военная техника, церковь, фотографы, концерты, религия, война, Порошенко, фотоподборки, тест-драйв, культура, фестивали, соревнования, Львов, история, Донбасс, столкновения, искусство, дети, Львів, природа, Верховная Рада, город, конкурс, катастрофы, Киев, люди, ВМС, дизайн, Путин, оккупация, АТО, происшествия, туризм, женщины, портрет, фотография, учения, политика, милиция, фотоконкурсы, общество, Олимпиада, традиции, марш, животные, Майдан, аннексия Крыма, #Євромайдан, цирк, музеи, корабли, пейзажи, суд, фотопроект, митинги, протесты, живопись, экология, Одесса, путешествия, футбол, выборы, бизнес, спорт, мотоциклы, ВСУ, музыка, солдат, Сергей Смоленцев, полиция, Дмитрий Дятлов, технологии, стихийные бедствия, выставки, транспорт, акции, автомобили, зима