НОВОСТИ ДНЯ: Райская весна в Киеве: в ботсаду зацвели азалии и камалии  В Киеве с 1 мая готовят повышение тарифов на свет и тепло   Путешествие в прошлое: в Виннице курсировал ретротроллейбус  Украинские Кентавры c морскими пехотинцами вышли в Черное море   Стало известно, сколько киевлян получают субсидии  Верка Сердючка выступит на "Евровидение-2019" в Израиле  Волонтеры "Миротворца" завербовали 300 россиян якобы для ЧВК "Вагнер"все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
26.09.2018   Німеччина   Генеральний штаб ЗСУ

Десант на Убенсдорф: 95-та ОДШБр на міжнародному навчанні у Німеччині

Підрозділ 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95-ї бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, що бере участь у навчанні SaberJunction у Німеччині, отримав завдання у складі сил OpFor організувати оборону міста Убенсдорф. Як розповів командир десантно-штурмової роти капітан Іван Федоренко, це навчальне містечко, збудоване спеціально для відпрацювання бою в міських умовах.
- В епізоді з обороною міста буде задіяно дві роти сил OpFor. Завдання нашої - утримувати сам населений пункт, а американська заблокує підступи до міста. Решта сил OpFor візьме під контроль аеродром, - уточнив офіцер.
У попередньому епізоді навчання «Сейбр Джанкшн 2018», український підрозділ, у складі багатонаціональної батальйонної тактичної групи «Блекфут», висунувся в район зосередження, де розташувався на нічний відпочинок.
- Там, у районі, командир нашої батальйонної тактичної групи капітан Шортер уточнив наступну задачу підрозділам. Завдання для нас було складне – пробити коридор для основних сил у бойових порядках супротивника. Але я не сумнівався, що ми зможемо виконати його вчасно і якісно, - розповів капітан Іван Федоренко.
Під час виходу до району виконання завдання наші десантники відбили кілька нападів противника. У підсумку рота успішно пробила коридор у бойових порядках супротивника та заволоділа ключовою ділянкою місцевості.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Верховная Рада, солдат, люди, корабли, искусство, Донецк, полиция, тест-драйв, беспорядки, военная техника, концерты, фотопроект, цирк, Нацгвардия, Сергей Смоленцев, путешествия, архитектура, #Євромайдан, самолеты, знаменитости, выставки, аннексия Крыма, церковь, природа, пейзажи, дети, мир, портрет, конкурс, Львів, Порошенко, дизайн, город, Олимпиада, юмор, ВМС, джаз, религия, авиация, митинги, женщины, Александр Зубко, туризм, фестивали, фотоконкурсы, технологии, живопись, стихийные бедствия, мотоциклы, столкновения, катастрофы, футбол, общество, протесты, Путин, фотография, Дмитрий Дятлов, культура, автомобили, война, кошки, оккупация, музеи, Новый Год, транспорт, фотоподборки, политика, фотографы, Майдан, АТО, милиция, выборы, Россия, соревнования, марш, досуг, музыка, Киев, Динамо, животные, спорт, учения, ВСУ, уикенд, Одесса, акции, США, суд, Саакашвили, экология, история, традиции, Донбасс, мода, зима, происшествия, Шахтер, Львов, бизнес, праздники