НОВОСТИ ДНЯ: В Грузии перед выборами спишут долги каждому шестому   Впервые показан полет Су-57 в боевых условиях в Сирии  Рост цен на металл и невысокая стоимость нефти будут позитивом для Украины - Данилишин  В Киеве зафиксирован рост заболеваемости гриппом и ОРВИ   Владимир Зеленский начал готовиться к президентской кампании - СМИ  Новейшие десантно-штурмовые катера ВМСУ Кентавры прибыли в Одессу  Умер актер из "Пятого элемента"все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.11.2018   Київ, Україна   gazeta.ua

У Києві проходить технологічна виставка: роботи, скутери та електромобілі

Цього тижня у Міжнародному виставковому центрі біля метро Лівобережна в Києві відкрилися 2 виставки, де презентують цікаві зразки техніки. Перша – Екологія підприємства, друга – Комунтех-2018. Вони триватимуть до 9 листопада. У павільйонах виставкового центру розмітили сотні одиниць різноманітних транспортних засобів - від велосипедів і мотоциклів до вантажівок і тракторів.
На стенді вантажної техніки розповідав про новинки та спілкувався із відвідувачами робот Кікі. Жінка-машина відповідала на питання, фотографувалася, жартувала.
Практично у центрі павільйона розмістили трицикли Hercules. Більшість із моделей створені для дрібного бізнесу. Оснащені кузовами та будками. У рух машини приводить електричний двигун. Батареї для його живлення розміщені під вантажною платформою. Трицикл можна завантажити до 500 кг. Запасу ходу акумуляторів вистачає на 40 км, зарядка триває до 4 год. від розетки 220 В. Такі трицикли коштують від 58 тис. грн залежно від модифікації.
На стенді "Клубу електротранспорту" показали елетромотоцикл із новим типом акумуляторів, які можна зарядити за 15 хв. Цікаво, що контролювати роботу акумулятора можна зі смартфона через спеціальний додаток. Оскільки у мотоцикла силовий агрегат потужністю до 3 кВт, для його водіння не потрібне водійське посвітчення.
"Це китайський серійний мотоцикл, який ми переробили й зробили досконалішим, - говорить інженер Олексій Петренко. Він займався технічним оснащенням байку. - Це був засіб із свинцевими акумуляторами. Ми поставили літій-титанатні елементи живлення. Це дозволяє робити швидку зарядку. Потрібно всього 6 хв. для заповнення 80 відсотків їхньої ємності. За 15 хв. – до повної зарядки. Інший плюс – акумуляторі 10 тисяч циклів заряду-розряду вони витримують. Запас ходу мотоцикла – понад 50 кілометрів. Максимальна швидкість – 50 кілометрів за годину. Такий мотоцикл підійде для пересування містом".
Навпроти мотоцикла розмістили міський електричний автобус Skywell. Такими транспортними засобами у майбутньому можна замінити тролейбуси і дизельні автобуси. Його довжина 8,5 метрів. Він розрахований на 27 сидячих місць і 61 стояче. Оснащений 150-кіловатним силовим агрегатом. Акумулятори розміщені під підлогою. Вони підтримують зарядку на швидкісних пристроях – суперчарджерах. Для цього потрібно 30-45 хвилин. Запас ходу автобуса - 300 км.
Трохи далі – десяток електромобілів різних марок. Поставили популярний Nissan Leaf за $16,5 тис. Далі – електричні Renault Zoe, Volkswagen e-Golf , Mercedes-Benz B-Class Electric Drive.
Крім цього було чимало української техніки, зробленої на базі шасі різноманітних авто. Наприклад, вперше показали вакуумний автомобіль на базі машини JAC N120. А на сусідньому стенді АГСОЛКО представвили новий фронтальний навантажувач Changlin.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Шахтер, Олимпиада, футбол, митинги, солдат, ВМС, экология, музыка, тест-драйв, война, дизайн, политика, концерты, беспорядки, стихийные бедствия, досуг, ВСУ, конкурс, спорт, музеи, оккупация, полиция, религия, Майдан, Одесса, технологии, протесты, туризм, терроризм, уикенд, традиции, военная техника, мода, Россия, Донбасс, фотопроект, Тимошенко, автомобили, Верховная Рада, самолеты, катастрофы, Донецк, выборы, история, люди, Динамо, бизнес, Путин, Дмитрий Дятлов, кошки, знаменитости, учения, НАТО, архитектура, культура, фотоконкурсы, Нацгвардия, город, фотоподборки, аннексия Крыма, фотография, корабли, Александр Зубко, транспорт, акции, Сергей Смоленцев, пейзажи, #Євромайдан, Львов, красота, искусство, АТО, джаз, столкновения, Порошенко, милиция, животные, авиация, Саакашвили, путешествия, живопись, депутаты, соревнования, цирк, мотоциклы, юмор, фестивали, марш, выставки, суд, США, природа, Киев, зима, общество, дети, женщины, Львів, мир, праздники