НОВОСТИ ДНЯ: Умер известный мультипликатор Ричард Уильямс   Чернобыльская катастрофа: США рассекретили первый отчет своей разведки   В Украину вернется жара до +37 - синоптики  Лучшие итальянские сыры: с чем сочетать  Офис Президента: Участие бюджетников в праздновании Дня Независимости — добровольное  США рассекретили первый отчет своей разведки о катастрофе на ЧАЭС  Стало известно о новом запрете Елизаветы II для Меган Маркл все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
15.11.2018   Київ, Україна   turchynov.com

Передача військової техніки та зброї військовим на «Київському бронетанковому заводі»

Українські військові отримали 70 одиниць озброєння та військової техніки, зокрема, модернізовані танки Т-72, нові БТР-3, високоточні протитанкові комплекси «Стугна-П» та «Корсар», мобільну РЛС кругового огляду «Дельта», новітні броньовані автомобілі «Варта» та «Новатор», а також 82-мм міномети українського виробництва.
Озброєння української армії сучасною зброєю і технікою - наша відповідь на істерії і провокації РФ проти України. Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов сьогодні під час передачі військової техніки та зброї військовим на «Київському бронетанковому заводі».
Танк Т-72 - це бойова машина, яка пройшла глибоку модернізацію, що дозволяє ефективно використовувати його в умовах сучасного бою. «Дуже гарно показав себе на сході вітчизняний БТР-3, який був серйозно допрацьований після використання у бойових умовах, що дозволило значно збільшити ефективність його застосування та досягти високої точності ведення вогню з усіх видів озброєння», - зазначив Турчинов.
«Потужні, ефективні та надійні протитанкові ракетні комплекси виробництва КБ «Луч» відомі далеко за межами нашої країни і мають великий попит на зовнішніх ринках озброєнь», - заявив Турчинов, додавши, що, зокрема, «Стугна-П» не поступається «не лише російським, але й європейським та американським аналогам».
Лише за 3 квартали поточного року підприємства ДК «Укроборонпром» передали українському війську «понад 3500 одиниць озброєння та військової техніки, з них понад 2000 одиниць – нове та модернізоване озброєння». «Мова йде про бронетанкову, морську та авіаційну техніку, ракетне-артилерійське озброєння, системи протиповітряної оборони, засоби зв’язку та радіоелектронної боротьби», - зазначив Секретар РНБО України, висловивши сподівання, що темпи забезпечення новою зброєю та військовою технікою нашої армії та інших силових структур не повинні зменшитись і в наступному році. «Сподіваюся, це знайде своє відображення в Державному оборонному замовленні на наступний рік, та в бюджеті, який найближчим часом має бути затверджений в парламенті», - додав він.
Окрім того, Турчинов зазначив, що над виконанням державного оборонного замовлення активно працює і недержавний сектор оборонно-промислового комплексу. «Прикладом цього є броньовані машини «Варта» і «Новатор», та 82-мм міномети, які ми сьогодні передаємо військовим», - зазначив він, підкресливши, що «Новатор» за характеристиками «є найбільш швидкісною та маневреною бронемашиною серед тих, що сьогодні перебувають на озброєнні». Секретар РНБО також повідомив, що нові українські 82-мм міномети мають зменшену вагу та підвищені експлуатаційні характеристики за рахунок використання у конструкції спеціальних сплавів при високій дальності та точності враження цілей.
«Важливо, - відмітив О. Турчинов, - що ми маємо можливість передати нову техніку і зброю не лише на фронт, а й у військові навчальні заклади для того, щоб курсанти могли безпосередньо опанувати сучасну зброю та проходили навчання на новій техніці, якою вони командуватимуть після отримання офіцерських погонів».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
мир, футбол, праздники, джаз, ЗСУ, Александр Зубко, Сергей Смоленцев, соревнования, бизнес, выставки, Майдан, Саакашвили, Россия, женщины, учения, пейзажи, митинги, Карпаты, корабли, портрет, музыка, беспорядки, США, общество, религия, животные, концерты, катастрофы, Львів, мода, АТО, оккупация, ВМС, милиция, #Євромайдан, Нацгвардия, юмор, Динамо, выборы, солдат, фотография, дети, уикенд, технологии, искусство, стихийные бедствия, самолеты, фестивали, путешествия, живопись, Шахтер, Дмитрий Дятлов, транспорт, знаменитости, туризм, суд, аннексия Крыма, кошки, традиции, Верховная Рада, НАТО, мотоциклы, Порошенко, Одесса, парады, цирк, политика, город, протесты, заводы, природа, фотоконкурсы, фотопроект, культура, экология, ВСУ, Олимпиада, фотоподборки, церковь, люди, Донбасс, военная техника, дизайн, Путин, война, зима, история, полиция, архитектура, Киев, спорт, политики, Львов, столкновения, тест-драйв, автомобили, досуг, авиация, марш, акции