НОВОСТИ ДНЯ: Boeing представил самолет для самых длинных в мире перелетов  Украинцев предупреждают о новом вирусе, который вредит MS Windows  В трех областях Украины ограничили движение фур  Киев из-за снегопада остановился в пробках и тянучках  Авокадо: как правильно выбирать и готовить  Зима возвращается «в полный рост»: синоптики предупредили о резкой смене погоды  В Украине обещают снегопады до конца неделивсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
15.11.2018   Київ, Україна   turchynov.com

Передача військової техніки та зброї військовим на «Київському бронетанковому заводі»

Українські військові отримали 70 одиниць озброєння та військової техніки, зокрема, модернізовані танки Т-72, нові БТР-3, високоточні протитанкові комплекси «Стугна-П» та «Корсар», мобільну РЛС кругового огляду «Дельта», новітні броньовані автомобілі «Варта» та «Новатор», а також 82-мм міномети українського виробництва.
Озброєння української армії сучасною зброєю і технікою - наша відповідь на істерії і провокації РФ проти України. Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов сьогодні під час передачі військової техніки та зброї військовим на «Київському бронетанковому заводі».
Танк Т-72 - це бойова машина, яка пройшла глибоку модернізацію, що дозволяє ефективно використовувати його в умовах сучасного бою. «Дуже гарно показав себе на сході вітчизняний БТР-3, який був серйозно допрацьований після використання у бойових умовах, що дозволило значно збільшити ефективність його застосування та досягти високої точності ведення вогню з усіх видів озброєння», - зазначив Турчинов.
«Потужні, ефективні та надійні протитанкові ракетні комплекси виробництва КБ «Луч» відомі далеко за межами нашої країни і мають великий попит на зовнішніх ринках озброєнь», - заявив Турчинов, додавши, що, зокрема, «Стугна-П» не поступається «не лише російським, але й європейським та американським аналогам».
Лише за 3 квартали поточного року підприємства ДК «Укроборонпром» передали українському війську «понад 3500 одиниць озброєння та військової техніки, з них понад 2000 одиниць – нове та модернізоване озброєння». «Мова йде про бронетанкову, морську та авіаційну техніку, ракетне-артилерійське озброєння, системи протиповітряної оборони, засоби зв’язку та радіоелектронної боротьби», - зазначив Секретар РНБО України, висловивши сподівання, що темпи забезпечення новою зброєю та військовою технікою нашої армії та інших силових структур не повинні зменшитись і в наступному році. «Сподіваюся, це знайде своє відображення в Державному оборонному замовленні на наступний рік, та в бюджеті, який найближчим часом має бути затверджений в парламенті», - додав він.
Окрім того, Турчинов зазначив, що над виконанням державного оборонного замовлення активно працює і недержавний сектор оборонно-промислового комплексу. «Прикладом цього є броньовані машини «Варта» і «Новатор», та 82-мм міномети, які ми сьогодні передаємо військовим», - зазначив він, підкресливши, що «Новатор» за характеристиками «є найбільш швидкісною та маневреною бронемашиною серед тих, що сьогодні перебувають на озброєнні». Секретар РНБО також повідомив, що нові українські 82-мм міномети мають зменшену вагу та підвищені експлуатаційні характеристики за рахунок використання у конструкції спеціальних сплавів при високій дальності та точності враження цілей.
«Важливо, - відмітив О. Турчинов, - що ми маємо можливість передати нову техніку і зброю не лише на фронт, а й у військові навчальні заклади для того, щоб курсанти могли безпосередньо опанувати сучасну зброю та проходили навчання на новій техніці, якою вони командуватимуть після отримання офіцерських погонів».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
соревнования, технологии, самолеты, суд, акции, футбол, религия, авиация, парады, политика, Порошенко, Россия, музыка, цирк, уикенд, женщины, терроризм, милиция, столкновения, культура, митинги, депутаты, бизнес, Дмитрий Дятлов, экология, традиции, протесты, пейзажи, мода, Одесса, дизайн, зима, выставки, искусство, Динамо, знаменитости, беспорядки, кошки, Сергей Смоленцев, мотоциклы, Саакашвили, США, Александр Зубко, стихийные бедствия, Львов, конкурс, военная техника, концерты, путешествия, дети, корабли, Шахтер, город, Майдан, ВМС, праздники, #Євромайдан, тест-драйв, животные, фотография, история, оккупация, Донецк, Олимпиада, Путин, досуг, Нацгвардия, юмор, катастрофы, фотопроект, автомобили, Тимошенко, марш, туризм, музеи, АТО, Донбасс, природа, ВСУ, Львів, солдат, общество, спорт, выборы, аннексия Крыма, джаз, транспорт, фотоподборки, живопись, мир, люди, фестивали, Верховная Рада, красота, архитектура, Киев, учения, фотоконкурсы, полиция, война