Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2019   Київ, Україна   vechirniykiev.com.ua, unian.net

Мороз не перешкода - кияни приєдналися до світового флешмобу «Велосипедом на роботу»

Морозного лютневого ранку велосипедисти Києва зібрались на Майдані Незалежності аби приєднатись до міжнародного флешмобу. Головний задум  акції «Велосипедом на роботу» показати, що клімат не перешкода для двоколісних.
- Щодня на роботу їжджу на велосипеді, тому побачивши  у Facebook  анонс, вирішив приєднатись. Я взагалі досить досвідчений велосипедист.  Уже понад 5 років незважаючи на дощ, а іноді й сніг, їжджу велосипедом по місту.  Спочатку  у буденному  одязі, але з досвідом прийшло і те, що потрібен спеціальний. Маю 2 велосипеди, літній, та зимовий. Зимовий зібрав сам -  враховуючи  власні потреби, - розповів учасник акції Крамар Сергій.
Зимовий день «Велосипедом на роботу» щорічно проходить 8 лютого. По усьому світу люди реєструються на ресурсі winterbiketoworkday, а потім організатори визначають у яких країнах найбільше людей приєдналось до флешмобу. Цьогоріч Україна посіла 41 сходинку (станом на ранок 8 лютого) у топ-100, обігнавши Осло (Норвегія) та навіть Торонто (Канада). Загалом у акції взяло участь близько 35 учасників, хоча зареєструвалося 38.
- Основна ідея – привернути увагу до безпеки велосипедистів на дорогах. Але сьогодні також особлива дата для Асоціації велосипедистів Києва. Тому що сьогодні рівно рік, як Київрада ухвалила велоконцепцію Києва. Оскільки велоінфраструктура у нас розвивається дуже повільно, то це гарна нагода вкотре привернути увагу наших проблем, - розповіла Наталя Князева, асистентка проектів Асоціації велосипедистів Києва.
Цікаво, що за підрахунками АВК, кількість велосипедистів в місті за рік зросла на 40%. Тому питання розвитку велосипедної інфраструктури для киян виникатиме все частіше.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Львов, женщины, уикенд, Нацгвардия, соревнования, досуг, мода, общество, самолеты, фестивали, полиция, тест-драйв, церковь, город, транспорт, футбол, юмор, протесты, война, Сергей Смоленцев, столкновения, история, учения, Майдан, военная техника, пейзажи, фотоконкурсы, туризм, животные, цирк, заводы, джаз, знаменитости, путешествия, Донбасс, #Євромайдан, оккупация, музыка, акции, дизайн, праздники, политика, Карпаты, люди, спорт, экология, США, Одесса, ЗСУ, политики, депутаты, выборы, корабли, природа, мир, АТО, фотопроект, культура, Александр Зубко, фотография, Саакашвили, Дмитрий Дятлов, Верховная Рада, Олимпиада, технологии, Шахтер, Путин, Динамо, стихийные бедствия, зима, живопись, солдат, парады, архитектура, выставки, бизнес, милиция, аннексия Крыма, Киев, ВМС, катастрофы, традиции, кошки, фотоподборки, автомобили, Порошенко, Львів, концерты, портрет, Россия, религия, НАТО, авиация, беспорядки, искусство, марш, митинги, суд, дети, ВСУ