НОВОСТИ ДНЯ: Депутаты в зале Рады разругались из-за фразы "свинячий язик"   У ВСУ на Донбассе новые потери  В Кремле исключают контакты с Киевом до инаугурации Зеленского   В прошлом году трем туроператорам аннулировали лицензии  Кравчук советует Зеленскому снять блокаду с оккупированного Крыма   В национальном парке Эфиопии погибли 28 бегемотов  Украинцы узнают правду об Иловайске, Дебальцево и захвате Крыма - Зе-команда все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
19.03.2019   Київ, Україна   Facebook/ Кличко - мер

У Києві Кличко та Порошенко презентували, як відбуватиметься будівництво метро на Виноградар

У Києві презентували, як відбуватиметься будівництво нових станцій метро Сирецько-Печерської гілки на Виноградар. Плани активної фази робіт, яка вже розпочалася, представив мер столиці Віталій Кличко. За його словами, в кінці грудня 2021 року в експлуатацію планують ввести дві нових станції - «Мостицька» та «Проспект Правди». Презентація відбувалася і за участі Президента України Петра Порошенка.
«Нікого не треба переконувати в тому, наскільки необхідним є збільшення кількості станцій столичного метрополітену. Київ росте. Щороку в місті стає на 200 тисяч мешканців більше. Це тільки за офіційними даними. І метрополітен - наймасовіший вид громадського транспорту. Щодня столичним метро користується понад півтора мільйона пасажирів», - відзначив Кличко.
Мер столиці спустився у монтажну шахту на глибину 40 метрів. За її допомогою спускатимуть та підійматимуть будівельне обладнання.
Кличко також зазначив, що в планах міської влади, окрім перших двох станцій, будівництво ще двох станцій метро Сирецько-Печерської лінії – «Виноградар» і «Маршала Гречка». Протяжність нової ділянки з 4 станцій буде майже 7,5 кілометрів. Також спорудять нове електродепо, оскільки довжина лінії перевищує 20 км.
Розвиток лінії передбачено від станції «Сирець» в напрямку перетину вулиць Білицька та Північно-Сирецька, далі по вул. Межовій до перетину з проспектом Правди з перспективою подальшого продовження цієї лінії до площі Тараса Шевченка. Введення їх в експлуатацію дозволить перевозити цією гілкою метро 34 тисячі пасажирів за годину. Загальна вартість будівництва 4 станцій складатиме, за розрахунками на сьогодні, понад 11 мільярдів гривень. Майже 6 мільярдів коштуватиме місту будівництво двох станцій першої черги - «Мостицької» та «Проспекту Правди».
«Ми з вами знаходимося на будівельному майданчику біля станції метро «Сирець», з якого розпочинаються основні будівельні роботи. До цього тривали підготовчі. Зараз тут відбуваються роботи з розкриття монтажно-демонтажної шахти та підготовка до облаштування підіймального обладнання і спуску технологічного обладнання, - заявив Кличко. - Завдання у метробудівців чітке - робити все якісно і з дотриманням термінів. Ще раз підкреслю: протягом найближчих двох років перші дві станції метро на Виноградар ми повинні ввести в експлуатацію! Київ розвивається і змінюється. І ми робимо все, щоб оновлювати і розвивати міську інфраструктуру», - підкреслив мер столиці.
Під час презентації Кличко зазначив, що нині в столиці реалізують одразу кілька великих інфраструктурних проектів. Це і добудова Подільсько-Воскресенського мосту, і фактично зведення нового Шулявського шляхопроводу. На все це, за словами мера, потрібні великі фінансові ресурси. Тому Кличко звернувся до Президента щодо несправедливого перерозподілу податків між місцевими та Державним бюджетом. До того ж, у столиці сьогодні забирають 60 відсотків ПДФО. В інших містах цей показник становить 40 відсотків. Зокрема, і через це виникає брак коштів, які необхідні для розвитку інфраструктури в столиці, де на неї - найбільше навантаження.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
война, история, традиции, праздники, музеи, цирк, АТО, люди, происшествия, оккупация, марш, акции, НАТО, суд, Порошенко, Путин, женщины, живопись, юмор, тест-драйв, автомобили, церковь, Львів, искусство, конкурс, Александр Зубко, самолеты, #Євромайдан, Нацгвардия, фестивали, военная техника, экология, ВСУ, митинги, досуг, Сергей Смоленцев, футбол, фотографы, технологии, портрет, соревнования, Динамо, стихийные бедствия, ВМС, дети, авиация, США, музыка, выборы, политика, ЗСУ, джаз, кошки, милиция, животные, Львов, Саакашвили, Россия, политики, спорт, город, религия, Шахтер, архитектура, протесты, фотопроект, дизайн, пейзажи, Олимпиада, уикенд, путешествия, транспорт, корабли, катастрофы, природа, Киев, фотоконкурсы, бизнес, солдат, туризм, мода, фотоподборки, Верховная Рада, беспорядки, знаменитости, общество, выставки, зима, Донбасс, Майдан, концерты, фотография, столкновения, мир, аннексия Крыма, полиция, учения, Одесса, Дмитрий Дятлов, культура