Фото и Видео
Фоторепортажи
22.03.2019   Київ, Україна   Facebook/ Кличко - мер
4862 Метки:  Кличко, метро, Киев, ремонт.

Як відремонтували столичну станцію метро «Святошин»

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як відремонтували станцію метро «Святошин». Там повністю оновили платформу і приміщення станції та один з двох вхідних вестибюлів (другий закриють на ремонт завтра), встановили нову вхідну групу. Станція «Святошин» тепер повністю обладнана для людей з інвалідністю - на ній встановили ліфти, облаштували смуги тактильною плиткою. За словами мера столиці, тільки 12 станцій столичного метрополітену були оснащені або ліфтами або спеціальними підйомниками. «Святошин» стала 13 станцією - з найсучаснішим обладнанням.
«Цій станції – 48 років. І за цей час тут не робили такого ремонту. Ви б подивилися, яка тут була жахлива картина. Стара плитка, яка відвалювалася від стін через надмірну вологу. В пішохідних переходах - тріщини, в яких мешкали щури. Навколо виходів з метро - стихійний ринок, - відзначив Кличко. - Сьогодні станція має сучасний вигляд, стала гарною і комфортною. Також тут замінили електрообладнання та всі кабелі, оновили систему вентиляції, кондиціювання та опалення. Здійснили й гідроізоляцію станції. Тепер тут можна створювати мікроклімат в залежності від того, яка погода на вулиці. Також встановили 3 ліфти та 2 підйомники для людей з інвалідністю. Облаштували на всій станції і тактильні смуги для людей із вадами зору», - підкреслив мер.
В усіх приміщеннях станції встановили сучасну систему відеоспостереження, нову систему оповіщення та нову протипожежну сигналізацію, протипожежні двері. Кличко також зазначив, що в процесі ремонту довелося виправляти недоліки, які були допущені будівельниками під час будівництва станції у 1971 році.
Більша частина робіт завершена. Залишилося відремонтувати другий вестибюль станції з виходом до ринку та приміських електропоїздів. Його закриють на реконструкцію 23 березня. Там також встановлять ліфти для людей з інвалідністю та пасажирів з дитячими візочками. Загальна вартість робіт з реконструкції станції - понад 150 мільйонів гривень.
«Капітальний ремонт ми будемо робити на всіх старих станціях столичного метрополітену. Таких нині - 15. Наступною буде станція «Політехнічний інститут», - зазначив Кличко. Він відзначив, що Київський метрополітен – великий і складний механізм. Протяжність усіх гілок метро становить 69,5 кілометрів. Це - 52 станції. Щодоби послугами столичного метро користується півтора мільйона пасажирів.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
спорт, оккупация, мода, Майдан, НАТО, женщины, Шахтер, дизайн, акции, бизнес, пейзажи, транспорт, Карпаты, фотография, Верховная Рада, Олимпиада, корабли, милиция, фотоподборки, стихийные бедствия, досуг, ВСУ, знаменитости, автомобили, учения, Сергей Смоленцев, марш, зима, архитектура, музыка, политики, Львів, экология, живопись, природа, люди, авиация, путешествия, полиция, беспорядки, животные, Киев, уикенд, США, выставки, Порошенко, соревнования, праздники, история, протесты, Одесса, культура, туризм, выборы, солдат, цирк, концерты, Динамо, ЗСУ, аннексия Крыма, фотоконкурсы, мир, война, ВМС, военная техника, политика, Дмитрий Дятлов, юмор, Нацгвардия, столкновения, фотопроект, тест-драйв, религия, искусство, общество, портрет, парады, Донбасс, Путин, Россия, самолеты, Александр Зубко, Саакашвили, #Євромайдан, город, дети, катастрофы, митинги, заводы, кошки, суд, депутаты, технологии, традиции, Львов, фестивали, АТО, джаз, церковь, футбол