Фото и Видео
Фоторепортажи
17.04.2019   Україна   Facebook/ Традиція і Порядок

«Легіони Порядку»: в Україні з'явилася чергова парамілітарна організація

Політичний рух "Традиція і Порядок" в минулу неділю провів перший вишкіл та урочисту присягу своєї нової "спортивної структури" - "Легіонів Порядку".
“Силами Легіону ми повернемо порядок на українські вулиці, держава отримає підготовлений військовий резерв. Легіони захистять порядок там, де громадськість залякана, а правоохоронці безсилі", - обіцяє "Традиція і Порядок" на своєї сторінці у Facebook. - "До Легіонів увійдуть найбільш мотивовані, сміливі та підготовлені представники нашого руху — Легіонерами стануть найкращі. Наше найперше завдання — налагодження ґрунтовної системи військової та фізичної підготовки наших бійців. Легіонери досконало опанують навички та вміння, що виділятимуть їх серед покірного натовпу.
1. Базова фізична підготовка. У здоровому тілі — здоровий дух. Якщо ти не здатен вдосконалити своє тіло, як ти збираєшся допомогти країні?
2. Навички рукопашного бою. Саме рукопашний бій є найкращим маркером поведінки людини в стресовій ситуації. І саме на рингу або ж в октагоні ми усвідомлюємо, на що ми насправді здатні.
3. Військова підготовка. В умовах війни кожен має опанувати базові тактичні прийоми, навчитися взаємодіяти у складі підрозділів, бути здатним надати медичну допомогу, уміти вправлятися зі спеціальним військовим спорядженням та озброєнням.
4. Вогнева підготовка. Кожен легіонер має на високому рівні володіти як індивідуальною стрілецькою, так і груповою зброєю. Володіння зброєю — не право, це обов’язок.
5. Ідеологічна підготовка. Можна добре стріляти та вправно битися, але головна зброя воїна в його голові. Легіонер — це людина, яка знає, за що бореться.
Настав час зібрати сили в кулак. Приєднуйся до Легіонів Порядку!".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
беспорядки, животные, #Євромайдан, Карпаты, Майдан, досуг, музыка, дети, Львов, культура, фотопроект, ЗСУ, марш, путешествия, выставки, бизнес, депутаты, Одесса, корабли, Верховная Рада, солдат, Порошенко, США, политики, технологии, мир, столкновения, церковь, Киев, живопись, Олимпиада, архитектура, дизайн, люди, транспорт, фотоконкурсы, аннексия Крыма, уикенд, религия, Путин, искусство, полиция, концерты, город, соревнования, юмор, милиция, история, оккупация, тест-драйв, АТО, женщины, зима, праздники, Нацгвардия, экология, Дмитрий Дятлов, общество, война, военная техника, заводы, суд, природа, фестивали, цирк, ВМС, Россия, пейзажи, джаз, парады, спорт, Александр Зубко, НАТО, самолеты, мода, традиции, кошки, авиация, Донбасс, фотография, Саакашвили, учения, выборы, стихийные бедствия, ВСУ, портрет, акции, Львів, автомобили, туризм, протесты, футбол, фотоподборки, Динамо, митинги, катастрофы, Сергей Смоленцев, политика, Шахтер, знаменитости