Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Донецк, джаз, религия, фестивали, футбол, цирк, дети, общество, фотопроект, Киев, город, Львів, парады, транспорт, #Євромайдан, стихийные бедствия, митинги, аннексия Крыма, юмор, традиции, фотоконкурсы, знаменитости, мода, церковь, женщины, солдат, экология, ВМС, природа, милиция, война, заводы, животные, искусство, люди, протесты, Одесса, оккупация, Верховная Рада, полиция, технологии, Россия, АТО, авиация, США, фотография, выборы, Олимпиада, портрет, Динамо, столкновения, автомобили, политика, Донбасс, ВСУ, спорт, политики, Карпаты, Майдан, мир, живопись, соревнования, военная техника, туризм, учения, концерты, история, музыка, зима, фотоподборки, Дмитрий Дятлов, Путин, уикенд, Нацгвардия, пейзажи, Львов, тест-драйв, кошки, путешествия, Шахтер, Александр Зубко, НАТО, Саакашвили, дизайн, праздники, культура, акции, архитектура, катастрофы, ЗСУ, Порошенко, марш, самолеты, корабли, бизнес, беспорядки, выставки, суд, досуг, Сергей Смоленцев