Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
самолеты, история, цирк, Нацгвардия, полиция, религия, дети, концерты, бизнес, тест-драйв, ЗСУ, общество, аннексия Крыма, дизайн, технологии, фотоподборки, кошки, Динамо, праздники, Сергей Смоленцев, традиции, беспорядки, политика, Львів, Олимпиада, путешествия, Карпаты, Шахтер, автомобили, живопись, выборы, архитектура, церковь, митинги, Верховная Рада, Путин, катастрофы, джаз, столкновения, Одесса, мода, #Євромайдан, солдат, суд, стихийные бедствия, Порошенко, учения, Киев, транспорт, экология, Майдан, война, спорт, Львов, туризм, Александр Зубко, животные, авиация, США, парады, досуг, протесты, акции, НАТО, фотопроект, фотоконкурсы, пейзажи, знаменитости, оккупация, женщины, люди, юмор, Донецк, Донбасс, фотография, военная техника, корабли, зима, портрет, уикенд, музыка, искусство, Саакашвили, Дмитрий Дятлов, соревнования, милиция, футбол, политики, фестивали, заводы, АТО, ВМС, город, ВСУ, природа, мир, культура, Россия, марш, выставки