Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Львів, архитектура, история, Россия, бизнес, корабли, Динамо, учения, полиция, знаменитости, военная техника, ВСУ, фестивали, Путин, стихийные бедствия, праздники, мир, Одесса, беспорядки, ВМС, аннексия Крыма, пейзажи, люди, США, Майдан, экология, юмор, столкновения, фотография, футбол, авиация, Порошенко, марш, традиции, Донецк, фотоконкурсы, митинги, фотопроект, парады, цирк, катастрофы, #Євромайдан, религия, АТО, дети, война, фотоподборки, выставки, акции, технологии, транспорт, общество, кошки, суд, автомобили, Верховная Рада, зима, Александр Зубко, дизайн, Сергей Смоленцев, культура, самолеты, протесты, путешествия, Карпаты, Саакашвили, туризм, природа, выборы, искусство, досуг, Львов, церковь, политика, политики, солдат, женщины, портрет, ЗСУ, милиция, концерты, заводы, Донбасс, уикенд, животные, Дмитрий Дятлов, город, оккупация, Олимпиада, тест-драйв, Шахтер, мода, музыка, джаз, НАТО, живопись, соревнования, спорт, Киев, Нацгвардия