Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
туризм, авиация, Нацгвардия, оккупация, Россия, Львів, ВСУ, протесты, тест-драйв, Порошенко, футбол, полиция, НАТО, архитектура, Одесса, марш, досуг, Верховная Рада, выборы, Майдан, природа, Львов, катастрофы, беспорядки, Донбасс, культура, фотоподборки, Киев, джаз, милиция, ЗСУ, Шахтер, аннексия Крыма, кошки, транспорт, общество, фестивали, религия, праздники, спорт, знаменитости, акции, суд, военная техника, женщины, дизайн, путешествия, автомобили, экология, стихийные бедствия, война, ВМС, мотоциклы, столкновения, цирк, технологии, самолеты, живопись, музыка, мир, заводы, #Євромайдан, Динамо, традиции, политики, митинги, фотопроект, церковь, пейзажи, Олимпиада, бизнес, Путин, Дмитрий Дятлов, учения, выставки, город, США, фотография, Саакашвили, зима, политика, история, дети, уикенд, соревнования, Сергей Смоленцев, люди, солдат, Карпаты, корабли, Александр Зубко, искусство, животные, юмор, фотоконкурсы, концерты, АТО, парады, портрет, мода