Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Россия, протесты, тест-драйв, катастрофы, Александр Зубко, зима, Сергей Смоленцев, АТО, транспорт, Одесса, аннексия Крыма, искусство, учения, ЗСУ, марш, корабли, Львів, война, полиция, авиация, дети, люди, ВСУ, Олимпиада, столкновения, самолеты, выставки, Киев, город, традиции, соревнования, туризм, фотоподборки, культура, общество, депутаты, Саакашвили, Порошенко, США, Карпаты, Нацгвардия, Майдан, кошки, бизнес, история, живопись, Донбасс, женщины, военная техника, солдат, Шахтер, животные, знаменитости, оккупация, Путин, автомобили, мода, дизайн, Динамо, политика, Верховная Рада, досуг, портрет, фотография, джаз, ВМС, фотоконкурсы, музыка, акции, архитектура, футбол, стихийные бедствия, милиция, технологии, праздники, политики, спорт, Дмитрий Дятлов, пейзажи, цирк, суд, митинги, мир, религия, церковь, беспорядки, НАТО, парады, природа, экология, #Євромайдан, юмор, заводы, выборы, уикенд, концерты, Львов, фестивали, фотопроект, путешествия