Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Донбасс, АТО, уикенд, стихийные бедствия, Одесса, ЗСУ, митинги, Львов, люди, бизнес, Майдан, город, тест-драйв, дети, беспорядки, суд, технологии, ВСУ, животные, депутаты, Саакашвили, война, джаз, политика, столкновения, НАТО, мир, Динамо, учения, архитектура, фотоконкурсы, Александр Зубко, Верховная Рада, Порошенко, Нацгвардия, Шахтер, искусство, традиции, знаменитости, выставки, выборы, Дмитрий Дятлов, женщины, туризм, зима, фотопроект, фестивали, концерты, Карпаты, портрет, праздники, ВМС, общество, соревнования, Львів, марш, Россия, политики, солдат, США, мода, аннексия Крыма, спорт, Киев, религия, Олимпиада, пейзажи, церковь, автомобили, акции, заводы, история, культура, оккупация, цирк, дизайн, досуг, транспорт, Сергей Смоленцев, самолеты, парады, протесты, футбол, юмор, военная техника, полиция, музыка, живопись, корабли, фотография, природа, #Євромайдан, кошки, экология, фотоподборки, авиация, путешествия, катастрофы, Путин, милиция