Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
церковь, технологии, стихийные бедствия, дети, бизнес, аннексия Крыма, знаменитости, столкновения, путешествия, автомобили, полиция, мир, уикенд, музыка, Путин, авиация, фестивали, парады, юмор, военная техника, досуг, Одесса, катастрофы, Россия, оккупация, Шахтер, самолеты, джаз, НАТО, живопись, футбол, Нацгвардия, мода, праздники, США, протесты, кошки, Олимпиада, Порошенко, природа, Киев, фотография, учения, религия, #Євромайдан, политики, политика, ВСУ, Донецк, искусство, транспорт, женщины, Дмитрий Дятлов, традиции, архитектура, ЗСУ, митинги, солдат, тест-драйв, Донбасс, общество, история, Майдан, дизайн, фотоподборки, милиция, фотопроект, суд, корабли, люди, портрет, животные, туризм, марш, Динамо, выставки, Верховная Рада, пейзажи, Львов, акции, Александр Зубко, АТО, выборы, соревнования, концерты, экология, культура, Карпаты, заводы, зима, спорт, Сергей Смоленцев, беспорядки, фотоконкурсы, ВМС, Саакашвили, цирк, война, Львів, город