Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
фестивали, музыка, выставки, Майдан, Верховная Рада, футбол, выборы, полиция, НАТО, #Євромайдан, уикенд, религия, бизнес, искусство, экология, дизайн, женщины, Саакашвили, спорт, соревнования, Львів, цирк, политики, столкновения, ВСУ, автомобили, знаменитости, ВМС, церковь, Киев, Донецк, мир, корабли, марш, туризм, политика, протесты, беспорядки, Львов, город, стихийные бедствия, пейзажи, авиация, фотография, портрет, история, путешествия, джаз, Олимпиада, архитектура, милиция, война, самолеты, кошки, природа, Порошенко, культура, Донбасс, общество, парады, фотопроект, АТО, Одесса, Россия, Дмитрий Дятлов, Динамо, Карпаты, фотоподборки, досуг, Нацгвардия, катастрофы, тест-драйв, Александр Зубко, учения, заводы, ЗСУ, военная техника, транспорт, юмор, традиции, суд, концерты, живопись, мода, технологии, животные, дети, акции, Путин, фотоконкурсы, оккупация, солдат, праздники, США, люди, митинги, зима, аннексия Крыма, Сергей Смоленцев, Шахтер