Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
мотоциклы, Сергей Смоленцев, Путин, Карпаты, солдат, мир, город, Олимпиада, беспорядки, юмор, соревнования, цирк, катастрофы, столкновения, Дмитрий Дятлов, экология, оккупация, фотопроект, Верховная Рада, праздники, стихийные бедствия, знаменитости, учения, фотоконкурсы, Донбасс, Шахтер, корабли, концерты, Киев, марш, выставки, Александр Зубко, самолеты, АТО, авиация, церковь, политика, Львів, #Євромайдан, протесты, портрет, Динамо, дети, политики, Саакашвили, автомобили, история, джаз, транспорт, Львов, пейзажи, аннексия Крыма, фестивали, акции, женщины, футбол, США, дизайн, досуг, война, митинги, люди, животные, полиция, тест-драйв, ЗСУ, парады, выборы, уикенд, путешествия, ВМС, живопись, культура, военная техника, кошки, бизнес, природа, Одесса, Порошенко, милиция, общество, религия, Россия, Майдан, технологии, заводы, зима, музыка, традиции, ВСУ, Нацгвардия, суд, архитектура, фотоподборки, мода, фотография, НАТО, спорт, искусство, туризм