Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
транспорт, архитектура, фотопроект, тест-драйв, Нацгвардия, Майдан, ЗСУ, юмор, экология, оккупация, политики, беспорядки, Шахтер, город, Одесса, протесты, кошки, авиация, музыка, цирк, Россия, общество, Верховная Рада, полиция, #Євромайдан, ВМС, Порошенко, ВСУ, праздники, мир, выставки, солдат, Львов, традиции, портрет, природа, Олимпиада, митинги, история, Дмитрий Дятлов, военная техника, фотоподборки, марш, Саакашвили, зима, суд, искусство, АТО, стихийные бедствия, Донецк, технологии, Путин, путешествия, парады, пейзажи, фестивали, аннексия Крыма, досуг, США, катастрофы, культура, люди, заводы, Александр Зубко, животные, дизайн, Донбасс, церковь, НАТО, Динамо, живопись, мода, Киев, джаз, акции, Карпаты, концерты, женщины, Сергей Смоленцев, фотоконкурсы, фотография, уикенд, соревнования, война, бизнес, знаменитости, корабли, милиция, Львів, спорт, дети, автомобили, футбол, выборы, туризм, учения, религия, самолеты, политика, столкновения