Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
заводы, зима, военная техника, транспорт, беспорядки, Майдан, фестивали, технологии, юмор, путешествия, мотоциклы, митинги, общество, Путин, животные, спорт, досуг, ВСУ, фотоподборки, Нацгвардия, архитектура, #Євромайдан, природа, Сергей Смоленцев, Львов, туризм, мир, мода, искусство, церковь, война, история, соревнования, марш, живопись, катастрофы, автомобили, цирк, АТО, США, авиация, Саакашвили, портрет, выставки, Динамо, оккупация, Шахтер, милиция, Львів, тест-драйв, бизнес, фотоконкурсы, экология, стихийные бедствия, Донбасс, Александр Зубко, знаменитости, праздники, учения, Дмитрий Дятлов, полиция, политики, аннексия Крыма, ВМС, акции, традиции, кошки, религия, джаз, люди, Порошенко, политика, Карпаты, суд, уикенд, НАТО, выборы, Одесса, футбол, концерты, самолеты, дизайн, пейзажи, корабли, ЗСУ, фотопроект, культура, Верховная Рада, солдат, город, Россия, парады, Олимпиада, дети, протесты, музыка, женщины, фотография, Киев, столкновения