Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
пейзажи, Путин, парады, мир, заводы, природа, Майдан, футбол, ВСУ, милиция, выборы, общество, Карпаты, Сергей Смоленцев, суд, спорт, Верховная Рада, экология, Львов, фотография, музыка, Донецк, #Євромайдан, протесты, досуг, стихийные бедствия, солдат, история, США, дизайн, дети, Одесса, тест-драйв, митинги, учения, знаменитости, полиция, соревнования, фотопроект, праздники, культура, столкновения, фотоподборки, джаз, транспорт, юмор, путешествия, искусство, АТО, политики, фотоконкурсы, бизнес, война, Нацгвардия, религия, люди, ЗСУ, Шахтер, Дмитрий Дятлов, НАТО, беспорядки, портрет, город, катастрофы, технологии, автомобили, церковь, концерты, Порошенко, животные, туризм, Динамо, Львів, авиация, корабли, живопись, марш, Донбасс, мода, уикенд, военная техника, самолеты, традиции, Олимпиада, цирк, Александр Зубко, акции, фестивали, аннексия Крыма, архитектура, ВМС, кошки, женщины, Киев, политика, Саакашвили, зима, выставки, Россия, оккупация